کسب و کار

آرتور ایمپتورور ، بنیانگذار خدمات بحرانی کشتی ، در 95 سالگی درگذشت

0

آرتور ای. ایمپراتور پدر ، یک کارآفرین بلوف که ثروت کامیون را به یک عملیات مشکوک با قایق های فروند منتقل کرد و تبدیل به یک حلقه مهم در شبکه حمل و نقل شهر نیویورک شد ، روز چهارشنبه در منهتن درگذشت. او 95 ساله بود.

آرماند پوهان ، پسر برادرش ، گفت که آقای ایمپتورور از نارسایی پیشرونده کلیه رنج برده است ، مرگ وی ، در بیمارستان کوه سینا ، تأیید شد.

آقای ایمپاتور از طریق تنگناهای حقوقی و مالی و اختلافات با مقامات دولتی ، خدمات کشتی ، نیویورک واتر وی را هدایت می کرد. اما او همچنین در لحظات با شکوه ، زمانی که قایق هایش در 11 سپتامبر 2001 به نجات سوار شدند و هشت سال بعد ، هنگامی که یک جت تجاری در رودخانه هادسون فرو ریخت ، خوشحال شد.

آقای ایمپراتور ، که تحصیلات رسمی او در دبیرستان به پایان رسید ، تصمیم نگرفت که یک سرمایه دار کشتی باشد. آقای پوهان گفت ، وی خدمات را به عنوان “رهبر ضرر” برای ارتقا to دو مایل از املاك صنعتی در كنار آب كه در قسمت نیوجرسی هادسون به دست آورده بود ، آغاز كرد.

زمینی که بیشتر آن در شهر ویهاوکن قرار داشت و متعلق به راه آهن پن سنترال بود. آقای Imperatore در سال 1981 آن را به قیمت 75/7 میلیون دلار خریداری كرد و آرزو داشت كه آن را به یك مینی شهر در “سنت یونانی-رومی” بنام Port Imperial تبدیل كند.

اما آقای ایمپتورور در مورد تجارت املاک و مستغلات بسیار کمتر از آنچه در مورد حمل و نقل می دانست ، اطلاعات داشت. هنگامی که وی به توسعه دهندگان مستقر اجازه ساخت ساختمان را داد ، یک جامعه مسکونی با شکوه و شکوه شکل گرفت.

آقای ایمپراتور در تجارت حمل بار ثروتمند شده بود. شرکتی که او در سال 1947 با چهار برادر از هفت برادر خود ایجاد کرد ، APA Transport Corporation ، به یکی از سودآورترین شرکت های حمل و نقل کالا در کشور تبدیل شده بود.

بی قرار و بی تاب ، او انواع و اقسام سرمایه گذاری ها را در نظر گرفت و چندین مورد را آغاز کرد. تصور او از یک شهربازی در امتداد رودخانه پرواز نکرد. اما ایده او برای انتقال یک تیم هاکی حرفه ای به نیوجرسی – فقط بدون او – انجام شد.

آقای ایمپراتور در اواخر دهه 1970 با هدف انتقال تیم به میادینی که در نیوجرسی میدوولندز ساخته شده بود ، مسابقات راکی ​​کلرادو لیگ ملی هاکی را خریداری کرد. در سال 1982 ، راکی ​​ها به شیاطین نیوجرسی تغییر نام داده و بازی در آرنا جدید Brendan Byrne Arena در Meadowlands را آغاز کردند. اما آقای ایمپتورور تا آن زمان تیم را فروخته بود.

آقای پوهان گفت: “پدر من هرگز مشاغلی را که دوست نداشت را ملاقات نکرد.” “او مانند یک مأمور جستجو ، بسیاری از چاه های خشک را حفر کرد ، و هر چند وقت یک بار به یک آبگیر برخورد کرد.”

تعداد کمی از مردم تصور می کردند که آقای ایمپراتور در تجارت کشتی برنده خواهد شد. برخی این سرمایه گذاری را به عنوان “حماقت آرتور” مورد تمسخر قرار دادند.

اما او جلو را شخم زد و کشتی قدیمی را که در لبه رودخانه قرار داشت به عنوان یک ترمینال موقت متصل کرد. در آنجا مسافران برای عبور سریع از اسکله ای که در میدتاون منهتن خریده بود ، سوار قایق های کوچکتر می شدند.

ریچارد ترنر ، شهردار دیرینه ویهاوکن گفت: وی بخش عمده توسعه را به شرکتهای املاک و مستغلات واگذار کرد. آقای ترنر تخمین زد که ارزش املاكی كه آقای ایمپتورور زمانی در اختیار داشت ، همراه با كل آپارتمان ها ، خانه های شهر و مغازه های بسته بندی شده در آن ، به راحتی از 1 میلیارد دلار فراتر رفت.

نیویورک واتر وی به تدریج مسیرهای مختلفی را از اسکله های مختلف در امتداد سواحل نیوجرسی به منهتن سفلی اضافه کرد. قبل از آنکه بیماری همه گیر ویروس کرونا به شدت کاهش یابد ، ناوگان آن روزانه بیش از 30،000 مسافر را جابجا می کرد.

دو سال پیش ، آبراه نیویورک مخالفت عمومی در همسایگی هوبوکن را برای برنامه خود برای انتقال امکانات نگهداری قایق خود در حدود یک مایل پایین تر برانگیخت. علیرغم لابی شدید شرکت از فرماندار فیلیپ دی. مورفی و تهدیدهای مبنی بر اینکه سرویس بدون اقدام نمی تواند سرویس دوام بیاورد ، هوبوکن این پیشنهاد را مسدود کرد.

آقای ترنر گفت: “او یک مذاکره کننده بسیار سخت و سرسخت بود.” “او بازیکن پوکر نبود. اگر از او عبور کردید ، این را می دانستید. “

برخی از بهترین ساعتهای این شرکت پس از حمله تروریستی به مرکز تجارت جهانی بود که ایستگاه قطار PATH را در زیر مجموعه تخریب کرد. از آن صبح تا تاریکی هوا ، کشتی ها هزاران انسان آسیب دیده را از ویرانه ها دور کردند.

این شرکت قراردادهای اضطراری دریافت کرد تا همچنان جایگزینی برای قطارهای غیرفعال ارائه دهد. اما دادستان های فدرال تشخیص دادند که نیویورک واتر وی هزینه های خود را افزایش داده و برای آن سرویس اضافی بیش از حد هزینه دریافت کرده است. در سال 2006 ، این شرکت با پرداخت 1.2 میلیون دلار برای تسویه حساب موافقت کرد.

هنگامی که یک جت هواپیمایی US Airways در ژانویه 2009 با 155 سرنشین در هادسون فرود آمد ، کشتی های نیویورک واتر وی برای جلوگیری از نجات مسافرانی که هواپیمای غرق شده را تخلیه کرده بودند ، انحراف داشتند.

آرتور ادوارد ایمپراتور در 8 ژوئیه 1925 در غرب نیویورک ، نیویورک به دنیا آمد او نهمین فرزند از 10 فرزند اوژن ایمپراتور ، بقال و همسرش ترزا بود. وی از دبیرستان مموریال در غرب نیویورک فارغ التحصیل شد و در جنگ جهانی دوم در سپاه هوایی ارتش خدمت کرد.

علاوه بر آقای پوهان ، از بازماندگان وی می توان به همسرش ، دکتر می-لینگ یی-ایمپراتور ، اشاره کرد. یک پسر ، آرتور جونیور. یک دختر ، هند Imperatore ؛ و هشت نوه.

آقای Imperatore به طور موقت در سال 2005 وقتی این شرکت با ورشکستگی معاشرت کرد ، تقریباً نیمی از خدمات نیویورک واتر وی را از دست داد. وی با ویلیام واچتل ، وکیل منهتن ، که تجربه ای در تجارت کشتی ندارد ، به توافق رسید.

آقای واچتل به وضوح روزی را به یاد آورد که آقای ایمپتورور او را در “یک ماشین واقعاً قدیمی لینکلن تاون” سوار کرد و در راه یک مذاکره پنج ساعته در خانه آقای Imperatore در Zabar’s برای خریدن نان و شیرین متوقف شد. او گفت آقای Imperatore با صحبت كردن كمی ییدیش خودش را شكر كرد.

آقای واچتل گفت ، در سالهای قبل از فروش بخشی از تجارت خود ، او آمد تا آقای Imperatore را یک دوست و مربی نزدیک ببیند. آقای واچتل گفت: “بسیاری از مردم احساس می كردند كه او یك عذاب آور است ، اما در حقیقت نیاز او به كمال باعث شد كه وی نتواند به چیزی كمتر رضایت دهد.”

2020-11-22 00:02:08

Roblox ، یک شرکت بازی های ویدیویی ، پرونده هایی برای یک I.P.O.

مقاله قبلی

چرا ایالت های ممنوع الخروج کرونا ویروس اعمال می کنند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کسب و کار