مد و استایل

انگار امسال شکرگذاری به اندازه کافی استرس آور نبوده است

0

من فقط مطلع شدم که دوست پسر خواهرم برای شکرگذاری به ما خواهد پیوست. آنها دو سال است که بیرون رفته اند. من از او خوشم نمی آید و خواهر و برادر دیگرم کاملا از او متنفر هستند. هر سال دیگر ، ما می توانیم به راحتی با این مسئله کنار بیاییم. ما یک خانواده بزرگ بزرگ داریم. اما امسال فقط اعضای فوری خانواده به دلیل Covid-19 به شام ​​می آیند. من خیلی دوست دارم که این موضوع را با روحیه همبستگی خانوادگی پشت سر بگذارم ، اما دلیل اصلی این مسئله نگرش حقیرانه خواهرم نسبت به خواهر و برادر دیگر ما و من است که او با دوست پسر خود است. پیشنهادی غیر از نوشیدنی های غلیظ برای تعطیلات دارید؟

کاترینا

این ممکن است توصیه ای باشد که شما در ذهن داشته اید ، اما مگر اینکه خانواده نزدیک شما در حال حاضر بخشی از یک غلاف Covid دقیق باشد ، این سال برای مخلوط کردن خانواده ها در شکرگذاری نیست. اگر نمی توانید در فضای باز با فاصله اجتماعی غذا بخورید ، افزایش نگران کننده عفونت های Covid و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مربوطه ، برنامه شما را برای اعضای خانواده و هر کسی که ملاقات می کنند خطرناک می کند. آیا نمی خواهید زندگی کنید تا از دوست پسر در سال جدید متنفر شوید؟

حالا ، همانطور که برای او و خواهرتان ، بعید است که رفتن با او با شکایتی مبهم از تعارف به نتیجه برسد. چند نمونه خاص را با آرامش به اشتراک بگذارید ، تمایل صادقانه برای بهتر شدن با او و دوست پسرش مقدمه است. این راه حل این مشکل است.

اعتبار…کریستف نیمان

دخترم از نظر قانونی نابینا و از نظر عملکرد بینایی است. او یک سگ سرویس دارد. در سن 29 سالگی ، او بسیار مستقل است و به زودی پس از کار در بیمارستان جانبازان ، مدرسه درجه یک را شروع می کند. او محبوب است و بندرت بیکار است. من عاشقانه دوستش دارم مشکل: او به آرامی وزن زیادی پیدا کرده است (شاید 50 پوند). او درست می خورد ، خیلی زیاد. او رژیم های غذایی را شروع می کند ، سپس آنها را رها می کند. او به طور متناوب ورزش می کند و بدون موفقیت چندانی دوستانه آنلاین را امتحان کرده است. اخیراً ، او را شنیدم که می گفت ، “من باید مقداری از این وزن را از دست بدهم.” فکر نمی کنم همه لاغر باشند و مطمئناً نمی خواهم به احساسات او آسیب برسانم. اما فکر می کنم اگر مقداری وزن کم کرد ممکن است خوشبختتر باشد. گوشزدی چیزی؟

ریچارد

دخترتان یک بزرگسال شایسته است. او مستقل ، سخت کوش و دارای خانواده و دوستانی است که او را دوست دارند. با اعتراف خود شما ، او قبلاً می داند که سنگین است. (و من نمی بینم که قدرت بینایی او با هیچ یک از اینها ارتباطی دارد.) اگر تصمیم بگیرد می خواهد لاغر شود ، به هر دلیلی (سلامتی او ، اگر مسئله ای باشد یا به سادگی مطابق با ترجیح ناپذیر فرهنگ ما باشد) برای لاغری) ، من اطمینان دارم که او این کار را خواهد کرد. اگر او از شما پشتیبانی خواست ، آن را بدهید.

اما برای اینکه به دخترتان بگویید یا به او سیگنال دهید که کاهش وزن باعث خوشحالی شما می شود – حتی اگر آن را به عنوان چیزی بیان کنید که فکر می کنید او را خوشحال می کند – خطر ایجاد شرمندگی در او و کاهش اعتماد به نفس او را دارید. به نظر می رسد شما یک دختر شگفت انگیز بزرگ کرده اید. حالا ، عقب بایست و بگذار او زن خودش باشد.

بهترین دوست من در یک رابطه است. من و او هر دو 20 ساله هستیم. به تازگی ، پس از یک اتصال Tinder ، آن مرد در اطراف آویزان شد و ما در برنامه ای که قبلاً با آن ارتباط برقرار کرده بودیم ، یکدیگر را به دیگران نشان دادیم. وقتی او عکس بهترین دوست من را به من نشان داد شوکه شدم. (نمی دانستم او پروفایل دارد!) آیا باید به دوست پسرش بگم؟

BFF

چی؟ چرا به دوست پسر بگم؟ (و چرا در هنگام شیوع بیماری همه گیر می شوید؟) س Yourال شما نشان می دهد که نسبت به بهترین دوست خود کینه قابل توجهی دارید. چرا دیگر می خواهید رابطه او را اینگونه به هم بزنید؟

برای یادآوری ، زندگی جنسی او به هیچ وجه مربوط به شما نیست. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است این رابطه قبل از رابطه او باشد یا شرایط آن اجازه داده باشد. اگر می خواهید این تصادف را با کسی در میان بگذارید ، آن را بهترین دوست خود (یا یک درمانگر) کنید.

ما در یک ساختمان مستحکم قبل از جنگ زندگی می کنیم ، و همسایگان ما هنگام روبرو شدن با یکدیگر غیرنظامی هستند ، که نادر است. زن و شوهر در پایین سالن و نوجوانشان اجازه دادند که هنگام ورود و رفتن درب ورودی سنگین خود را پشت سرشان بکوبند. این صدای بلند بلندی را می دهد که در آپارتمان خود می شنویم. آزار دهنده و حیرت آور است. من دو سال است که روی این نشسته ام. من روش های زیادی برای صحبت کردن با آنها را تمرین کرده ام ، اما از ایجاد خون بد می ترسم. آیا فقط باید با مدیر عامل تماس بگیرم؟

ناشناس

بیشتر ما از رویارویی متنفریم. اما گزارش همسایگان خود به مدیر عامل بسیار تهاجمی تر از این است که با لبخند بگویید: “آیا می توانم یک لطف بخواهم؟ آیا می توانید درب ورودی خود را پشت سر خود ببندید و اجازه دهید آن را لرزاند؟ این کوبیدن واقعاً مرا متحیر می کند. ” آنها احتمالاً هرگز به این موضوع توجه نکرده اند.

سعی کنید یادداشت نگذارید. حتی بهترین نوشته ها با لبخند همسایگی همراه نیست. اگر نمی توانید صبر کنید تا در سالن به آنها برخورد کنید ، فقط در آنها را بزنید. من موفقیت وحشی را پیش بینی می کنم.


برای کمک به وضعیت نامناسب خود ، یک سوال به [email protected] ، به فیلیپ گالانز در فیس بوک یاSocialQPhilip در توییتر ارسال کنید.

2020-11-20 23:18:45

بهترین بازی های ویدیویی برای گم شدن در این فصل تعطیلات

مقاله قبلی

وقتی کوسه ها در ساحل خود ظاهر شدند ، آنها در هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفتند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل