زندگی

به روزرسانی های زنده Coronavirus: آزمایش های واکسن وعده اولیه را نشان می دهند ، داروخانه ساز می گوید ، جمع آوری وال استریت

0

سهام پس از تشویق اطلاعات در مورد اولین واکسن کرونا ویروس در افراد صعود کردند.

این دارو ساز مدرن امروز دوشنبه اظهار داشت که به نظر می رسد اولین واکسن کروناویروس در افراد آزمایش شده ایمن و قادر به تحریک پاسخ ایمنی در برابر ویروس است.

این یافته ها ، که به سرعت باعث تظاهرات در وال استریت شد ، براساس نتایج هشت نفر اول که هر دو دوز واکسن تجربی را دریافت کرده اند ، از مارس شروع می شود.

آن افراد ، داوطلبان سالم ، آنتی بادی هایی ساختند که در آزمایشگاه در سلول های انسانی آزمایش شدند و قادر به جلوگیری از تکثیر ویروس بودند – نیاز اصلی برای واکسن مؤثر. سطح آنتی بادی های به اصطلاح خنثی مطابق با سطوح موجود در بیمارانی که پس از انقباض ویروس در جامعه بهبود یافته بودند ، مطابقت داشت.

داده های محدود از مرحله اولیه، با این حال عدم موفقیت بسیاری در مورد موفقیت احتمالی واکسن ایجاد می کند.

اگر این آزمایشات به خوبی پیش برود ، واکسن می تواند تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021 برای استفاده گسترده در دسترس قرار بگیرد ، دکتر تل زاک ، رئیس ارشد پزشکی مدرن ، در مصاحبه ای گفت. چند دز ممکن است آماده باشد مشخص نیست ، اما دکتر زاکس گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آن را تا حد ممکن میلیون ها دلار انجام دهیم.”

علیرغم عدم قطعیت ها ، اعلامیه این شرکت به سرعت سرمایه گذاران را تشویق کرد ، که همچنین از تعهد جروم H. پاول ، رئیس صندوق ذخیره فدرال رزرو استقبال کردند ، مبنی بر اینکه “واقعاً هیچ محدودیتی برای آنچه بانک مرکزی با تسهیلات وام های اضطراری خود می تواند انجام دهد” وجود ندارد.

S&P 500 صبح دوشنبه بیش از 2 درصد افزایش یافت ، و سهام Moderna بیش از 20 درصد افزایش یافت. سهام در اروپا 3 تا 4 درصد بیشتر بود.

تظاهرات روز دوشنبه همه ویژگی های فرد را در مورد چشم انداز بازگشت به حالت عادی متمرکز کرده بود. سهام مسافرتی مانند United Airlines ، Expedia Group و Marriott International از بهترین مجریان S&P 500 بودند.

قیمت نفت نیز بالاتر رفت ، به طوری که نفت خام West Texas Intermediate ، استاندارد ایالات متحده ، برای اولین بار از مارس از بالای 30 دلار در هر بشکه بالا رفت و قیمت اوراق قرضه دولتی کاهش یافت.

سازمان بهداشت جهانی از روز دوشنبه اولین مجمع جهانی خود را از آغاز این بیماری آغاز می کند ، یک نشست مجازی فوق العاده از سران کشورها و کارشناسان بهداشت از سراسر جهان برای تلاش برای هماهنگی یک واکنش بین المللی مؤثر در برابر یک بحران که خیلی دور نیست .

دکتر Tedros Adhanom Gbrebreesus ، مدیر کل W.H.O ، گفت که این گردهمایی از زمان تأسیس در سال 1948 شاید مهمترین بدن جهان باشد.

اما این خطر وجود دارد که این گردهمایی به جای ترویج وحدت ، به تأکید بر تقسیم کمک کند. آقای ترامپ و مقامات اروپایی و استرالیا خواستار W.H.O. تحقیقات در مورد دست زدن به ویروس و منشأ آن در چین در چین. آنها چین را متهم می کنند که ویروس ویروس را با سرکوب و یا جلوگیری از انتشار اطلاعات حیاتی درباره آن پس از ظهور در ووهان در ماه دسامبر ، در سرتاسر جهان گسترش می دهد.

رئیس جمهور شی جینپینگ چین صبح دوشنبه صبح به مجمع سخنرانی کرد و از رسیدگی به شیوع این کشور توسط کشورش دفاع کرد و گفت که مقامات با شفافیت عمل کرده اند.

آقای ترامپ سعی کرده است با تحریک خشم به چین و W.H.O برخی از انتقاداتی که به وی صورت گرفته را از بین ببرد. ماه گذشته ، پس از ادعای مكرر مبنی بر اعتقاد سازمان ، خیلی سریع به اطلاعات در مورد ویروس ناشی از چین ، سریعاً دستور داد كه دولت خود را متوقف كند تا بودجه این سازمان را متوقف كند – از دست دادن صدها میلیون دلار ، گرچه دولت وی افزایش یافته است. امکان بازگرداندن بخشی از آن

هنگامی که شرکت های بزرگ وام های دریافت شده توسط برنامه حفاظت 660 میلیارد دلاری دولت فدرال وام دریافت کردند ، خشم به دنبال داشت. بسیاری از مردم ابراز عصبانیت کردند که وسیله نقلیه اصلی دولت برای کمک به مغازه های مادر و پاپ که در طول همه گیری درگیر این بیماری هستند ، تخریب می شود.

قانونگذاران سوالات کنگره را باز کردند و از شرکت ها خواستند که این پول را پس دهند ، در حالی که دولت ترامپ قوانین صلاحیت را سخت تر می کند. استیون منوچین ، وزیر خزانه داری ، تهدید كرد كه شركتها را در صورت عدم تحقق الزامات برنامه ، مسئولیت كیفری خواهد دانست و تا روز دوشنبه به شركتها داد تا تصمیم بگیرند كه آیا وامهای خود را بدون عواقب برگردانند.

اما بخش اعظم پولی که به شرکتهای دولتی واریز می شود ، تاکنون بازگردانده نشده است.

دو شرکت از این شرکت ، Escalade ، یک تولید کننده کالاهای ورزشی در Evansville ، Illinois ، و RealNetworks ، یک توسعه دهنده نرم افزار سیاتل ، هر دو وامهایی را جستجو کرده و دریافت کرده اند که تعیین کرده اند که نیاز به پرداخت کارمندان و ادامه کار خود دارند. Escalade در 14 آوریل 5.6 میلیون دلار بدست آورد. RealNetworks در تاریخ 24 آوریل 2.9 میلیون دلار واجد شرایط شد. اما پس از آنكه دولت فدرال شركتهای معامله عمومی را برای گرفتن وام سرزنش كرد ، مسیرهای مختلفی را طی كرد.

Escalade این صندوق ها را پس داد ، به این امید که از اجرای دستورالعمل های جدید فدرال برای وام جلوگیری کند و ایالات شرط بندی محدودیت های اقامت در خانه را به اندازه کافی برای شروع مجدد عملیات از دست می دهد. RealNetworks وام خود را نگه داشته و می گوید که از این برنامه برای بازگرداندن کارگران در این هفته استفاده خواهد کرد.

کمیسیون نظارت جدید کنگره سؤالاتی را در مورد چگونگی اداره صندوق ذخیره فدرال رزرو و وزارت خزانه داری در ارزیابی اولیه این برنامه 500 میلیارد دلاری ، وام های کمک های اضطراری را اجرا می کند.

این گزارش برای اولین بار در بررسی ماهانه نحوه استفاده از وجوه بررسی خواهد شد. این پولی که به عنوان بخشی از قانون 2 تریلیون دلاری CARES اختصاص داده شده است ، برای تأمین کمک های مالی و وام به شرکتهای هواپیمایی و شرکتهایی که برای امنیت ملی ضروری هستند و برای پشت سر گذاشتن برنامه های وام طراحی شده توسط بانک فدرال ، استفاده می شود.

برنامه ها تازه از خواب بلند می شوند و اجرا می شوند. در این گزارش آمده است که وزارت خزانه داری هنوز 46 میلیارد دلار کمک مالی و وام به شرکتهای هواپیمایی یا مشاغل مهم برای امنیت ملی واریز نکرده است. تاکنون ، تنها 37.5 میلیارد دلار برای تسهیلات اعتباری شرکتهای بازار ثانویه فدرال رزرو ، که اوراق قرضه شرکتهای برجسته را از طریق یک وسیله نقلیه مخصوص خریداری می کند ، استفاده کرده است. انتظار می رود سایر تسهیلات فدرال فدرال ، که قصد دارد اعتبار خود را به مشاغل و دولت های ایالتی و محلی بپیوندد ، در هفته های آینده عملیاتی شود ، هرچند که جدول زمانی بسیار نامشخص است.

کمیسیون دو حزب از دو جمهوریخواه ، سناتور پاتریک جی تومی از پنسیلوانیا و نماینده فرانسه هیل آرکانزاس و دو دموکرات ، بهارات رامامورتی ، مشاور اقتصادی سابق سناتور الیزابت وارن و نماینده دونا شالالا از فلوریدا تشکیل شده است.

این کمیسیون در مورد چگونگی اندازه گیری موفقیت آمیز برنامه ها و صندوق های خزانه داری سوال کرد. با ابراز نگرانی از مناطق نگرانی خود ، این سؤال مطرح بود كه آیا تسهیلات فدرال رزرو شرکت های بزرگ را نسبت به شركت های كوچك تر طرفداری می كند و آیا آژانس ها معتقدند كه پول وام صرف نظر از نحوه استفاده از آن به ثبات اقتصاد كمك می كند.

گزارش بعدی اواخر ژوئن است.

یک بررسی نشان می دهد که برنامه حمایت از Paycheck تا حد زیادی از مشاغل اقلیت اقلیت غفلت کرده است.

صاحبان مشاغل سیاه و لاتین در تلاش هستند تا تحت حمایت از برنامه حمایت از Paycheck از دولت کمک بگیرند ، یک بررسی جدید نشان داده است و بسیاری می گویند که آنها در آستانه بسته شدن دائمی هستند.

این نظرسنجی که توسط گروه استراتژی جهانی برای دو سازمان حقوق برابر ، رنگ تغییر و UnidosUS انجام شده است ، شامل مصاحبه با 500 صاحب مشاغل و 1200 کارگر از 30 آوریل تا دوشنبه گذشته است. فقط 12 درصد از مالكانی كه در برنامه 650 میلیارد دلاری برای وام های تحت حمایت دولت درخواست كرده اند ، گزارش دریافت آنچه از آنها خواسته شده بودند ، و تقریبا نیمی از همه مالكان گفتند كه آنها پیش بینی كرده اند كه ظرف شش ماه آینده به طور دائم تعطیل شوند.

برای مقایسه ، در یک نظرسنجی در مورد مشاغل کوچک توسط اداره سرشماری از 26 آوریل تا 2 ماه مه ، سه چهارم گفتند که وام خواسته اند و 38 درصد از آنها گفتند که یکی از آنها را دریافت کرده اند.

این برنامه برای اولین بار بود که برخی از صاحبان مشاغل سیاه و لاتین تاکنون به دنبال وام بانکی بودند. دو سوم از پاسخ دهندگان از طریق برنامه کمک دولت به دنبال وام های زیر 50،000 دلار بودند. تقریبا نیمی گفتند که مجبورند حداقل برخی از کارمندان را اخراج کنند.

رشاد رابینسون ، رئیس جمهور تغییر رنگ ، گفت این نظرسنجی نشان می دهد: “اگر ما برای حمایت از این جوامع سیاست هایی اتخاذ نكنیم ، نسلی از مشاغل سیاه و قهوه ای را از دست خواهیم داد كه این تأثیرات عمیقی بر كل اقتصاد كشور ما خواهد گذاشت. “

در سرتاسر کشور ، دولتمردان در حال انجام یک عمل متعادل نادرست هستند ، و خطراتی را برای بازگشایی ایالات خود با نیاز شدید برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی ، سنگین می کنند. آونگ این هفته بیشتر به سمت اقتصاد حرکت خواهد کرد ، هنگامی که چندین ایالت دیگر از جمله کانکتیکات ، کنتاکی و مینسوتا حرکت می کنند و مجدداً گشایش می شوند.

همچنین قرار است یک مشاوره برای ماندن در خانه در ماساچوست سخت ، منقضی شود ، جایی که دولت چارلی بیکر ، یک جمهوری خواه ، انتظار می رود دوشنبه برنامه های بازگشایی را اعلام کند.

بیش از دو سوم ایالتها محدودیت هایی را به طرز چشمگیری کاهش داده اند و یا بازگشایی منطقه ای را آغاز کرده اند. این تغییر درحالی رخ داده است که گزارش شده است که در هفته های اخیر موارد ویروس در سطح ملی کاهش یافته است. آقای ترامپ روز دوشنبه در توئیتی با “باز کردن کشورمان!”

اما حتی فرماندارانی که اجازه بازگشت به مشاغل را داده اند ابراز تردید کرده اند ، و مقامات بهداشت عمومی هفته ها هشدار داده اند که بازگشایی خیلی زود می تواند منجر به شیوع ویرانگر ویرانگر دوم شود.

رئیس مایک دویین از اوهایو ، جمهوریخواه ، یکشنبه در سی ان ان گفت: “این واقعاً مهمترین زمان است.” “و خطرناک ترین زمان.”

به همین ترتیب ، رئیس جمهور گاوین نیوزوم از کالیفرنیا ، یک دموکرات ، در گفتگو با سی ان ان گفت که “استرس و اضطراب مردم را درک می کند” ، با استناد به رویاهای طولانی و پس انداز کم مصرف. وی افزود: “سؤال این است ،” چگونه می توانید به عقب برگردید و تغییراتی معنی دار در نظم اقامت در خانه انجام دهید؟ “

آقای ترامپ همچنان ابراز اشتیاق خود برای دیدن از سرگیری برخی فعالیت ها را نشان داده است. وی در اظهارات تلفنی هنگام پخش گلف در روز یکشنبه ، گفت که ورزش را از دست داده است و می خواهد “استادیوم های بزرگ و بزرگ با مردم پر شود.”

تغییرات این هفته شامل تغییرات جزئی از جمله بازگشایی فروشگاه ها و مراکز خرید در مینسوتا در روز دوشنبه خواهد بود. روز چهارشنبه ، کانکتیکات سخت به نظر می رسد سالن ها ، موزه ها و ساختمان های اداری را بازگشایی کند. تا روز جمعه ، انتظار می رود فروشگاه ها و رستوران ها در کنتاکی باز شوند.

ایلینویز ، میشیگان و نیوجرسی از جمله ایالتی هستند که هنوز هم به طور گسترده تعطیل شده اند.

این ویروس می تواند در مناطقی که شرایط سلامتی مزمن رایج است ، عوارض زیادی داشته باشد.

از آنجا که ویروس در طی ماه های بعدی و حتی شاید سالها ادامه دارد ، می تواند در مناطقی از ایالات متحده واقع شود که هنوز شیوع عمده آن را مشاهده نکرده اما دارای دیابت ، چاقی ، فشار خون بالا و سایر موارد بسیار زیاد است. شرایط مزمن سلامتی.

حتی در مناطق کم خطر ، بخش قابل توجهی از جمعیت با این شرایط زندگی می کنند.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که ممکن است این مناطق به اندازه کافی برای امواج جدید عفونت آماده نشوند ، حتی اگر برخی محدودیت هایی را برای جلوگیری از شیوع ویروس برداشته باشند.

Micaela E. Martinez ، استاد دانشکده بهداشت عمومی Mailman ، دانشگاه کلمبیا گفت: “اماکنی که هنوز عفونت زیادی را مشاهده نکرده اند ، باید در فکر باشند که یک عفونت در چه صورت رخ می دهد.”

دکتر مارتینز گفت: “این عفونت بسیار مسری است و واکسنی نداریم ، بنابراین به ناچار جمعیت خود را جابجا می کنیم ، مگر اینکه اقدامات بسیار محکمی در دست داشته باشیم تا از بروز آن جلوگیری کنیم.” وی افزود: وقتی این اتفاق بیفتد ، سلامت کلی یک جامعه اهمیت خواهد یافت.

این اقتصاد بهبود می یابد. ممکن است مدت زمان طول بکشد ، “او در مصاحبه ای با برنامه CBS” 60 دقیقه “گفت. “ممکن است یک دوره زمانی طول بکشد ، می تواند تا پایان سال آینده تمدید شود ، ما واقعاً نمی دانیم.”

آقای پاول در پاسخ به این سؤال كه آیا اقتصاد می تواند بدون واكسن مؤثر بهبود یابد ، اظهار داشت كه این امر می تواند شروع كند ، اما هنوز راه به جایی نبرد.

وی گفت: “با فرض اینكه موج دوم كرونا وجود ندارد ، فکر می كنم كه اقتصاد در طی نیمه دوم امسال به طور پیوسته بهبود می یابد.” “برای بهبودی کامل اقتصاد ، مردم باید کاملاً با اعتماد به نفس باشند ، و شاید این امر باید منتظر رسیدن واکسن باشد.”

مصاحبه با آقای پاول ، که سی بی اس گفت در تاریخ 13 مه ضبط شده است ، بدنبال سخنرانی بی پرده ای است که در همان روز داد و هشدار داد که ممکن است اقتصاد برای جلوگیری از ضرر دائمی شغل و موج های ورشکستگی به حمایت مالی بیشتری نیاز داشته باشد.

در صورت اعتدال متوسط ​​، در بازارهای آسیا روز دوشنبه رشد گسترده ای پیدا شد و روز دوشنبه ادامه امیدواری مبنی بر اینکه اقتصاد جهانی به تدریج از شیوع تاج ویروس ظاهر خواهد شد.

بازارهای عمده کمتر از 1 درصد رشد داشتند. قیمت نفت در بازارهای آتی نیز افزایش یافت ، در حالی که قیمت اوراق خزانه بلند مدت ایالات متحده کاهش یافت ، هر دو نشانه خوش بینی سرمایه گذاران است. بازارهای آتی پیش بینی می کردند که وال استریت حدود 1 درصد بالاتر باز شود.

سرمایه گذاران در پی یافتن پوشش های نقره به عنوان جهانی بودند که دارای قفل و محدودیت هایی است.

اولی هریس در 20 سال زندگی در خارج و بی خانمان شدن ، موارد زیادی را دیده است. اما آنچه در روز جمعه اخیر در نزدیکی چادر او در اوکلند ، کالیفرنیا رخ داد ، جدید بود.

“آیا می خواهید امروز آزمایش شود؟” از زنی که ماسک جراحی داشت پرسید.

آقای هریس پاسخ داد: “من نیز ممکن است.” یک پرستار خیلی سریع بینی و گلو آقای هریس را چسباند و اطلاعات وی را پایین آورد.

تنها 26000 از هر 1000 کالیفرنیایی تست شده اند ، و رتبه 26 ایالت را در این کشور به دست آورده اند و در میان تعداد بیشماری از افراد بی آزمایش تعداد زیادی گروه پرخطر قرار دارند ، اما هیچ کس بیش از 150،000 بی خانمان که در سراسر کالیفرنیا زندگی می کنند ، نیست. اردوگاه های آنها ، اغلب شلوغ و فاقد بهداشت اولیه ، می توانند مکانی برای شکوفایی ویروس فراهم کنند.

آقای هریس از نخستین کسانی بود که در یکی از ابتکارات جدید آزمایش توسط کارشناسان بهداشت در دانشگاه های برتر دولتی و خصوصی کالیفرنیا شرکت کرد. آنها با هدف پر کردن شکاف در دانش در مورد شیوع این بیماری ، پرده از رازهای مربوط به مصونیت از بازماندگان و پاسخ دادن به سؤالات دیگر در مورد کالیفرنیا شروع به کاهش فشار خود می کند.

تاکنون کارشان سؤالات زیادی را مطرح کرده است که پاسخ داده است. اما یافته های جالب ، اگر هنوز هم آزمایشی وجود داشته باشد.

مثلاً ابتکاری که آقای هریس را آزمایش کرده است ، از 233 بی خانمان آزمایش شده تاکنون فقط چهار مورد مثبت داشته است. یکی دیگر از اختلافات واضح در میزان عفونت بر اساس اینکه آیا فرد قادر به کار از خانه بوده است یا نه وجود دارد.

کارشناسان پیشگام این تلاش ها گفتند که آنها برای پر کردن خلاء عمل کرده اند. اوا هریس ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، اظهار داشت که تماشای ویروس در سراسر جهان گسترش یافته در حالی که رهبران دولت زحمت کشیدن از عمل دریغ می کردند مانند شاهد سرعت تایتانیک به سمت یخ یخ بود.

وی گفت: “ما در نهایت فقط گفتیم ،” خوب ، این ضربه “و هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده ، بنابراین باید درگیر شویم.”

در هفته های اول پس از ضربه همه گیر در نیویورک ، دکتر جیمز A. ماهونی به سختی خوابید.

هنگامی که او مشغول کار شیفت های روزانه خود در یک بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان دانشگاه بروکلین بود ، شب ها مشغول کار در خیابان در مرکز بیمارستان کینگز کانتی بود. هنگامی که او در بیمارستان نبود ، او با بیماران عادی خود از خانه جلسات پزشکی را انجام می داد ، و مطمئن می شد ماسک می پوشند و دست های خود را می شستند.

او از تصادف بیمار گرفته تا تصادف بیمار فرار می کرد ، همیشه در کنار تختخواب در جایی که خطرناک ترین آنها بود.

دکتر رابرت اف. فورونجی ، رئیس دکتر ماهونی ، گفت: “یكی از داستان های غم انگیز این بیماری همه گیر این است كه ما افرادی را گم می كنیم كه نمی توانیم از پس آن بر بیاییم.”

برای مکانی مانند بیمارستان دانشگاه ، یک مؤسس state دولتی که تحت تأثیر مزایای کمونیستی قرار دارد و به یک جامعه عمدتاً فقیر ، سیاه بروکلین خدمت می کند ، از دست دادن دکتر ماهونی در حال خرد شدن بود. وی از سال 1982 به عنوان دانشجویی در دانشکده تدریس بیمارستان شروع به کار کرد و هرگز ترک نکرد. وی به عنوان پزشک مراقبت ریوی و حساس و استاد در همان کالج ، که بخشی از سیستم دانشگاه ایالتی نیویورک است ، قدم برد.

برای دانش آموزان ، به ویژه سیاهپوستان ، او یک افسانه بود.

لطیف A. سلام ، که هم اکنون پزشک اورژانس در بیمارستان دانشگاه است ، گفت: “من به عنوان یک جوان سیاه پوست ، به این مرد نگاه کردم و به خودم گفتم:” بیست سال از این زمان می خواهم مثل او باشم. ” “وقتی دانشجوی سیاه پزشکی ، ساکن سیاه پوست او را می بیند ، یک قهرمان را می بیند. کسی که شما یک روز می توانید باشید. او جی ز است. “

بامداد دیر وقت در خیابان پنجم ، در موزه هنر متروپولیتن ، که در آن خطوط معمولاً با ترافیک خفه شده ، شروع به خنک شدن می کنند ، اکنون تقریباً به سرعت غیرممکن می گذرد.

بدنام F.D.R. رانندگی در امتداد رودخانه شرقی ، مستعد ایست ایستگاه های تصادفی در طول کشش ، حالا بیشتر شبیه یک بازی Grand Theft Auto است.

در بروکلین ، گوشه ای را بچرخانید و یک سری از افراد را ببینید که شش پا از یکدیگر ایستاده اند و هنوز هم به صورت سنگی ، ماسک زده و منتظر اجازه ورود به Whole Foods هستند.

این ویروس تجربه کار با یک وسیله نقلیه موتوری را در شهر نیویورک متحول کرده است.

اکثریت قریب به اتفاق رانندگان بدون داشتن دفتر برای بازدید و یا مراجعه به دوستان و مواجهه با دستورات سختگیرانه در منزل ، وسایل نقلیه خود را بیکار گذاشته و چیزی کاملاً جدید ایجاد کرده اند: جاده باز ، مایل و مایل از آن.

البته نمی تواند دوام داشته باشد. رانندگان در حال حاضر شاهد افزایش ترافیک از یک ماه قبل هستند ، و مردم باید از قرنطینه ، با احتیاط در حمل و نقل عمومی ، تعداد بیشتری از این موارد را دنبال کنند.

اما در حال حاضر ، یک پوچی باقی مانده است. بدون سر و صدا ، بدون ساعت عجله. فقط عددهایی که از روی کیلومتر شمار بیرون می آیند ، بعد از ظهر بهار که از پشت پنجره می چرخد ​​، نقشه تلفن هوشمند بسیار کمی زرد یا قرمز نشان می دهد.

تا زمانی که شما به یاد بیاورید که چه چیزی باعث شده است ، با چه هزینه ای ، بسیار شگفت آور است.

یکی از رانندگان ون گفت: “پس از آخرالزمان ،”. “شما در حال پرواز 278 هستید و هیچ کس در آنجا نیست و ساعت چهار بعد از ظهر است.”

جیم فارلی ، مدیر عامل شرکت فورد موتور ، در تماس اخیر خود در کنفرانس اخیر ، درباره برنامه های بازگشایی شرکت گفت: “صنعت خودرو موتور اقتصادی آمریکا است”. “راه اندازی مجدد کل اکوسیستم خودکار به این ترتیب است که ما اقتصاد را مجدداً راه اندازی می کنیم.”

فورد ، جنرال موتورز ، و فیات کرایسلر قصد دارند دوباره تولید را از روز دوشنبه آغاز کنند ، پس از آنکه تویوتا ، هوندا و تسلا هفته گذشته کار خود را دوباره افتتاح کردند. هیوندای در 4 ماه مه کارخانه ای را در آلاباما راه اندازی کرد.

تولید به سرعت بازگشت نخواهد کرد. احیای دوباره خواهد شد زیرا ده ها کارخانه اتومبیل و صدها کارخانه متعلق به تامین کنندگان قطعات لوازم جانبی را آغاز می کنند و شروع به ساخت و ارسال محصولات می کنند.

این امر همچنین بستگی به میزان تسویه سفارش سفارشات در منزل در ایالات متحده ، کانادا و مکزیک دارد ، زیرا زنجیره های عرضه این صنعت از نزدیک در آمریکای شمالی بهم پیوسته است.

یک نوع کار که رو به افزایش است: ردیابی مخاطب.

بیش از 11000 نفر در سراسر ایالات متحده به عنوان ردیاب های تماسی مشغول به کار هستند که برای ردیابی و متوقف کردن شیوع ویروس کار می کنند ، و ادارات بهداشت محلی می خواهند هزاران نفر دیگر را استخدام کنند. کار بیشتر تلفنی است و می توان از خانه انجام داد. مشاغل می توانند تمام وقت یا پاره وقت باشند ، غالباً با دستمزد ساعتی 17 تا 25 دلار. برخی شامل مزایا هستند.

با خبرنگاران Times در سراسر جهان همراه باشید.

اقتصاد ژاپن بزرگترین کشور است که رسماً وارد رکود اقتصادی شد. سقوط یک جت نظامی کانادایی هنگام پرواز برای کارگران ویروس.

گزارشگری توسط آلن بلیندر ، آیلین سالیوان ، سارا مرووش ، نادجا پوپوویچ ، آنجلی سینگوی ، متیو کنلن ، مایکل شویتز ، جینا اسمیالک ، آلن رپپورت ، نیل ا. باودت ، دنیز گریدی ، امیلی فلاتر ، کالی سوتو ، مارک سانتورا ، ملینا دلوکیچ انجام شده است. ، جین ای بردی ، ابی گودنو ، آدام لیپتاک ، ماکس بریملو ، جولی چانگ ، پدرو کوتا ، کریستن هوانگ ، الکس متیز ، دیوید مک کیب ، شارون اوترمن ، ریک رویااس ، جکی فورتین ، نیل ویگدور و مایکل ویلسون.

2020-05-18 20:05:34

به روزرسانی های Coronavirus World – New York Times

مقاله قبلی

بنابراین شما می خواهید یک ردیاب مخاطب باشید؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی