کسب و کار

انفجار حداقل سه مصدومیت در مجله های ویرجینیا استریپ مال

0

مقامات گفتند که حداقل سه نفر پس از انفجار و آتش سوزی در صبح شنبه در یک مرکز نوار در هریسونبورگ ، واشنگتن ، به بیمارستان منتقل شدند ، دو نفر از آنها با جراحات جدی.

مایکل پارکس ، سخنگوی این شهر که حدود 130 مایلی شمال غربی ریچموند است ، در یک کنفرانس خبری گفت که علت انفجار مشخص نیست اما در دست بررسی است. او گفت که دو طبقه استریپ مرکز “یک ضرر کامل” است.

آقای پاركس گفت كه آتش نشانان در حال جستجوی هر كسی هستند كه شاید در این مراكز از او بی خبر باشد ، كه شامل حدود چهار مشاغل از جمله یك فروشگاه موسیقی و استودیوی ضبط صدا است.

رئیس متیو توبیا از سازمان آتش نشانی هریسونبورگ صبح شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که مجروحان در هنگام ورود پاسخ دهندگان در خارج از نوار بودند.

مقامات دانشگاه جیمز مدیسون در فیس بوک گفتند که در میان مجروحان یکی از دانشجویان آن نیز وجود دارد که با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شده و انتظار می رود به زودی آزاد شود.

اطلاعات مربوط به مجروحان جدی بلافاصله در دسترس نبود. دو دانشجوی دیگر دانشگاه نیز در محل مداوا شدند و آزاد شدند.

این دانشگاه گفت که دانشجویان در یک رویداد نا مشخص جامعه در خارج از دانشگاه شرکت می کردند.

در این بیانیه آمده است: “دانشگاه از همه اولین پاسخ دهندگانی که به طور فعال در صحنه کار می کنند سپاسگزار است.”

این شرکت در بیانیه ای گفت: تکنسین های شرکت گاز کلمبیا از ویرجینیا در واکنش به شرایط اضطراری کمک می کنند.

در این بیانیه آمده است: “خدمه آموزش دیده ما در همکاری با مقامات مدیریت اضطراری برای کمک به ارزیابی حادثه و اطمینان از ایمنی کار می کنند.”

در انفجار ، که حدود ساعت 8:30 صبح گزارش شد ، برخی از ساختمانهای اطراف آسیب دیدند اما به طور جدی آسیب دیدند.

برخی از مشاغل موجود در مرکز خرید ایمنی کارمندان خود را تأیید کردند.

نماینده یکی از فروشگاه ها ، Hometown Music ، در فیس بوک نوشت: “ما از صاحبخانه خود اطلاعات دریافت کرده ایم که فروشگاه در اثر انفجار تخریب شده است.” “ما باز نبودیم و کارمندان خوب هستند. با تشکر از نگرانی و دعای شما … همین چیزی است که اکنون می دانم. “

فروشگاه دیگر ، Blue Sprocket Sound ، در فیس بوک نوشت: “ما هنوز تمام جزئیات مربوط به آنچه در ساختمان ما اتفاق افتاده است نداریم. اما در این زمان خدمه ما ایمن هستند و این مهمترین چیز است. قلب ما با سایر مشاغل منطقه روبرو است و می خواهیم از اولین پاسخ دهندگانی که در صحنه کار می کنند ، تشکر کنیم. “

کریستوفر بی. جونز ، یکی از اعضای شورای شهر ، از ساکنان خواست تا برای صاحبان مشاغل آسیب دیده ، کسانی که زخمی شده اند و پاسخ دهندگان اضطراری دعا کنند. وی گفت: “ما برای آنها دعا می کنیم و امیدواریم که همه از این زندگی سالم و سالم بیرون بیایند.”

2020-10-17 20:21:10

مارک جیکوبز یک دستیار شخصی بسیار شلوغ دارد

مقاله قبلی

یک آزمایش سریع امید به غربالگری در جامعه را ارائه می دهد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کسب و کار