خواص روغن آووکادو

روغن آوودکادو یک داروی سلامتی طبیعی

256

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

آووکادو را به عنوان  یکی از ده  ماده مغذی رتبه بندی شده است  و به همین دلیل است که روغن آن نیز  جزو داروهای سلامتی بشر است  میتوان روغن آووکادو را به این گونه  بیان کرد :

آووکادو داروی طبیعی کاهش فشار خون

اگر فشار خون دارید و به دنبال دارویی طبیعی برای کاهش  فشار خونتان می گردید ما به شما  روغن آووکاد را پیشنهاد میکنیم  زیرا برای داشتن رژیم غذایی سالم تر، جایگزینی جزئی کربوهیدرات با پروتئین یا چربی تک غیراشباع می تواند فشار خون را پایین تر بیاورد، سطح لیپید را بهبود ببخشد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد.

 روغن آوو کادو و روغن سوبا برای کاهش در دآرتروز

در فرانسه، ASU عصاره ای است که از ترکیب آووکادو و عصاره روغن سویا ایجاد می شود و وضعیت داروی تجویزی را برای درمان استئوارتریت زانو و کفل به دست آورده است. در دانمارک نیز ASU به عنوان مکمل غذایی برچسب خورده است. این موضوع به خاطر اثرات ضدالتهابی و توانایی آن برای تحریک رشد غضروف ها و ترمیم آن هاست.

 آووکادو برای پوست

مطالعه انجام شده در سال ۲۰۰۱ که در مجله Dermatology منتشر شد، نشان می دهد کرم حاوی ویتامین B12 که در روغن آووکادو نیز موجود است، می تواند درمان موضعی طولانی مدتی برای پسوریازیس باشد. بیماران مبتلا به این بیماری که کرم حاوی روغن آووکادو را برای ۱۲ هفته مورد استفاده قرار دادند، بهبود مداومی را در طول دوره درمانی از خود نشان دادند. روغن آووکادو نقش مهمی در رژیم غذایی افراد مبتلا به پسوریازیس دارد و می تواند درمان خوبی برای آن باشد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.