اخبار

حزب Jacinda Ardern در انتخابات نیوزیلند یک پیروزی چشمگیر به دست آورد

0

ریچارد شاو ، استاد سیاست در دانشگاه مسی در پالمرستون شمالی ، گفت: “اگر نمی توانید حزب جزئی را به دلیل قرار دادن ترمز دستی سرزنش کنید ، پس بهتر است که تحویل دهید.”

یک گزینه این است که ترجیح همیشگی او برای اجماع را کنار بگذارد و تا آنجا که ممکن است سریعتر دست یابد. به گفته ناظران ، احتمال محتمل ترین گزینه این است که وی تشخیص دهد که تا حدی با رای دهندگان راست میانه پیروز شده است و وقتی برای دوره سوم یا چهارم زاویه می گیرد – یک سلسله کارگر – در مرکز ماندگار خواهد شد.

پروفسور کورتین در هسته خود گفت: “او یک اصلاح طلب است تا یک رادیکال.”

مورگان گادفری ، نویسنده و مفسر متخصص در مسائل سیاسی تأثیرگذار بر مردم بومی مائوری ، گفت كه خانم آردرن فضای سیاسی ناشی از آن را منعكس می كند.

وی گفت: “حزب کارگر در حال حاضر یک نوع تناقض است ، زیرا آنها بیش از هر زمان از دهه 1940 محبوب هستند ، اما آنها احتیاط بیشتری دارند.” “به نظر نمی رسد که آنها کاملاً مطمئن باشند که چگونه از این محبوبیت استفاده می کنند. تفکر جدید بسیار کمی در مورد مسکن ، مالیات ، مسائل مائوری وجود دارد. “

در طی مبارزات انتخاباتی ، خانم آردرن مالیات بر ثروت مورد علاقه سبزها را رد کرد که طبق آن افراد با دارایی بیش از 1 میلیون دلار نیوزیلند یا حدود 665000 دلار دلار باید 1 درصد بالاتر از این آستانه به عنوان مالیات پرداخت کنند. کسانی که ثروت آنها بیش از 2 میلیون دلار است ، 2 درصد پرداخت می کنند.

وی در مناظره دوم در اواخر سپتامبر از یک ایده جدید برای تحریک اقتصاد پس از همه گیری درخواست کرد ، وی پاسخ متعارفی را ارائه داد.

وی گفت: “روی مردم ما سرمایه گذاری کنید.” “کارآموزی را رایگان کنید. آموزش حرفه ای را رایگان کنید. آنها را به مشاغل حرفه ای برسانید که اقتصاد را رشد می دهند. “

2020-10-17 15:36:20

آنچه این هفته ویروسی شد

مقاله قبلی

مارک جیکوبز یک دستیار شخصی بسیار شلوغ دارد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار