فناوری

بنابراین شما می خواهید یک ردیاب مخاطب باشید؟

0

هنگامی که جسیکا جارمیلو با شخصی تماس می گیرد تا در مورد coronavirus صحبت کند ، او معمولاً با چیزی شبیه به این شروع می شود:

سلام ، نام من جسیکا است. من به نمایندگی از وزارت بهداشت عمومی سان فرانسیسکو تماس می گیرم. من بخشی از یک تیم ردیابی مخاطب هستم ، و وظیفه ما این است که به افرادی که با کسی که به Covid-19 مبتلا شده است تماس نزدیک برقرار کنیم. “

خانم جرامیلو ، 41 ساله ، مدیر منطقه كتابخانه عمومی سان فرانسیسكو در روزهای عادی ، تاكنون با ده ها تماس از جمله ، به زبان اسپانیایی انجام داده است. او در این ماه ردیابی تماس یا “seguimiento de contactos” را آغاز کرد.

براساس نظرسنجی انجام شده توسط NPR ، وی یکی از بیش از 11000 نفر در سراسر ایالات متحده است که با مشاوره در مورد استفاده از گسترش Covid-19 در تماس است. (احتمالاً این تعداد از زمان اولین نظرسنجی در ماه آوریل افزایش یافته است.)

کار بیشتر تلفنی است و می توان از خانه انجام داد. مشاغل می توانند تمام وقت یا پاره وقت باشند ، غالباً با دستمزد ساعتی 17 تا 25 دلار. برخی شامل مزایا هستند. آنها تا حدودی از یک مکان به مکان دیگر متفاوت هستند زیرا تلاشها برای آموزش و استخدام در دولتهای محلی و محلی (و برخی از برنامه ها در حال حاضر با مشکلات ، عملی و سیاسی) به مشکل خورده اند.

با شروع جوامع و باز شدن تعداد بیشتری از مردم در خارج از خانه های خود ، انتظار می رود این کار بسیار مهم تر و دشوارتر شود.

خانم جارامیلو گفت: “اگر می توانید ردیابی تماس با ما انجام دهید ، می توانید از این امر جلوگیری کنید. “پس شما مادر بزرگ کسی یا دایی آنها را نجات می دهید.”

به عنوان یک کارمند دولتی که به عنوان کارگر خدمات فاجعه ثبت نام کرده بود ، خانم جرامیلو در صورت وقوع زلزله آماده خدمت به جامعه خود بود. او انتظار نداشت که همه گیر شود.

مکالمات تلفنی خانم Jaramillo با توجه به نیازهای مردم در انتهای دیگر خط ، آشکار می شود. اگر آنها نیاز به آزمایش Covid-19 داشته باشند ، می تواند آنها را برای قرار ملاقات ارجاع دهد. در صورت بروز علائم ، وی ممکن است منزوی را توصیه کند. اگر نگران بقا در قرنطینه باشند ، او می تواند آنها را با خدمات تحویل غذا متصل كند.

و اگر نگران حریم خصوصی هستند ، خانم جرامیلو به آنها اطمینان می دهد که اطلاعات آنها امن است. آموزش او شامل مقدماتی در مورد مقررات فدرال در زمینه محافظت از اطلاعات محرمانه در زمینه بهداشت می باشد و او با نرم افزار رمزگذاری شده کار می کند. خانم Jaramillo و سایر ردیاب های تماس با سان فرانسیسکو نام افرادی را که تشخیص Covid-19 دارند با افرادی که تماس می گیرند به اشتراک نمی گذارند.

دکتر مایک رید ، استادیار دانشگاه U.C.S.F گفت: “ردیابی مخاطب یک گلوله نقره ای نیست.” مدرسه پزشکی.

اما وی گفت که رویکرد “مدرسه قدیمی” در سان فرانسیسکو و سایر بخش های بهداشتی – که مبتنی بر آموزش و توانمندسازی است ، و پیگیری برنامه هایی مانند آنهایی که گوگل و اپل روی آن کار نمی کنند – می تواند جوامع را گرد هم آورد و ظرفیت لازم را برای مقابله با بحران های آینده ایجاد کند.

در مواقع انزوا ، چیزی درباره جذابیت شغلی وجود دارد که خواستار ارتباط انسانی است. و از نظر برخی ، کار راهی است برای بازگشت به یک بیماری همه گیر که اقتصاد ملی را فرو برده است.

و فرصتها از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. ماساچوست و کالیفرنیا اولین کسانی بودند که برنامه های گسترده ردیابی Covid-19 را اتخاذ کردند.

کوین ویلیامز ، 27 ساله ، نویسنده و راننده در کلمبوس ، اوهایو ، پس از اعلام وزارت بهداشت ایالات متحده در هفته گذشته اعلام کرد که در هر ساعت 18.59 دلار استخدام می کند ، فکر می کند که با تماس با آن می توان به یک ردیابی شلیک کرد.

وی گفت: “اگر آنها با من تماس بگیرند و من مصاحبه کنم ، عالی است.” “من واقعاً الان جهنمی از گزینه های زیادی ندارم. اما همچنین ، احساس نمی کنم این شغل ها واقعی هستند. آیا آنها واقعاً با ردیابی مخاطب تماس می گیرند ، یا می خواهند به نظر برسند که آنها درست کار می کنند؟ “

او دیگر نشنید و تا روز سه شنبه ، پست کار در وب سایت وزارت بهداشت حذف شد. براساس این بخش ، بیش از 9000 نفر برای انجام کارهای ردیابی در تماس با ایالت اقدام کردند.

و اگرچه مقامات اوهایو خواستار 1700 ردیاب تماس با ما بودند ، اما این افراد عمدتاً توسط ادارات بهداشت محلی مستقر می شدند. کار دولتی که ویلیامز درخواست کرد فقط 100 نفر را به دنبال داشت.

اسکار بائز ، 33 ساله ، افسر سرویس خارجی ، شانس بیشتری داشت. او در ماه مارس از پست خود در اورشلیم تخلیه شد و به بوستون بازگشت ، جایی که بزرگ شد.

آقای بائز که اهل جمهوری دومینیکن است ، از اسپانیایی ، پرتغالی و عربی برای برقراری ارتباط با افرادی که در منطقه بوستون با آنها تماس می گیرد استفاده کرده است.

وی گفت: “این فرصتی برای اقدام به جرم ، پیگیری قرار گرفتن در معرض این ویروس و محدود کردن شیوع آن است.” “این نیاز به قلب دارد.”

با ردگیرها تماس بگیرید تنها کار نمی کنند. این روند با محققانی آغاز می شود که به افرادی با Covid-19 دسترسی پیدا می کنند و این مکالمات برای ردیاب ها ارتباط برقرار می کنند.

پس از برقراری این تماسها ، کارهایی صورت می گیرد که برای کمک به مردم در یافتن منابعی مانند شورت غذا و کمک های مالی انجام شود.

آقای بائز گفت: “ما از مردم می خواهیم كه روز بعد فرمول كودك را تهیه نكنند ، یا شاید آنها برای تغذیه یك خانواده هشت نفری ، قرنطینه نكنند.” “پس چگونه می توانیم از آنها بخواهیم که اگر کمک مالی و پشتیبانی اجتماعی نداشته باشند در خانه بمانند؟”

آقای بائز این شغل را از طریق مشارکت کنندگان در بهداشت یافت ، که به مقامات ماساچوست کمک کرده است تا بیش از 1700 نفر را استخدام و آموزش دهند. این تنها کسری از بیش از 41000 نفر است که از طریق سازمان درخواست کرده اند.

جان ولچ ، مدیر عملیات با شرکای بهداشت ، گفت که او از طیف وسیعی از افرادی که مایل به کمک به آنها هستند تحت تأثیر قرار گرفته است. این افراد شامل بازنشستگان مراقبت های بهداشتی ، کارمندان عمومی و کارمندان مهمان نوازی سابق بودند.

وی گفت: “اگر مهارت های رایانه ای آنها کمی کم باشد ، ما می توانیم به تقویت آن کمک کنیم.” “اما آنچه که در وسط بیماری همه گیر وجود دارد ، همدلی است.”

استیو واترز ، مدیر اجرایی گفت: سپاه سلامت عمومی Contrace ، سازمانی که به ادارات بهداشت در سراسر ایالات متحده در استخدام ردیاب ها کمک می کند ، بیش از 50،000 درخواست در هفته های اخیر دریافت کرده است ، بیشتر از زنان.

در حالی که همیشه یک مدرک دانشگاهی لازم نیست ، آقای واترز گفت که بهترین داوطلبان دارای مدرک لیسانس و سابقه ای در خدمات درمانی هستند.

تنوع نیز مهم است.

آقای واترز گفت: “سواد فرهنگی برای رشد اعتماد به نفس كسى كه از او سرماخوردگی دارید ، به ویژه در اقلیت ها یا اجتماعات مضطرب ، كه بعضى از آنها بدترین ضربه است ، كلیدى است.

و آقای بائز که حرفه دیپلماتیک او را به کشورهایی از جمله هائیتی ، چین و برزیل منتقل کرده است ، اکنون مهارت های خود را برای استفاده در همسایگی که بزرگ شده ، قرار داده است و با خانواده های مهاجر بسیار شبیه خود صحبت می کند.

وی گفت: “من تاریخی را كه آزمایش آنها مثبت است ، می بینم و در همان مركز بهداشت جامعه است كه من به عنوان یك كودك برای جسمی رفتم.” “هر روز متفاوت است. من بسیاری از داستانهای فردی را می شنوم که همه به طور همزمان افسرده کننده ، الهام بخش و در حال تقویت هستند. “

2020-05-18 19:33:54

به روزرسانی های زنده Coronavirus: آزمایش های واکسن وعده اولیه را نشان می دهند ، داروخانه ساز می گوید ، جمع آوری وال استریت

مقاله قبلی

اتاقهایی با ساعت برای مردم که از قرنطینه خسته شده اند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری