دانلود رایگان قالب listingo3.1.1 فارسی

147

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

دانلود رایگان قالب listingo3.1.1 فارسی قالب فارسی listingo 3.1.1 یک قالب زیبا و حرفه ای در زمبنه معرفی کسبو کار وارائه خدمات می باشد  شما می توانید توسط این قالب یک سایت همانند اوستایاب و استادکار یا اچاره ایجاد کنید به مراتب زیبا تر این قالب زیبا را می توانید  از طریق گزینه های زیر دریافت نمایید .

دیجی مگ وان در صدد مشارکت برای خرید نرم افزار اندروید listingo سورس آماده آن می باشد افرادی که در صدد مشارکت و تامین هزینه  به صورت مشارکتی هستند می توانند زیر همین پست کامنت بگذارند تا با تامین هزینه  سورس آماده این قالب و سیستم معرفی کسب و کار تامیین گردد

دانلود شما می توانید با خرید اشتراک ماخانه 10 هزار تومان محصولات دیگر را نیز رایگان دریافت کنید یا با پرداخت قیمت محصول تنها این محصول را درایفت نمایید

[vip_linkdownload idproduct=2]
[vip_data]دانلود با لینک مستقیم[/vip_data]

این مبالغ پرداختی برای خرید قالب ها از سایت های فروشگاه های قالب خارجی مورد استفاده می گردد .
اگر توان پرداخت ندارید به ایمیل umweiran@GMAIL.COM پیام ارسال کنید فایل برایتان ارسال شود .

Listingo – Service Providers, Business Finder and Directory Listing Booking WordPress Themeفارسی

برنامه Android در حال حاضر در دسترس است. لطفا توجه داشته باشید که این قسمت از بسته تم نیست و باید به طور جداگانه از شرکای ما برای این برنامه خریداری شود https://codecanyon.net/item/listingo-service-providers-business-finder-android-native-app/21435746 اگر در رابطه با برنامه سؤالی دارید، لطفا با آنها به طور مستقیم تماس بگیرید و برای لیست ویژگی های در دسترس و آینده لطفا صفحه توضیحات برنامه را ببینید.
ارائه دهندگان خدمات – دایرکتوری تجاری وردپرس تم تم دایرکتوری نهایی برای ارائه دهندگان خدمات است که دارای طراحی تمیز و معاصر و ویژگی های عالی است. بهترین چیز در مورد این موضوع کد عالی، معنایی و معتبر خود را با توانایی جستجو قوی و زمان بارگذاری خوب است. این نوع کسب و کار را با توجه به فاصله از جایی که کاربر جستجو می کند، نشان می دهد و همچنین فاصله ای را در کیلومتر یا مایل به دلخواه تنظیم می کند. این به خوبی مستند شده است و از همه مهمتر، از پشتیبانی عالی مشتری پشتیبانی می کند.
این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را به عنوان یک دایرکتوری ارائه دهنده خدمات، دایرکتوری حرفه ای، دایرکتوری مهندسین، دایرکتوری وکیل، دایرکتوری دستیار، دایرکتوری خدمات کسب و کار، دایرکتوری دامپزشکی، دایرکتوری ارائه دهنده خدمات، دایرکتوری کسب و کار پیدا کرد، فهرست کسب و کار یا به عنوان یک دایرکتوری برای حرفه ای های دیگر، چون بسیاری از ویژگی های یک وب سایت دایرکتوری ممکن است نیاز باشد (و بسیاری دیگر!). صفحات داخلی به دقت طراحی شده اند تا تمام اطلاعات ضروری هر کسب و کار دایرکتوری مورد نیاز را فراهم کند.

Provider and Customer login detail

Provider
Email Address : isabellaneville@themographics.com
Password : google
Customer
Email Address : edward@themographics.com
Password : google
Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider Welcome To Service Provider
ویژگی های اصلی
حساب ارائه دهنده قدرتمند

سرویس دهنده / خدمات یاب همراه با قابلیت ورودی ارائه دهنده قدرتمند ساخته شده است. کاربران می توانند حساب را به عنوان حرفه ای، کسب و کار یا کاربر نهایی (مشتری) ایجاد کنند. Admin دارای حقوق برای فعال یا غیرفعال کردن ویژگیهای هر نوع حساب میباشد.
مدیریت مقالات ارائه دهندگان
ارائه دهنده خدمات با افزونه مقاله ساخته شده است. این یک ویژگی عالی است و توسط مشتریان بسیار خوب است. اکنون متخصصین می توانند مقالات خود را در سایت ایجاد کنند و هر بازدید کننده می تواند مقالات را بخواند. برای مثال یک دکتر می تواند مقالاتی راجع به بعضی بیماری ها و غیره بنویسد
مدیریت مشاغل
تم ما همراه با ساخته شده در ماژول شغلی است که یک ویژگی واقعا شگفت انگیز است. هر مشتری یا ارائه دهنده می تواند یک کار را ارسال کند و هر کسی می تواند درخواست کند. به این ترتیب ارائه دهندگان می توانند برای یک کار استخدام شوند. به عنوان مثال اگر یک مشتری نیاز به لوله کش داشته باشد، آنها می توانند یک شغل را ارسال کنند و هر لوله کش می تواند برای این کار خاص با مشتری تماس بگیرد.
سیستم OTP برای جلوگیری از رزرو های جعلی
رزرو / قرار ملاقات یکی دیگر از ویژگی های بسیار جذاب در این موضوع است. مشتریان می توانند ملاقات با ارائه دهنده رزرو کنند. هنگامی که رزرو شروع می شود، یک کد احراز هویت به مشتری ارسال می شود و بدون ورود به این کد، مشتری نمی تواند یک قرار ملاقات ایجاد کند. بنابراین در این صورت رزرو های جعلی محدود خواهد شد.
ملاقات های آنلاین
این یک ویژگی بسیار مورد نیاز است و تجربه کاربر را افزایش می دهد. ارائه دهندگان می توانند اسلات های زمان و تعداد صندلی ها را برای هر اسلات ایجاد کنند و هر مشتری می تواند یک قرار ملاقات برای زمان خاص / اسلات را رزرو کند.
دروازه پرداخت WooCommerce
دروازه پرداخت WooCommerce در این موضوع است که باعث می شود این موضوع برای کاربران انعطاف پذیر باشد. ارائه دهندگان و مشتری می توانند پروفایل خود را ایجاد کنند، اما برای کنترل کامل آنها باید یک بسته را خریداری کنند. ارائه دهنده می تواند بسته را بسته به ویژگی های مجاز در آن بسته خاص انتخاب کند.
خوشه بندی نقشه گوگل و Spiderfy
در صفحه جستجو، مدیر می تواند نقشه های Google را برای نمایش دادن ارائه دهندگان روی نقشه پنهان کند یا نشان دهد. یکی از ویژگی های شگفت انگیز spiderfier است. برای مثال اگر دو کاربر مکان های مشابهی داشته باشند و سپس بر روی نشانگر کلیک کنند، آن را گسترش می دهد و هر دو کاربر را بر روی نقشه نشان می دهد.
انجمن پشتیبانی bbPress
تم ارائه دهنده خدمات از انجمن bbPress پشتیبانی می کند. در حال حاضر هر کاربر می تواند هر موضوع در انجمن ارسال و هر کسی می تواند در این موضوع پاسخ دهد. مدیر می تواند گروه ها را ایجاد کند و در این گروه هر کسی می تواند سوالات و پاسخ ها را ارسال کند.
سیستم امتیاز چند رتبه بندی
این یک ویژگی برجسته است که کاربران را قادر می سازد تا بررسی دقیقی از خدماتی که از طرف حرفه ای دریافت می کنند را ارائه دهند. مدیر می تواند معیار های سفارشی را در بررسی ها تعریف کند. هر دسته میتواند گزینههایی برای بررسی یا غیرفعال شدن داشته باشد.
جستجو بر اساس رادیوس
تم ما از فیلترهای جستجو بسیار قدرتمند پشتیبانی می کند. بازدید کننده سایت می تواند شعاع جستجو را تعریف کند و سایت نتایج آن را در آن شعاع بکشاند.
جستجو در فاصله
یک جستجوی از راه دور در موضوع ما وجود دارد. بازدید کننده سایت می تواند لیست ها را با توجه به فاصله داده شده فیلتر کند تا تجربه کاربر را افزایش دهد.
واردات کاربر CSV
با تم ما، بسیار آسان است برای وارد کردن کاربران / لیست ها در موضوع با استفاده از فایل CSV. Admin فقط نیاز به تهیه فایل CSV با توجه به دستورالعمل و با یک کلیک همه کاربران / لیست ها بخشی از سیستم خواهد بود. ما ویژگی های عالی در واردات CSV ارائه می کنیم. مدیر می تواند با یک کلیک نصب و یا واردات ساختگی یا لیست های خود را انجام دهد.
یکی از واردات نسخه ی نمایشی کلیک کنید
تم ما با وارد کننده نسخه ی نمایشی با یک کلیک مجذوب می شود. مدیر می تواند تمام داده های ساختگی را تنها با یک کلیک وارد کند و سایت به درستی مانند نسخه ی نمایشی ما در چند دقیقه آماده خواهد شد.
تنظیمات قالب ایمیل
هشدار از طریق ایمیل یکی دیگر از ویژگی های عالی در این موضوع است. مدیران و ارائه دهندگان می توانند قالب های خود را برای ایمیل ها ایجاد کنند. ما همچنین قالب های ایمیل را در قالب ما ارائه می دهیم.
مگا منو پشتیبانی شده است
تم ما با ساخته شده است در منوی مگا می آید. شما فقط نیاز دارید که پسوند را نصب کرده و شروع به ایجاد مگا منو با توجه به نیازهای خود کنید. با ویژگی های ساخته شده مانند این، تم ما یک راه حل عالی برای افرادی است که به دنبال چنین وب سایت هایی هستند.
مدیریت تیم
مدیریت تیم یک ویژگی شگفت انگیز در این موضوع است. ارائه دهندگان می توانند اعضای تیم خود را اضافه کنند. برای مثال یک بیمارستان می تواند پزشکان خود را در نمایه خود اضافه کند. اگر پزشکان در سایت ثبت نام نکنند، بیمارستان می تواند آنها را با ارسال یک درخواست برای پیوستن به سایت و عضویت در تیم خود دعوت کند.
ساعتهای چندگانه کسب و کار
این یکی دیگر از ویژگی های خنک است. در حال حاضر هر ارائه دهنده می تواند ساعات کاری خود را اضافه کند و همچنین می تواند چندین بار در همان روز اضافه کند.
صفحات ورود و ثبت نام
این ویژگی شگفت انگیزیست. با استفاده از این ویژگی، مدیر می توانید هر صفحه و کد کوتاه را برای نمایش صفحه ورود و ثبت نام صفحات ایجاد کنید.
جستجو کاربران در Miles یا Kilo Miles
این یک ویژگی بسیار قوی است که به کاربران سایت کمک می کند تا لیست ها را براساس فاصله از مکان خود یا از مکان مورد نظرشان پیدا کنند. با استفاده از موقعیت جغرافیایی، کاربران فقط باید بر روی یک دکمه کلیک کنند و مکان آنها در قسمت مربوطه برداشته شود و پس از آن جستجو بر اساس آن مکان نتیجه می دهد.
.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.