فناوری

اپل از یک HomePod کوچکتر رونمایی می کند

0

HomePod Mini ، نسخه کوچکتر و ارزان قیمت بلندگوی هوشمند HomePod ، اولین بار از سری محصولات جدید اپل بود که به اندازه محصولات مورد تقلید خود ، Amazon Echo و Google Home موفق نبوده است.

برای تمیز کردن HomePod ، اپل بر توانایی بلندگو در پر کردن یک اتاق با صدای با کیفیت بالا تأکید کرده است. دستگاه اصلی محبوبیت زیادی نداشت ، بیشتر به دلیل قیمت بالای 350 دلار است. علاوه بر این ، سیری ، دستیار مجازی اپل به اندازه آمازون Alexa و Google Assistant توانایی ندارد. در آزمایش های ما ، سیری در HomePod نسبت به سیری در مورد سایر محصولات ، از جمله آیفون ، دست و پا گیر بود.

اپل روز سه شنبه گفت که سیری در حال بهبود است.

صرف نظر از این ، HomePod راهی طولانی را در پیش دارد. این شرکت فروش خود را اعلام نکرده است ، اما شرکت تحقیقاتی بازار Strategy Analytics تخمین زده است که در سه ماهه چهارم سال 2019 ، اپل کمتر از 5 درصد از سهم بازار جهانی بلندگوهای هوشمند را در اختیار داشته است ، یعنی خیلی کمتر از 28 درصد از سهم آمازون و 25 درصد سهم Google.

اپل گفت که HomePod Mini 99 دلار قیمت دارد. این مقایسه با Amazon Echo با قیمت 99 دلار و mini Echo Dot با 49 دلار است. Google Home که اکنون Nest Audio نامیده می شود 99 دلار و نسخه مینی آن ، Nest Mini 49 دلار قیمت دارد.

2020-10-13 21:25:05

یک مطالعه “بی اساس” دیگر در مورد منشا ویروس به صورت آنلاین گسترش می یابد

مقاله قبلی

آن اسپا فرودگاه؟ این یک کلینیک آزمایش Coronavirus است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری