فناوری

آنچه این هفته ویروسی شد

0

در اینجا در تحریفات روزانه ، سعی می کنیم اطلاعات نادرست و گمراه کننده ای را که ویروسی شده اند ، از بین ببریم. ما همچنین می خواهیم در متن کلی آنچه در شبکه های اجتماعی مورد بحث است ، درک کنیم که این اطلاعات غلط چقدر محبوب است. هر جمعه ، لیستی از 10 داستان جذاب هفته در ایالات متحده را ارائه خواهیم داد که توسط NewsWhip ، شرکتی که داده های عملکرد رسانه های اجتماعی را جمع آوری می کند ، رتبه بندی شده است. (NewsWhip تعداد واکنش ها ، اشتراک ها و نظرات هر داستان را در فیس بوک دریافت می کند ، همراه با اشتراک در Pinterest و توسط گروهی از کاربران با نفوذ در توییتر. اطلاعات این هفته از 9:01 صبح جمعه 9 اکتبر تا 9 ادامه دارد) صبح جمعه ، 16 اکتبر.

ویروسی ترین مقاله در این هفته در شبکه های اجتماعی مقاله ای بود که شرکت های رسانه های اجتماعی سعی کردند جلوی ویروسی شدن آن را بگیرند.

فیس بوک گفت که این امر باعث کاهش قابلیت مشاهده مقاله بدون دلیل نیویورک پست در مورد هانتر بایدن ، پسر جوزف آر بایدن جونیور می شود ، تا اینکه شخص ثالث بتواند آن را بررسی کند. توییتر در ابتدا تمام پیوندهای مقاله را ممنوع کرد و گفت این اقدام را به این دلیل انجام داده است که مقاله حاوی تصاویری است که اطلاعات شخصی خصوصی را نشان می دهد و به این دلیل مقاله را نقض قوانین آن در برابر توزیع مواد هک شده می داند. اما این مقاله با دریافت بیش از دو میلیون تعامل همچنان در شبکه های اجتماعی جابجا شد.

در اینجا لیست کامل داستان های جذاب هفته وجود دارد:

یک سوگوار برای خانم فرل ، که در “دو و نیم مرد” نقش برتا ، خانه دار را بازی می کرد ، توسط بسیاری از طرفداران نمایش به اشتراک گذاشته شد.

قطعنامه آقای کالینز ، که ادعا می کرد نماینده نانسی پلوسی “توانایی ذهنی لازم را ندارد” به عنوان سخنران مجلس ادامه دهد ، یک حرکت مخالف تا حد زیادی معنادار بود. اما این گوشت قرمز محافظه کاران در فیس بوک بود ، که خانم پلوسی برای آنها شرور طعمه نامزدی است.

وقفه ای دیگر از سیاست ، این وقایع درباره احیای برنامه ریزی شده برنامه تلویزیونی معروف “دکستر” ، تقریباً یک میلیون تعامل داشت.

جلسه تأیید دادگاه عالی قاضی ایمی کانی بارت موضوع دو مقاله برتر این هفته بود. این یکی از سایت های خبری جناح راست The Daily Wire ، روی دفترچه یادداشت خالی او تمرکز کرده است.

اعلامیه ای از کاخ سفید در مورد روز کلمبوس ، که هدف آن “فعالان رادیکالی” بود که “تلاش کرده اند میراث کریستف کلمب را تضعیف کنند” ، توسط صفحات جناح راست در فیس بوک و گروههایی مانند بنیاد ملی ایتالیایی آمریکایی به اشتراک گذاشته شد.

مقاله تایمز در مورد صندوق های رای غیر رسمی که عوامل جمهوری خواه در کالیفرنیا قرار دادند توسط چندین صفحه بزرگ چپگرای فیس بوک ، از جمله “دموکرات های اشغال” و “ریدین با بایدن” به اشتراک گذاشته شد.

2020-10-17 03:12:14

چگونه زنبور عسل بابل ، سایت طنز راست بال ، از سردرگمی سود می برد

مقاله قبلی

حزب Jacinda Ardern در انتخابات نیوزیلند یک پیروزی چشمگیر به دست آورد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری