مد و استایل

ایده هایی برای بالا بردن روحیه این آخر هفته

0

خوش آمدی. روز جمعه ، زمان مناسب برای مشاوره با بایگانی ما در مورد موارد انحرافی است که روحیه را سبک می کنند ، که به ما کمک می کند کمی امیدوارتر ، متعادل تر یا هیجان زده تر باشیم یا کاملا خوب هستیم. چند روز پیش ، در مورد مواردی که کمی روزهای شما را بهتر می کنند ، پرسیدم. اگر اخیراً احساس کمبود لذت کرده اید ، امیدوارم پاسخی که از خوانندگان دیگر در خانه دریافت کرده ایم کمی کمک کند.

جوان شانگولد از منهتن به دنبال قارچ است. وی نوشت: “در حالی که من مرغ خوراکی جنگل های پارک مرکزی و ریشی های بزرگ را در خیابان نهم دیده ام ، اما با دیدن قارچ های کوچکتر که نمی توانم آنها را شناسایی کنم ، به همان اندازه لذت می برم.”

“من پیدا کردم افرادی که هنگام کار از خانه از پنجره من مراقبت می کنند تا به طرز شگفت انگیزی روحیه من را بالا ببرند ،” نوشت: Brandelyn Hodgdon ، 26 ساله ، از Brunswick، Me. ، افزود: “این یادآوری های کوچک زندگی انسان در خارج از پیله کوچک ما است که روحیه بالا. “

Greg Sadoian ، 65 ساله ، از سانتا مونیکا ، نوشت: “پناهگاه کانگورو در اینستاگرام هر روز قلب تلخ من را ذوب می کند. یک زوج شگفت انگیز که کانگوروهای یتیم را در Australia’s Outback نجات و پرورش می دهند. “

چیزهایی که روحیه ما را بالا می برند مواردی هستند که ما را از خارج از خود خارج می کنند – موسیقی ، طبیعت ، خانواده ، لذت های ساده:

  • “تمام اوضاع همه گیر ، من در محله ام قدم می زدم و چیزهای لذت بخشی را کشف می کردم: یک باغ کانتینر جلویی که کاملاً از طبل ساخته شده است (بله ، یک درام واقعی). یک حیاط جلوی کوچک با زمینه ای از زینیای چند رنگ و فقط زنیا ؛ خانه ای در گوشه گوشه که دل هر نوع فضای بیرونی را که پیدا کرده اند به قلب تبدیل کرده است – مخروط کاج ، برگ انگور ، سنگ – و آنها را جلوی چشم خود می گذارد تا همه لذت ببرند. ” – تریسی مک مستر ، 51 ساله ، تورنتو

  • “روحیه من بیوگرافی هری ترومن توسط دیوید مک کالو است. ترومن مرد شگفت انگیزی بود ، همیشه به دنبال خوبی ها در مردم بود و معمولاً در بیان عقاید خود صادق بود. وقتی احساس ضعف می کنم بسیار نشاط آور است. ” – سیروس وی. گادفری ، بورلی هیلز ، کالیفرنیا.

  • “من” 50 کارتون معروف را بکش “از لی کتابداری. تلاش برای ترسیم یک Jughead و یک Felix the Cat در آنجا یک فرار آرام و ذهنی فراهم کرده است. نتایج بسیار خنده دار بوده است (من هنرمند نیستم) ، و بازگشت به پیشرفت من جالب است. ” – Staci Sturrock ، 53 ساله ، West Palm Beach ، فلوریدا.

  • “چیزی که اخیراً بیشترین لذت را برای من ایجاد کرده نمایش درو باریمور است. او از سن کم لطیف 12 ساله مورد علاقه من بوده است و اکنون او را بیش از هر زمان دیگری دوست دارم. او به عنوان میزبان کار خارق العاده ای انجام می دهد زیرا به همان اندازه واقعی است. هیچ ادعای دروغی با او وجود ندارد. او به همان اندازه که شور و اشتیاق خود را نسبت به موضوعاتی که خیلی علاقه دارد ، از شوخی های گاه و بی گاه جدیدش لذت می برد. ” – کری گیبس ، 37 ساله ، ماساپکوآ ، نیویورک

  • “به نظر من بزرگترین کمک شنای دریایی بوده است. خارج شدن از زیر آسمان بزرگ و باز در آب سرد ذهنم را از موقعیتی که در آن قرار داریم شوکه می کند. به من یادآوری می شود که هنوز لحظات زیادی برای لذت بردن وجود دارد و زندگی اینجاست که باید زندگی کرد. “- ابیگل اسمیت ، 43 ساله ، دوبلین

بسیاری از ما این روزها جامعه را از دست داده ایم ، چه والدین و چه فرزندانمان که ماه هاست آنها را ندیده ایم ، همکارانمان که فقط با چهره هایشان در صفحه نمایش روبرو می شویم ، دوستان ، همکلاسی ها ، همسایه ها یا غریبه ها با سگ های مشتاق که ممکن است یکبار برای حیوان خانگی متوقف شده باشیم ، طولانی برای یک چت.

در ضمن ، من از شما جامعه At Home که ایده های زیادی برای مشغول ماندن و ادامه کار ارائه می دهید سپاسگزارم. به نوشتن ادامه دهید: [email protected] نام ، سن و مکان کامل خود را وارد کنید. مرتباً به ما بگویید که چه چیزهایی به شما الهام می بخشد ، چه چیزهایی شما را به وجد می آورد ، و ما همچنان به اشتراک گذاری مشارکت های شما ادامه خواهیم داد. همه ما روز به روز بالا و پایین هستیم و شنیدن سخنان دیگران که می فهمند همه چیز می تواند راحتی فوق العاده ای را فراهم کند. ما در خانه هستیم. ما هر نامه ارسال شده را می خوانیم.

ایده های بیشتری برای زندگی کامل در خانه در این آخر هفته در زیر ظاهر می شود. هفته بعد میبینمتبرای دریافت خبرنامه در خانه ثبت نام کنید. شما همیشه می توانید برای خواندن ، تماشا و انجام هر روز کارهای بیشتری در خانه پیدا کنید. و نظر خود را با ما در میان بگذارید!

2020-10-25 16:51:49

اپل ، گوگل و معامله ای که اینترنت را کنترل می کند

مقاله قبلی

مارک های Dunkin ’در حال گفتگو برای فروش خود و خصوصی شدن است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل