دانلود افزونه premium seo pack 3.1.1

581

درود دوستان  در این لحظه قویترین افزونه سئوی وردپرس یعنی premium seo pack 3.1.1 را برایتان آماده کرده ایم   البته  آماده سازی این افزونه بار هزینه ای زیاد و نال کردن آن  مدت زمان بسیاری  را از ما  گرفت  به شما اطمینان می دهیم این افزونه کاملا فعال  و دسترسی به آن کامل می باشد .
 
 
در صورت درخواست کد فعالسازری : کد digimag1iran139701020 وارد کنید
تصاویر  اثبات فعال بودن در زیر همین پست موجود می باشد

تنها با پرداخت 5000 هزار تومان می توانید این محصول را دریافت نمایید

دوستانی که این محصول را خریداری نماید می تواند بروز رسانی های بعدی را رایگان دریافت نماید
 


این محصول ویژه اعضای VIP سایت می باشد
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پس از ثبت نام و ورود به سایت اشتراک VIP بخرید

همین الان محصول را با پرداخت آنلاین بخرید
نام محصول :
قیمت : ریال

nulled premium seo pack 3.1.1

دانلود افزونه premium seo pack 3.1.1 کاملا فعال  و بدون احتیاج به لاینسس کاملا اکتیو  می باشد و شما به تمام  گزینه ها دسترسی کامل دارید .
پشتیبانی این محصول:
پشتیبانی این محصول شاملا »

  • نصب و فعال سازی
  • ارائه راهنمایی در خصوص تداخل افزونه
  • ارائه راهنمایی برای  نحوه کار با افزونه

بروزرسانی افزونه  با توجه به نال بودن افزونه پس از انتشار  نسخه جدید  مانسخه جدید را خریداری می کنیم در صورت موفقیت  در نال شدن در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد  و نیاز به نال کردن افزونه زمان 1 ماهه نیاز دارد .
بروزرسانی حداکثر تا 3 ماه  پس از انتشاتر نسخه جدید در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

premium seo pack 3.1.1
premium seo pack 3.1.1

free download  premium seo pack 3.1.1

 

premium seo pack 3.1.1
premium seo pack 3.1.1

premium seo pack 3.1.1
premium seo pack 3.1.1

premium seo pack 3.1.1
premium seo pack 3.1.1

 
ردیابی کلید واژه های شما و رتبه شما در گوگل
بیایید با معنای SERP شروع کنیم. این عبارت برای “موتورهای جستجو در موتورهای جستجو” است. آنها صفحاتی در Google هستند که نتایج آنها برای جستجوهای آنلاین شما نمایش داده می شود.

در Google، این صفحات ترکیبی از آگهی های پرداخت شده و نتایج آلی را نمایش می دهد.
SERP ترکیبی از بهینه سازی در صفحه، ایجاد محتوای دائمی / دوره ای و ایجاد اقتدار را از طریق لینک های قابل اعتماد به همراه دارد.
داشتن موقعیت های SERP خوب لازم است تا اطمینان حاصل شود که وبسایت شما به راحتی برای جستجوی درست پیدا می شود.
به همین دلیل است که ماژول ردیابی پیشرفته SERP همراه با بسیاری از ویژگی های جدید است!
ماژول ردیابی ردیف SERP قدرتمند SEO Pack Premium رتبه بندی موتورهای جستجو را برای صفحات و کلمات کلیدی بازیابی می کند و بعدا آنها را برای مقایسه آسان ذخیره می کند.
این بسیار آسان است برای اضافه کردن کلمات کلیدی به ماژول ردیابی serp، به سادگی آنها را از کلمات کلیدی تمرکز خود را انتخاب کنید و یا آنها را به صورت دستی اضافه کنید! همچنین، شما می توانید تا 5 رقابت پیگیری کنید!
همچنین، ماژول دیگری اضافه شده است، این آمار سایت است! شما می توانید تطبیق وب سایت خود را بین دو تاریخ مقایسه کنید و انتخاب کنید که شامل رقبا (یا نه) باشد.
اولین آمار، امتیاز وب سایت شما برای کلمات کلیدی وارد شده برای یک موتور جستجوی خاص است (بگذارید بگوییم google.com) و براساس الگوریتمی است که صفحات و کلمات کلیدی وب سایت شما را در بالای 100 پیدا می کند.
خلاصه رتبه بندی کلمات کلیدی خلاصه است – این نشان می دهد که اگر در وب سایت خود، رتبه بندی شما بالا یا پایین حرکت کرد و اگر کلمات کلیدی شما در بالای 1،3،5،10،30،50 یا 100 است.
آخرین آمار برای کلمات کلیدی است، تکامل آنها را نیز مشاهده می کنید، زمانی که آنها آخرین چک شد، و موقعیت هر کلمه کلیدی در جستجوی گوگل.
آخرین باری نیست که ماژول گزارش است. 2 نوع گزارش وجود دارد. یکی برای آمار وب سایت و یکی برای تغییرات رتبه بندی کلمه کلیدی.
هر دو گزارش را می توان در ناحیه مدیریت مشاهده کرد، به صورت PDF دانلود شده یا ارسال شده توسط ایمیل.
شما می توانید آمار SERP در زیر -> مانیتور -> Serp پیگیری -> Serp آمار
در اینجا شما می توانید تطبیق وب سایت خود را بین دو تاریخ مقایسه کنید و انتخاب کنید که رقبا را نیز شامل شود (یا نه) – این ماژول با ماژول ردیابی سرور SERP مرتبط است.
اولین آمار، امتیاز وب سایت شما برای کلمات کلیدی وارد شده برای یک موتور جستجوی خاص است (بگذارید بگوییم google.com) و براساس الگوریتمی است که صفحات و کلمات کلیدی وب سایت شما را بیش از 100 پیدا می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.