کسب و کار

بیش از 1 میلیون از طریق فرودگاه های ایالات متحده عبور کرده است: به روزرسانی های زنده

0

بیش از یک میلیون نفر روز یکشنبه از ایست های بازرسی فرودگاه عبور کردند ، این اولین باری است که اداره امنیت حمل و نقل تعداد زیادی از افراد را از اواسط ماه مارس غربال کرده است.

در حالی که این یک نقطه عطف نمادین برای صنعت سفر محسوب می شود ، شرکتهای هواپیمایی ایالات متحده هنوز ماهانه میلیاردها دلار ضرر می کنند زیرا تقاضای بسیار ضعیف تری برای بلیط در زمستان ارائه می دهند. تعداد افرادی که توسط T.S.A. روز یکشنبه در مقایسه با روز مشابه سال قبل حدود 60 درصد کاهش داشت.

سهام شرکت های هواپیمایی روز دوشنبه تجمع کردند. یونایتد ایرلاینز با بیش از 6 درصد سود بهترین عملکرد را در S&P 500 داشت. Alaska Air بیش از 3 درصد و American Airlines 2 درصد رشد کردند.

هفته گذشته ، Delta Air Lines و شرکت هواپیمایی یونایتد هر دو گفت که درآمد عملیاتی در سه ماه منتهی به سپتامبر در مقایسه با سال گذشته تقریباً 80 درصد کاهش یافته است. این دوره بیشتر فصل تابستان را پشت سر می گذارد ، که معمولاً شلوغ ترین فصل برای خطوط هوایی است. مسافرت های شرکتی معمولاً آنها را در پاییز حفظ می کند ، اما بسیاری از مشاغل بزرگ در مورد بازگشت به فعالیت های عادی احتیاط کرده و به کارمندان خود گفته اند که تا جولای آینده از خانه کار کنند.

کاهش شدید مسافرت ها ، شرکت های هواپیمایی را مجبور به کاهش فشار کرده و در هر بخشی از تجارت به نوبه خود تلاش کرده اند تا امیدوارند از تقاضای اندک آن استفاده کنند. انتظار می رود هواپیمایی آمریكا و هواپیمایی ساوت وست این هفته نتایج مالی ناامیدكننده سه ماهه سوم را نیز منتشر كنند.

اعتبار…برایان اسنایدر / رویترز

CVS Health روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد 15000 کارگر را استخدام کند تا آماده افزایش انتظارات ویروس کرونا و آنفلوانزا در ایالات متحده در ماه های پاییز و زمستان شوند.

بیش از 10 هزار نقش جدید تکنسین های داروسازی مجاز و تمام وقت در مکان های CVS داروخانه خواهند بود تا به شما در انجام آزمایشات Covid-19 ، تجویز نسخه ها و توزیع داروها کمک کنند.

لیزا بیساچیا ، مدیر ارشد منابع انسانی CVS Health ، در بیانیه ای گفت: “اعضای تیم اضافی معمولاً در هر فصل آنفولانزا مورد نیاز هستند.” “با این وجود ، با توجه به ادامه حضور Covid-19 در جوامع ما ، در سال جاری نیاز بسیار بیشتری به تکنسین های آموزش دیده داروخانه تخمین زده ایم.”

اگر مقامات فدرال به تکنسین های داروسازی اجازه دهند آن را تجویز کنند ، استخدامهای اضافی همچنین ممکن است به شرکت در توزیع واکسن Covid-19 کمک کنند.

در ماه مارس ، CVS Health اعلام کرد که قصد دارد 50،000 شغل را در سراسر کشور پر کند ، “بلند پروازانه ترین کار استخدام در تاریخ شرکت” ، که در آن زمان گفته شد. این شرکت بیش از 4000 سایت آزمایش ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده دارد.

به طور جداگانه ، Target روز دوشنبه گفت که چهارمین پاداش به کارمندان خود که در فروشگاه ها ، مراکز توزیع و کارمندان و مراکز تماس با کارمندان کار می کنند ، پرداخت می کند ، زیرا همچنان همه گیری ادامه دارد و فروش خرده فروش در سال جاری افزایش یافته است.

تارگت گفت ، بیش از 350،000 کارگر تا اوایل ماه نوامبر 200 دلار دریافت می کنند.

ساپنا ماهشواری در تهیه گزارش همکاری داشت.

اعتبار…Chris Pizzello / Invision ، از طریق Chris Pizzello / Invision / Ap

در چرخشی هالیوود برای مدیران سطح بالا مدام می چرخد.

وارنر مدیا روز دوشنبه اعلام کرد که Channing Dungey جایگزین مدیر اجرایی قدیمی پیتر راث خواهد شد تا اوایل سال آینده رئیس استودیوی تلویزیونی برادران وارنر شود.

خانم Dungey ، که در سال 2016 وقتی به ABC پیوست و در سال 2018 ترک کرد ، به عنوان اولین مدیر سیاهپوست اداره یک بخش سرگرمی در یک شبکه بزرگ شد ، کنترل یکی از بزرگترین استودیوهای تلویزیونی این صنعت را در دست خواهد گرفت.

استودیوی تلویزیونی برادران وارنر برنامه های مهمی را در بسیاری از شبکه ها ایجاد می کند ، از جمله “The Bachelor” (ABC) “Riverdale” (نمایشی که از شبکه CW پخش شد و با شروع پخش از Netflix محبوبیت بیشتری پیدا کرد) و “Young Sheldon” ( CBS)

تحت نظر خانم Dungey ، برادران وارنر همچنین پیش بینی می شود که یک منبع بزرگ برای پلتفرم پنج ماهه پخش Warner Media ، HBO Max باشد.

خانم Dungey در بیانیه ای گفت: “این زمان الکتریکی در صنعت ما است و ما فرصت های زیادی بین مشاغل اصلی برادران وارنر و HBO Max در دسترس داریم ، من نمی توانم صبر کنم تا غواصی کنم.”

خانم Dungey با انتصاب خود به یکی از معدود مدیران سیاه پوست مسئول یک استودیوی تلویزیونی هالیوود تبدیل می شود. Pearlena Igbokwe در سال 2016 استودیوی تلویزیونی یونیورسال را تحویل گرفت و ماه گذشته که به عنوان رئیس استودیوهای تلویزیونی NBC Universal انتخاب شد ، مجموعه گسترده تری به او داده شد.

اخیراً ، خانم Dungey نایب رئیس سریال اصلی Netflix بود ، جایی که او بیشتر سریال های نمایشی را برای پخش جریانی نظارت می کرد. او ناگهان عزیمت خود را در 9 اکتبر اعلام کرد و بسیاری در هالیوود تصور می کردند که او به برادران وارنر راه پیدا می کند.

آقای راث روز جمعه عزیمت خود را اعلام کرد. خروج وی اندکی پس از لرزش ماه اوت در WarnerMedia زیر نظر مدیر اجرایی اخیراً نصب شده آن ، جیسون کیلار انجام شد.

خانم Dungey در سال 2018 هنگامی که ABC احیای خود را در نمایش موفق “Roseanne” لغو کرد ، پس از ستاره ، Roseanne Barr ، یک توییت نژادپرستانه را لغو کرد. هنگامی که این شبکه خبر لغو آن را اعلام کرد ، خانم Dungey پس از اینکه این توییت را “نفرت انگیز ، نفرت انگیز و مغایر با ارزش های ما” خواند ، در شبکه های اجتماعی تمجید کرد.

اعتبار…جان مینچیلو / آسوشیتدپرس

سرمایه گذاران از شرط بندی در دور دیگری از هزینه های محرک تریلیون دلاری ، به امید اینکه با جابجایی دموکرات ها در ماه نوامبر ، هرگونه عدم اطمینان در مورد انتخابات را برطرف کند ، به نگرانی در مورد روند صعودی دیگری در پرونده های Covid-19 در ایالات متحده و اروپا تبدیل شده اند.

اکنون ، چیزی به مراتب پیش پا افتاده تر می تواند به رشد قیمت سهام کمک کند: فصل درآمد.

دوره تقریباً یک ماهه که نتایج مالی زیادی را از شرکتهای دولتی به ارمغان می آورد ، بر دوش ما است. این فرصتی خواهد بود تا ببینید که چگونه خطوط اصلی شرکت تحت تأثیر همه گیری هنوز کنترل نشده تحت تأثیر قرار گرفته اند.

تحلیلگران پیش بینی می كنند كه شركتهای S&P 500 نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 20 درصد كاهش سود را برای سه ماه تا سپتامبر گزارش كنند. این زشت خواهد بود

اما این می تواند در مقایسه با 32 درصد سود ناچیز در سه ماهه دوم ، که یکی از بدترین سه ماهه های درآمد از سال 2009 بود ، زمانی که ایالات متحده بدترین رکود اقتصادی را تجربه می کرد ، یک پیشرفت بود.

اعداد در گزارشات سود همیشه یک بازی تخمینی در وال استریت هستند ، در حالی که نتایج در یک منحنی در مقایسه با انتظاراتی که سرمایه گذاران و تحلیل گران دارند ، درجه بندی می شوند.

بنابراین وقتی انتظارات عمیقاً منفی است ، یک نتیجه نه چندان بد می تواند سود سهام بورس را تقویت کند. در آخرین فصل گزارش ، که در ماه جولای آغاز به کار کرد ، تعداد بی سابقه ای از شرکت ها عملکرد بهتری نسبت به انتظار داشتند. این موضوع بورس اوراق بهادار را به بالاترین سطح خود رساند ، حتی در مواقعی که موج ویروس کرونا ویرانگر اقتصاد بود.

S&P 500 در ماه جولای 5.5 درصد و در ماه آگوست 7 درصد رشد کرد و در اوایل سپتامبر بالاترین نقطه را از آن خود کرد.

طی چند هفته آینده پویایی مشابه کمتر بد-خوب می تواند در انتظار سرمایه گذاران باشد. بانک های وال استریت هفته گذشته نتایج خود را گزارش دادند و بسیار بهتر از حد انتظار بودند. (از سوی دیگر ، شرکت های هواپیمایی دلتا و یونایتد حتی وقتی که به دلیل Covid-19 انتظارات را کاهش داده بودند ، تعداد ناامیدکننده ای ارسال کردند.)

در این هفته ، سرعت گزارش گیری افزایش خواهد یافت ، و شرکت هایی مانند IBM ، Netflix ، Procter & Gamble ، Verizon ، AT&T و Intel تصمیم دارند نتایج را منتشر کنند. تحلیلگران اخباری را برای یافتن سرنخ در مورد موضوعات مهم اقتصادی ، از جمله اینکه آیا برنامه های دیگری برای کاهش هزینه ها در حال افزایش است و احتمالاً رشد اقتصادی را تحت فشار قرار می دهند ، جارو می کنند.

در حال حاضر پیش بینی ها حاکی از آن است که شرکت های صنایعی که به نوسانات اقتصادی کوتاه مدت حساس هستند ، از جمله شرکت های تجهیزات صنعتی و خطوط هوایی ، طی چند هفته آینده بدترین نتایج را به دست خواهند آورد. در حالی که کسانی که در صنایعی مانند مراقبت های بهداشتی ، کالاهای اساسی مصرف کننده و فناوری – نسبتاً عایق بندی شده در مجاورت اقتصاد کوید هستند – وضعیت بهتری خواهند داشت.

در هر صورت ، با توجه به گستردگی عدم قطعیت در آینده ، انتظار نداشته باشید که روسای شرکت ها در مورد چشم انداز آینده بسیار پرحرف باشند.

تحلیلگران گلدمن ساکس در پیش نمایشی از نتایج چند هفته آینده نوشتند: “اکثر مدیریت ها هنوز تمایلی به ارائه راهنمای درآمد رو به جلو ندارند.” “جدول زمانی نامشخص یک واکسن که برای عادی سازی اقتصاد ضروری است ، مذاکرات متوقف شده بین دولت ترامپ و کنگره در مورد یک بسته مالی موقت و انتخابات بحث برانگیز که تنها 25 روز دیگر فرصت ندارد ، همه دلیل معتبر مدیران برای به حداقل رساندن آنها است تفسیر آینده نگرانه. “

اعتبار…جوشوا رابرتز / رویترز

جروم اچ پاول ، رئیس فدرال رزرو ، گفت که فدرال رزرو “با دقت و تأمل” در حال ارزیابی هزینه ها و مزایای ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده است ، اما نزدیک به صدور آن نیست.

آقای پاول ، روز دوشنبه در یک میزگرد صندوق بین المللی پول بین المللی در مورد ارزهای دیجیتال و آینده پرداخت های مرزی ، گفت: “ما تصمیمی برای صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی نگرفته ایم.” وی ادامه داد: “ما فکر می کنیم که قبل از تصمیم گیری در این زمینه ، کارهای زیادی برای انجام و همچنین مشاوره عمومی گسترده با تمام ذینفعان باید انجام شود. دلار ارز اصلی ذخیره جهان است. “

همکار آقای پاول ، Randal K. Quarles ، هفته گذشته گفت که بانک فدرال در حال بررسی ارزهای دیجیتال است ، اما برای تعیین جدول زمانی برای این کار خیلی زود است. به تازگی در سال 2017 ، آقای کوارلز سکه های دیجیتال را “طاقچه” خواند و اظهار داشت که ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی می تواند خطرات عمده ای مانند حملات سایبری را به همراه داشته باشد.

اما پروژه ارز رمزنگاری شده Libra که مورد حمایت فیس بوک قرار گرفت ، توجهات پیرامون مزایا و خطرات احتمالی ارز دیجیتال را افزایش داد. بسیاری از بانک های مرکزی دیگر به طور فعال در زمینه کشف ارزهای دیجیتال خود کار می کنند.

همکاری با بانک تسویه حساب های بین المللی – نهادی سازمان دهنده برای بانک های مرکزی – فدرال رزرو و تعدادی دیگر از بانک های مرکزی برجسته اخیراً اصول استانداردی را که هر ارز دیجیتالی بانک مرکزی باید رعایت کند ، تعیین کرده اند.

آنها گفتند “چنین ارزی” ابتدا باید اطمینان داشته باشد که انتشار نمی تواند ثبات پولی یا مالی را به خطر بیندازد و باید “با پول های موجود همزیستی و تکمیل کند.”

آقای پاول روز دوشنبه گفت که “درست کردن آن نسبت به اولین کسی که صادر کننده ارز جهانی است” مهمتر است.

آقای پاول گفت: “ما هم در قبال ایالات متحده و هم در برابر جهان مسئولیتی داریم.” وی گفت: “علاوه بر ارزیابی مزایا – و ممکن است فوایدی نیز داشته باشد” ، خطراتی از جمله “حملات سایبری ، جعل و تقلب” و امنیت کاربر وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

آقای پاول گفت: “آنها س questionsالات ساده ای نیستند و پاسخ ها باید به طور جامع درک شوند.”

اعتبار…فرانک فرانکلین آی / آسوشیتدپرس
 • سهام وال استریت در روز دوشنبه از سود به ضرر منتقل شد ، زیرا سیاست گذاران در واشنگتن گفتند که هنوز هم می خواهند در مورد محرک اقتصادی به توافق برسند ، حتی اگر امید به هر اقدامی قبل از انتخابات 3 نوامبر بیشتر از بین رود.

 • چین داده هایی را نشان داد که اقتصاد آن – دومین اقتصاد جهان – در حال بازگشت است و موارد ویروس کرونا در ایالات متحده و اروپا به روند صعودی خود ادامه می دهند.

 • S&P 500 در معاملات اولیه از سود به زیان برگشت و دوباره بازگشت. سهام اروپا نیز با وارد کردن محدودیت های اجتماعی بیشتر برای تلاش برای مقابله با بیماری همه گیر ، دستاوردهای اندکی را متحمل شد.

 • شاخص Shanghai Composite چین 0.7 درصد کاهش یافت ، زیرا داده ها نشان داد که اقتصاد در سه ماهه سوم 4.9 درصد رشد کرده است ، در مقایسه با سال گذشته ، که کمتر از پیش بینی اقتصاددانان بود. اما این ناامیدی تا حدی با داده های جداگانه مربوط به خرده فروشی و تولید صنعتی جبران شد ، که در سپتامبر به رشد جدی ادامه داد.

 • در حالی که سرمایه گذاران می بینند که شرکت ها چقدر در حال اثرگذاری در برابر تأثیرات اقتصادی همه گیر هستند ، فصل درآمد این هفته سرعت می گیرد. قرار است شرکت هایی از جمله IBM ، Netflix ، Procter & Gamble و Verizon نتایج سه ماهه سوم را منتشر کنند.

 • شگفتی های مثبت در درآمد شرکت می تواند بازارهای سهام را بالاتر ببرد ، در حالی که معامله گران با مذاکرات ناآرام درباره بسته محرک مالی مالی ایالات متحده مبارزه می کنند. در آخر هفته ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان گفت که او هنوز در حال مذاکره با وزیر خزانه داری ، استیون منوچین است ، در حالی که رئیس جمهور ترامپ گفت که خواهان یک معامله است. اما انتظار نمی رود جمهوری خواهان سنا با بیش از 1 تریلیون دلار بودجه محرک ، کمتر از نصف لایحه پیشنهادی دموکرات های مجلس ، موافقت کنند.

 • پوند انگلیس پس از انتشار گزارشی مبنی بر مداخله نمایندگان پارلمان در تغییر قوانین تخلف بین المللی ، که ممکن است از بن بست در مذاکرات بین دولت انگلیس و اتحادیه اروپا عبور کند ، در برابر یورو 0.5 درصد و در مقابل دلار 0.7 درصد جهش کرد.

 • روز جمعه ، پس از بسته شدن بازارها ، مودی رتبه اعتباری انگلیس را یک درجه به Aa3 کاهش داد و دلیل آن را رشد اقتصادی ضعیف تر از حد انتظار در سال های اخیر دانست که با عدم توافق تجاری Brexit با اتحادیه اروپا و همچنین احتمال طولانی مدت تشدید شده است. خسارت اقتصادی کوتاه مدت از همه گیری.

اعتبار…هکتور رتامال / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

از آنجا که بیشتر جهان هنوز با بیماری همه گیر ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند ، چین بار دیگر نشان می دهد که وقتی ویروس کاملاً تحت کنترل درآید ، بازگشت سریع اقتصادی امکان پذیر است.

اداره ملی آمار این کشور روز دوشنبه اعلام کرد که اقتصاد چین در سه ماهه جولای تا سپتامبر 4.9 درصد افزایش یافته است در مقایسه با ماه های مشابه سال گذشته. عملکرد قوی باعث می شود چین تقریباً به سرعت رشد تقریباً 6 درصدی برسد که قبل از همه گیری گزارش کرده بود.

بسیاری از اقتصادهای بزرگ جهان در بهار گذشته ، هنگامی که خاموش شدن ها باعث افت شدید تولید شد ، به سرعت از عمق انقباض خارج شده اند. اما چین اولین کسی است که رشدی را گزارش می دهد که به طور قابل توجهی از سال گذشته در این زمان فراتر رفته است. انتظار می رود ایالات متحده و سایر کشورها نیز در مورد افزایش سه ماهه سوم گزارش کنند ، اما آنها هنوز از سطح قبل از همه گیری عقب هستند یا فقط در حال رسیدن به آن هستند.

اختلاف چین در ماه های آینده بیشتر می شود. در حال حاضر تقریباً هیچ انتقال محلی از ویروس وجود ندارد ، در حالی که ایالات متحده و اروپا با موج تسریع کننده دیگری از موارد روبرو هستند.

گسترش شدید اقتصاد چین به معنای تسلط بر رشد جهانی است – حداقل 30 درصد از رشد اقتصادی جهان در سال جاری و در سال های آینده را تشکیل می دهد ، جاستین لین یفو ، مشاور کابینه و رئیس افتخاری ملی دانشکده توسعه در دانشگاه پکن ، در کنفرانس خبری اخیر دولت در پکن گفت.

رشد اقتصادی چین در سه ماه گذشته کمی کمتر از پیش بینی های اقتصاددانان 5.2 تا 5.5 درصد بود. اما عملکرد هنوز آنقدر قوی بود که بازارهای سهام در شانگهای ، شنزن و هنگ کنگ در معاملات اولیه روز دوشنبه افزایش یافت.

بهبود گسترده کشور همچنین می تواند در آمار اقتصادی فقط برای ماه سپتامبر دیده شود ، که همچنین در روز دوشنبه منتشر شد. فروش خرده فروشی ماه گذشته نسبت به سال قبل 3.3 درصد افزایش داشت ، در حالی که تولیدات صنعتی 6.9 درصد رشد داشت.

اعتبار…برندان مک درمید / رویترز

ConocoPhillips روز دوشنبه گفت که توافق کرده است که Concho Resources را با مبلغ 9.7 میلیارد دلار موجودی خریداری کند تا یکی از بزرگترین حفارهای نفت شیل کشور را تشکیل دهد.

این بزرگترین معامله در تجارت نفت از زمان شیوع ویروس کرونا بود و این صنعت را مجبور به بزرگترین چرخش در بیش از سه دهه گذشته کرد. چند روز پس از اتمام تسخیر Noble Energy توسط شورون ، به نظر می رسد این خرید نشانگر تسریع در ادغام صنعت است زیرا شرکت ها به دنبال کاهش هزینه ها با کاهش قیمت نفت در هر بشکه 40 دلار هستند ، درست بالاتر از سطح بسیاری از مشاغل مورد نیاز برای شکستن.

کانچو در خارج از تگزاس کم شناخته شده است اما دارای زمینه های پربار در حوضه پرمیان است که در غرب تگزاس و نیومکزیکو قرار دارد. این شرکت در پی خرید RSP Permian در سال 2018 به ارزش 9.5 میلیارد دلار به یک تولید کننده عمده نفت تبدیل شد. کانچو در سه ماهه دوم بیش از 300000 بشکه تولید کرد.

رایان ام. لانس ، رئیس و مدیر اجرایی ConocoPhillips ، در بیانیه ای گفت: “این فقط یك معامله دیگر صنعت نیست.” “این تصدیق تعهد مشترک ما برای ایجاد تغییر ساختاری در بخش صنعت حیاتی ما است.”

ConocoPhillips در سراسر جهان فعالیت دارد و به ویژه در سالهای اخیر در آلاسکا فعالیت داشته است. اما این یک بازیکن شیل نسبتاً کوچک بوده است.

شرکتهای نفتی آمریکا در ماههای گذشته دهها هزار کارگر خود را اخراج کرده اند و قیمت سهام آنها سقوط کرده است که برخی بیش از 50 درصد است. برخی از شرکت های نفتی مضطرب مجبور شده اند که از ورشکستگی حمایت کنند. اما ConocoPhillips وضعیت نسبتاً خوبی دارد و ترازنامه قوی دارد. این شرکت اخیراً خرید سهام خود را از سر گرفت.

تیم لیچ ، مدیر اجرایی Concho ، گفت که این معامله شرکتی را تشکیل می دهد “که می تواند بازدهی عالی را طی دوره های مختلف ارائه دهد.”

with یک هفته بزرگ برای درآمد شرکت ها است ، با یک پنجم نتایج گزارش S&P 500. نام Marquee شامل IBM امروز ، Procter & Gamble و Netflix در روز سه شنبه ، تسلا در روز چهارشنبه و AT&T و Intel در روز پنجشنبه است.

n در امور مالی ، بانک هایی که سعی می کنند با وام دهندگان بزرگ آمریکایی که هفته گذشته گزارش دادند مطابقت ندارند ، شامل UBS در روز سه شنبه و بارکلیز در روز جمعه هستند. همچنین گزارش Nasdaq در روز چهارشنبه و American Express در روز جمعه است.

🥤 در غذا ، Danone روز سه شنبه ، نستله چهارشنبه و کوکاکولا پنجشنبه در خواب است. روند غذا در خارج از خانه در مقابل ماندن در خانه یکی از موضوعات اصلی بحث خواهد بود.

luxuryدر مجلل ، والدین گوچی ، كرینگ ، هرمس و مونكلر روز پنجشنبه گزارش می دهند ، به دنبال پیروی از LVMH هستند ، كه گزارش داد جهش زیادی در فروش در بخش مد و چرم دارد ، و ضعف در جواهرات ، لوازم آرایشی و سایر واحدها را جبران می كند.

🏛 در سیاست ، روز بزرگ پنجشنبه است ، هنگامی که کمیته قضایی سنا در مورد رأی دادن نامزدی قاضی ایمی کونی بارت برای دیوان عالی به سنا رای می دهد. بعداً ، رئیس جمهور ترامپ و معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن در نشویل برای مناظره نهایی ریاست جمهوری دیدار می کنند.

اعتبار…لوچ شوالر

خرید آنلاین در طی همه گیر شدن منفجر شده است. تعطیلات نزدیک است. با برخورد این دو نیرو چه اتفاقی می افتد؟

برخی از کارشناسان تجارت الکترونیکی پیش بینی می کنند که “حمل و نقل” اتفاق بیفتد – تاخیر و هرج و مرج زیرا شرکت های بسته بندی که از قبل نازک شده اند نیز با افزایش بسته های تعطیلات مقابله می کنند.

مشکل ساده است: عادات خرید در همه گیر تغییر کرده و شبکه های زایمان نمی توانند ادامه دهند. شرکت هایی مانند FedEx و UPS در حال حاضر برای اداره سفارشات اضافی در هر فصل تعطیلات تلاش نمی کنند و آنها انتظار دارند که کریسمس 2020 آنها را به حد مجاز برساند. آنها هزینه های اضافی بیشتر از حد معمول برای خرده فروشان بزرگتر در طول تعطیلات اعلام کرده اند.

در اینجا چند نکته عملی برای افرادی که قصد خرید تعطیلات خود را دارند آورده شده است:

 • منتظر لحظه آخر نباشید. جیسون گلدبرگ ، مدیر ارشد استراتژی تجارت در غول تبلیغات Publicis ، گفت: خرده فروشان کالاهای کمتری نسبت به حد معمول برای تعطیلات ذخیره می کنند زیرا این بیماری همه گیر برنامه ریزی موجودی آنها را مختل می کند. اگر هدیه خاصی وجود داشته باشد که قلب خود را به آن بسپارید ، اگر منتظر بمانید ممکن است آنجا نباشد.

 • گزینه های دیگری را برای تحویل در خانه در نظر بگیرید. به عنوان مثال سفارش آنلاین برای وانت کنار ماشین در فروشگاه ها ، از سیستم های تحویل فشرده صرف نظر می کند. خرده فروشان همچنین در حال تلاش برای گزینه های دیگر تحویل ، از جمله ارسال سفارشات از فروشگاه های محلی از طریق پیک هایی هستند که برای شرکت هایی مانند Instacart و Shipt کار می کنند.

یک نقره نقره ای در نمایش خرید احتمالی تعطیلات این است که پیچیدگی های زندگی خرید ما را ساده می کند. این کلیک های ماوس بر روی آمازون یا هدف همیشه یک باله آشفته از کارگران انبار ، رانندگان کامیون ، پیک های تحویل بسته و موارد دیگر را به راه انداخته است ، اما ما بیشتر در مورد آن فکر نمی کردیم. تاخیرهای حمل و نقل در سال جاری ممکن است فشار درزها را نشان دهد.

اعتبار…آماندا لوسیه برای نیویورک تایمز

شرکت نوپای Ultranauts سالهاست که در حال کار بر روی چالشهای بسیاری از شرکتها در طی همه گیر شدن بیماری و احتمالاً فراتر از آن است: نحوه کار موثر از راه دور ، پیشرفت در جهت اهداف گوناگونی و شمول و ایجاد یک فرهنگ سازمانی قوی ، می نویسد استیو لور از یورک تایمز.

این شرکت که در سال 2013 توسط دو هم اتاقی سابق در انستیتوی فناوری ماساچوست تاسیس شده است ، از روز 1 نیروی کار از راه دور داشته است. این شرکت همچنین برای استفاده از استعداد استفاده نشده از افراد اوتیسم ، که اغلب فکر می کنند و اطلاعات را متفاوت از بقیه می پردازند ، تأسیس شد. از جمعیت. هفتاد و پنج درصد از کارمندان Ultranauts در طیف اوتیسم قرار دارند.

این شرکت نوپای کوچک می تواند برای شرکتهای آمریکایی درسهایی را در مورد نحوه استخدام ، مدیریت و ایجاد انگیزه در کارمندان دور دست ، که بدون شغل زمان و مکالمه راهرو زندگی اداری ، کار و شغلشان رنج می برند ، ارائه دهد.

 • تمام جلسات ویدئویی برای کارگرانی که ترجیح می دهند اطلاعات را به صورت متن جذب کنند ، دارای زیرنویس است.

 • دستور کار جلسات از قبل توزیع می شود ، بنابراین افرادی که از صحبت کردن راحت نیستند می توانند از قبل در نوشتن مشارکت کنند.

 • از کارمندان هر روز بازخورد خواسته می شود ، مانند اینکه آیا آنها معتقدند که برای نقاط قوتشان ارزش قائل است یا اینکه در کار احساس تنهایی می کنند.

2020-10-19 21:29:46

طراحی کاندوی لوکس جدید: کم توجه شده است

مقاله قبلی

پزشکان ممکن است اعضای جدیدی مخفی در مرکز سر شما پیدا کرده باشند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کسب و کار