فناوری

بهترین بازی های ویدیویی برای گم شدن در این فصل تعطیلات

0

Assassin’s Creed Valhalla و تماشای لژیون سگ ها، دو تا از جالب ترین بازی های این فصل ، این کنسول ها روی کنسول های جدید هستند اما همچنین رایانه های شخصی ، Google Stadia ، Xbox One و PlayStation 4. هر دو بازی از Ubisoft ، ناشر قدرتمندی منتشر شده اند که در تابستان امسال در میان گزارش های گسترده ای از سو sexual رفتار جنسی در این شرکت خبرساز شده است ، که منجر به اخراج یا عزیمت آن شد. از توسعه دهندگان و مدیران ارشد. همانطور که اتفاق افتاد ، توسعه دهندگان ردیف و پرونده هنوز هم تلاش کردند تا این بازی ها را ایجاد کنند.

Valhalla عمدتا بازیکن را به عنوان یک وایکینگ قرن نهم به نام Eivor تعیین می کند که نروژ را به مقصد انگلستان ترک می کند ، جایی که او یک شهرک ایجاد می کند ، پادشاهی ها را به چالش می کشد و تبر را از طریق بسیاری از دشمنان آنگلوساکسون می چرخاند. این یک بازی دیدنی و جذاب از نظر بصری است که دارای پرچم های شخصیت محور است ، اگرچه برای بازی به عنوان یک مهاجم مهاجم به مخاطبی با شکم نیاز دارد.

Watch Dogs به شما امکان می دهد به عنوان اعضای مقاومت در لندن فاشیست نزدیک به آینده بازی کنید ، جایی که دولت نظارتی و یک نیروی پلیس خصوصی شده بر مردم سلطه دارند. این بازی یک لندن دقیق و پرجمعیت را به تصویر می کشد ، سپس بازیکنان را قادر می سازد از هر هزار نفر که در آن شهر رندر می شوند ، هر یک را جذب و کنترل کنند. این بدان معناست که شما می توانید به عنوان یک پیرزن اب زیر کاه ، یک عضو بی رحم گارد Queen یا هر کس دیگری ظاهر شوید بازی کنید. این یک ترفند شسته و رفته است که سیاست های به ظاهر خوش فکر اما کم عمق بازی را جبران می کند.

برای چیزی کوچکتر ، وجود دارد بی راه، یک بازی رنگارنگ در میان جنگل ها و معابد معظم رویا شکل گرفته است. اکنون برای PS4 ، PS5 ، Apple Arcade و PC ، سرویس بازی اشتراکی برای iOS در دسترس است. در The Pathless ، شما به عنوان یک کماندار بازی می کنید که با کمک پرنده ای که می تواند او را از طریق شکاف ها عبور دهد ، در مناطق زیبا کاوش می کند. بهترین ویژگی بازی توانایی تیراندازی با سرعت بیشتر است اگر شما می توانید در هنگام حرکت اهداف را با پیکان شلیک کنید. حرکت چرب آن به لطف سیستم هدف گیری خودکار ، هیجان انگیز و آسانتر از آن است که به نظر می رسد.

به غیر از کارتو ، Nintendo Switch هیچ یک از بازی های ذکر شده در اینجا را اجرا نمی کند. بزرگترین نسخه آن در ماه نوامبر است Hyrule Warriors: Age of Calamity، spinoff به تحسین اکشن و ماجراجویی The Legend of Zelda: Breath of the Wild. جایی که Breath of the Wild یک ماجراجویی آرام حماسی در دنیای جنگ زده شوالیه ها ، قلعه ها و هیولاها بود ، بازی جدید یک پیش نمایش کاکوفون است که جایگزین فرصت های بی بدیل بازی های قبلی برای طبیعت گردی و کاوش با جنگ ، جنگ بیشتر و هنوز بیشتر جنگ. این کمی شبیه پیگیری یک رمان عالی با پارک تفریحی است. شما واقعاً می خواهید این شخصیت ها را دوباره ببینید.

یک بازی بهتر Switch برای به دست آوردن این فصل است هادس (همچنین برای رایانه شخصی). Hades که در ماه سپتامبر منتشر شد ، ممکن است بهترین بازی در هر پلتفرم در تمام سال باشد ، بنابراین هنوز هم شایسته توجه است. شما به عنوان Zagreus، پسر هادس بازی، و باید مبارزه و صحبت کردن راه خود را از عالم اموات، گرفتن حمایت – و قدرت – از خدایان یونانی که شما بروید. Hades در “rogue-lite” طبقه بندی می شود ، ژانری از بازی های ویدیویی که بازیکنان را به پیشرفت هر چه بیشتر با چالش روبرو می کند ، هنگامی که شخصیت آنها می میرد آنها را از همان ابتدا برمی گرداند ، اما به آنها اجازه می دهد با هر قدرتی که در تلاش های قبلی به دست آوردند ، دوباره سعی کنند. در هادس ، این ساختار از داستان ناخوشایند داستان زنگروس برای رسیدن به مادرش در سرزمین زندگی پشتیبانی می کند. همانطور که یکی از منتقدان خاطرنشان کرد ، بازی درمورد تلاش مکرر برای فرار از جهنم ممکن است مناسب ترین بازی سال 2020 باشد.

در هر یک از این دستگاه ها چیز خوبی برای بازی وجود دارد. توجه داشته باشید ، فصل اکران بزرگ هنوز تمام نشده است. هیجان انگیزترین بازی سال 2020 ، سایبرپانک 2077، بارها به تأخیر افتاده است و در حال حاضر در 10 دسامبر انتظار می رود. به نظر می رسد که فصل پرفروش امسال بیشتر است. توسعه دهندگان به زمان بیشتری نیاز دارند. همه ما نیستیم؟

2020-11-20 16:30:10

یونیسف درباره “نسل از دست رفته” هشدار می دهد و تعطیلی مدارس را بی تأثیر می داند.

مقاله قبلی

انگار امسال شکرگذاری به اندازه کافی استرس آور نبوده است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری