زندگی

اچآیوی. نرخ مرگ تا نیمه 2010-2018 سقوط کرد ، C.D.C. می گوید

0

در سال 2017 ، بیش از 16000 نفر مبتلا به H.I.V. جان خود را از دست داد و حدود 5،500 مورد از این مرگ ها مربوط به دلایل H.I.V بود و ویروس را در بین 10 عامل اصلی مرگ در گروه های خاص قرار داد.

کارین بوش ، C.D.C گفت: “هنوز کارهایی برای انجام وجود دارد” متخصص اپیدمیولوژی که مطالعه را رهبری کرد.

دکتر بوش گفت ، هرچه تشخیص زودتر باشد ، افراد زودتر می توانند مراقبت و درمان مداوم داشته و ویروس را در بدن خود سرکوب کنند. به عنوان مثال ، نسبت افراد جوانتر که از H.I.V می میرند. بالاتر از افراد مسن است زیرا افراد جوان به دلیل فقدان بیمه درمانی یا اینکه به طور منظم به دنبال مراقبت نیستند ، کمتر به مراقبت ادامه می دهند.

“این نگران کننده است ، زیرا H.I.V. مرگ قابل پیشگیری است. “

کارشناسان دیگر گفتند که عدم بهبود در مرگ و میر ناشی از دلایل دیگر به ویژه برای زنان و مصرف کنندگان مواد نگران کننده است.

دکتر آیلین اسکالی ، پزشک بیماری های عفونی در دانشگاه جان هاپکینز ، گفت: “این واقعاً از مواردی است که ما فکر می کنیم در بهداشت عمومی – بسیج و مشارکت جامعه کار می کنند”. “و این نحوه شیوع اپیدمی در میان زنان در ایالات متحده نیست.”

برخلاف مردان همجنسگرا ، زنان مبتلا به H.I.V. وی گفت: “از اقشار مختلف زندگی” و اغلب از شبکه های پشتیبانی قطع می شوند. “ما هنوز هم کارهای زیادی باید انجام دهیم ، هم برای ایجاد اعتماد و هم برای جذب ویژه زنان اقلیت به سیستم مراقبت های بهداشتی از طریق روش هایی که آنها احساس امنیت و حمایت می کنند.”

نژاد همچنین در H.I.V نقش بسیار بزرگتری داشت. مرگ و میر ، با بالاترین میزان در میان سیاه پوستان یا نژادهای مختلف.

دکتر ماراتسو تعداد زیاد در جنوب آمریکا را با “جنوب جهانی” مقایسه کرد – کشورهای فقیر در منابع در صحرای آفریقا و جاهای دیگر که همچنین با مشکلات انگ و شبکه های جنسی مات ، به ویژه در میان مردان سیاه پوست همجنسگرا کنار می آیند.

2020-11-19 23:27:28

ادعاهای بیکار اقتصاد را نشان می دهد که برای به دست آوردن جایگاه خود مبارزه می کند: به روزرسانی های زنده

مقاله قبلی

یونیسف درباره “نسل از دست رفته” هشدار می دهد و تعطیلی مدارس را بی تأثیر می داند.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی