فناوری

دولت ترامپ از TikTok و WeChat از فروشگاه برنامه های ایالات متحده جلوگیری می کند

0

دولت در حال حاضر دامنه گسترده تری برای بررسی فعالیتهای Tencent در ایالات متحده فراتر از WeChat در نظر گرفته است. دولت نامه هایی را ارسال کرده است که مجموعه ای از س aboutالات در مورد سیاست های داده را به چندین شرکت که Tencent دارای مالکیت جزئی در آنها است ، از جمله Spotify ، Riot Games و Epic Games ، سازنده بازی محبوب Fortnite ، به گفته افراد آشنا با شرایط ، ارسال کرده است.

آقای راس تهدید برنامه های چینی را کاملاً به تصویر کشید و آن را به پنجره ای تشبیه کرد که به پکن اجازه می دهد تا به زندگی روزمره آمریکایی ها نگاه کند.

“آنچه آنها جمع آوری می کنند داده های مربوط به مکان ، داده هایی است که شما در جریان آن هستید ، ترجیحات شما چیست ، آنچه را که شما به آن ارجاع می دهید ، هر ذره رفتاری که طرف آمریکایی انجام می دهد برای هر کسی که از طرف دیگر تماشا می کند در دسترس قرار می گیرد ،” او گفت. “این چیزی است که ما سعی می کنیم آن را له کنیم.”

در اطلاعیه خود ، وزارت بازرگانی گفت که WeChat و TikTok اطلاعاتی را از کاربران خود از جمله داده های مکان ، فعالیت شبکه و تاریخچه مرور جمع آوری کردند. به گفته شرکت های چینی ، آنها همچنین مشمول سیاست “همجوشی نظامی و نظامی” چین و همکاری اجباری با سرویس های اطلاعاتی چین هستند.

کارشناسان امنیت سایبری بحث کرده اند که این ممنوعیت ها تا چه اندازه تهدیدهای امنیت ملی را برطرف می کند. بسیاری دیگر از شرکتهای چینی مانند فیس بوک ، گوگل و سایر خدمات غیر چینی داده های کاربران موبایل را در ایالات متحده جمع می کنند.

طبق گفته Sensor Tower ، یک شرکت تجزیه و تحلیل برنامه ، TikTok تقریباً 200 میلیون بار در ایالات متحده بارگیری شده است ، حدود 9 درصد از بارگیری برنامه در خارج از چین است. WeChat از سال 2014 تاکنون تقریباً 22 میلیون بار در ایالات متحده بارگیری شده است ، یا حدود 7 درصد بارگیری در خارج از چین.

پیش از مهلت یکشنبه ، مردم در ایالات متحده برای دانلود WeChat عجله کردند. براساس برج سنسور ، رتبه این برنامه در نمودار برترین برنامه های رایگان آیفون از 1338 روز جمعه به 100 رسیده است.

2020-09-19 04:24:18

استفان اف کوهن ، مورخ تأثیرگذار روسیه ، در 81 سالگی درگذشت

مقاله قبلی

‘It’s So Essential’: WeChat Ban باعث می شود ایستادگی ایالات متحده و چین شخصی شود

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری