مد و استایل

آدری پنس ، دختر معاون رئیس جمهور ، ازدواج می کند

0

در دردناک ترین و سخت ترین روزهای زندگی دانیل تومانلی ، او همچنان به مراقبت از آدری پنس ادامه داد.

خانم پنس 26 ساله گفت: “او آنجا در تخت بیمارستان خود دراز کشیده است و از من می پرسد که آیا خواب کافی دارم؟” او از برادرش می خواهد که به مغازه هدیه برود و برای من هدیه بگیرد. صادقانه بگویم ، او نه فقط برای من ، بلکه برای همه ما در یک دوره واقعا سخت شجاع و قدرتمند بود. “

در 24 آوریل 2017 ، آقای تومانلی ، 25 ساله ، و پدرش ، دکتر جوزف تومانلی ، 56 ساله ، با هم در حال هدایت هواپیما بودند ، زیرا پیرمرد تومانلی در نزدیکی فرودگاه شهرداری مریدن ماركام در مریدن ، كانون تمرین برخاست و فرود داشت.

طبق گزارش رکورد ژورنال هواپیما از حصار سقوط کرده و آتش گرفته است. آقای تومانلی که از هواپیما خارج شد ، زنده ماند. پدرش این کار را نکرد.

آقای تومانلی گفت: “آدری آمد و در بیمارستان با من زندگی کرد.” “او هرگز از كنار من خارج نشد ، و نه تنها از من بلكه از خانواده من مراقبت كرد و به شدت به همه ما وفادار مانده است.”

وی گفت: “هنگامی كه از آن بیرون آمدیم ،” من می دانستم كه او دختری است كه می خواهم با او ازدواج كنم. “

خانم پنس ، یک همکار در کاوینگتون و برلینگ در واشنگتن ، و آقای تومانلی ، مشاور سیاست در دفتر معاون دستیار دبیر نیروی هوایی در پنتاگون ، اولین بار در ژوئیه 2015 در جریان برنامه تحصیل در خارج از کشور در بالکان دیدار کردند از طریق دانشگاه شمال شرقی اجرا کنید. هر یک از آنها در رشته های امور بین الملل فارغ التحصیل شده اند. هر دو به زبان عربی مینور شده اند. خانم پنس همچنین دارای مدرک حقوق از ییل است.

خانم پنس گفت: “از همان ابتدا او در مورد او خیلی راحت بود.” “من فکر می کنم در دو مکالمه اول ، این بود که اگر ما سالها بهترین دوست بودیم.”

آقای تومانلی به همان اندازه تحت تأثیر قرار گرفت. وی گفت: “من قبل از ملاقات او را از دور تحسین كرده بودم.” “به زودی فهمیدم که او بسیار درخشان ، زیبا و همچنین بسیار ماجراجو بود.

آنها در فوریه 2019 نامزد شدند.

وی گفت: “من او را به منطقه تعطیلات خانوادگی در کیپ کد منتقل کردم تا انگشتر را به او بدهم و سعی کردم غروب عاشقانه ای را بدست آورم.”

اما تمام روز باران بارید. خانم پنس گفت: “بعد از یک رانندگی طولانی برای رسیدن به آنجا ، کمی ناامید کننده بود.” “اما حداقل در مورد حلقه من یک غافلگیری دیگر وجود داشت.”

آنها در ابتدا قصد داشتند كه در ماه مه در كائوای هاوایی با حداكثر 80 مهمان ازدواج كنند ، اما ویروس كرونا این برنامه ها را تعطیل كرد.

آنها در عوض در تاریخ 1 نوامبر در مراسمی به سبک وحدت روی یک تکه پیاده رو در نزدیکی تیرک بیرونی خارج از دادگاه مولتری در واشنگتن ازدواج کردند. دوازده مهمان در این مراسم حضور داشتند ، از جمله پدر عروس ، معاون رئیس جمهور مایک پنس و مادرش ، بانوی دوم ، کارن پنس و مادر داماد ، ایو تومانلی.

عروس که پدرش تبادل نذورات زوجین را بر عهده داشت گفت: “ما واقعاً می خواستیم عروسی دادگستری را برگزار کنیم ، اما دادگستری ها در دی سی در حال حاضر تعطیل است.” وی گفت اگر همه چیز خوب پیش برود ، آنها تابستان سال آینده جشن بزرگتری در هاوایی برگزار می کنند.

مادر عروس خانم پنس گفت: “من فقط دن را دوست دارم.” “او روحیه ای واقعا لطیف دارد. او دوستانه و محترم است. اما چیزی که من در مورد او بیشتر دوست دارم این است که می توانم بگویم او چقدر آدری را دوست دارد. “

وقتی خانم پنس از وی س askedال شد که آیا شغل پدرش بر زندگی روزمره او تأثیر گذاشته است ، به سادگی گفت: “من و دن قبل از اینکه خانواده ام به مرحله ملی بروند ، شروع به برقراری رابطه کردیم و من فکر می کنم که این خانواده هر روز هفته از سیاست جلوتر می آیند و این مطمئناً رابطه ما

2020-11-21 17:59:59

چگونه همه گیر شدن یک شرکت هواپیمایی به درد همه می رسد

مقاله قبلی

Roblox ، یک شرکت بازی های ویدیویی ، پرونده هایی برای یک I.P.O.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل