زندگی

دانشمندان: همه گیری چگونه کار شما را تغییر داده است؟

0

طی سال گذشته ، بیماری همه گیر ویروس کرونا برای همه دنیا ارزش علم را برجسته کرده است – نه تنها برای ردیابی شیوع ویروس کشنده و ایجاد روش هایی برای جلوگیری از آن ، بلکه همچنین برای ارائه یک روش منطقی برای درک یک ناشناخته ترسناک.

برای برخی از دانشمندان ، بیماری همه گیر با پوشش های نقره ای ارائه شده است و فرصت های تحقیقاتی غیر منتظره ای را ارائه می دهد که در غیر این صورت نمی توانستند داشته باشند. برای دیگران ، کار آنها را بیش از هر زمان دیگری دشوار کرده است. آزمایشگاه ها ، مانند بسیاری از دفاتر ، تعطیل شده اند و آزمایش های در حال انجام را خراب می کنند. دانشمندان در اوایل کار ، که قبلاً برای گرفتن کمکهای مالی و پستهای تصدی گری در تلاش بودند ، مجبور شده اند برنامه های خود را به تأخیر بیندازند. برخی ، از جمله کسانی که برای یافتن مراقبت از فرزندان یا والدین خود تلاش می کنند ، برنامه های خود را به طور کامل کنار گذاشته اند.

آیا شما دانشمندی هستید که کارهای همه گیر – مثبت یا منفی – آن را پشت سر گذاشته است؟ آیا مجبور شدید آزمایشگاه خود را ببندید یا داده های جالب را از بین ببرید؟ یا تصادفاً روی چیزی افتادید که در غیر این صورت نمی توانستید داشته باشید؟

ما می خواهیم داستان های شما را بشنویم. اگر فرم زیر را پر کنید ، ممکن است از یک خبرنگار یا سردبیر نیویورک تایمز که می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند بشنوید. ما هیچ بخشی از ارسال شما را بدون تماس قبلی با شما منتشر نمی کنیم.

2020-11-20 20:56:17

مانچین از تصمیم خود برای پایان دادن به صندوق های فوریت های اضطراری دفاع می کند: به روزرسانی های زنده

مقاله قبلی

سناتور ریک اسکات از فلوریدا آخرین عضو کنگره است که آزمایش مثبت دارد.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی