سرویس خواب

191

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

سرویس خواب صدف چوب : در دنیای امروز سرویس خواب یک عضو جدایی ناپذیر  هر خانه و کاشانه ای می باشد . انسان همیشه دنبال آسایش و آرامش بوده است و یکی از نیاز های انسان خواب و استحرات بوده و هست ووجود سرویس خواب راحت در ایجاد بهتر احساس آرامش و آسایش نقش بسزایی دارد .

صدف چوب با مارک تجاری بین المللی SADAFWOODFبا تکیه بر دانش و مهارت هنرمندان و طراحان برتر صنعت چوب ایران و ترکیه و استفاده و بهره گرفتن از دانش و علوم نوین و داشتن تیمی مجرب  و ابزار آلات استاندارد  توانسته با طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت و متنوع و زیبا سهم خود را از بازار های بین المللی دریافت نماید .

سرویس خواب

سرویس خواب (bed set) به مجموعه نیاز های اتاق خواب گفته می شود ، سرویس خواب بسته به فرهنگ و نیاز جوامع گوناگون متفاوت می باشد . ولی در ایران مجموعه سرویس خواب را می توان شامل :تخت خواب تک یا دونفره ،میز آرایش ، دراور ، صندلی،کمد لباس و بوفه که بسته به قیمت ها و مجموعه ها می تواند شامل همه یا چند قلم از موارد مورد اشاره گردد.

سرویس خواب  یک نیاز اصلی و مهم در اتاق خواب و محل سکونت انسان می باشد  و صدف چوب برای تامین این نیاز بشری با تکیه بر دانش و هنر طراحان برتر صنعت چوب کشور و استفاده از ابزار آلات استاندارد و به روز و تیم مجرب ومواد اولیه با کیفیت عالی در صدد برطرف کردن این نیاز با تولید محصولات زیبا و با کیفیت و تنوع بسیار بالا گام برداشته است .

برای خرید هریک از محصولات زیر از روش های زیر اقدام نمایید :

برای دریافت تخفیف سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید

تماس با واحد فروش و دریافت تخفیفات :

02156865077

 

 

تمام محصولات فوق دارای ضمانت بهترین کیفیت و بهترین قیمت می باشند همچنین صدف چوب برای تمامی افرادی که تا پایان پاییز 97 اقدام به سفارش محصولات به صورت تلفنی نمایند تخفیفات ویزه ای را در نظر گرفته است شما می توانید با تماس با واحد فروش محصولات بالا را با 30 درصد ارزانتر از فروشگاه ها و نمایندگی های شرکت به صورت مستقیم در جشنواره پاییزانه صدف چوب خرید نمایید با ثبت سفارش محصول ارسال و شما درب در خود هزینه آن را به واحد پست پرداخت می نمایید .

همچنین شما با خرید محصولات بالا از طریق شرکت صدف چوب ایران پشتیبانی 1ساله رایگان دریافت  می نمایید .تیم مشاورین ما در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه مشاوره و راهنمایی و پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان در تمام زمینه ها می باشند .

قیمت سرویس خواب

قیمت سرویس خواب صدف چوب در جشنواره پاییزه بسیار کاهش یافته تا پایان پاییز 97 می توانید محصولات بالا را به قیمت ارزانتر از قیمت ها در بازار به صورت مشتقیم از شرکت دریافت نمایید  تخفیفات تا 30 درصد قیمت ها می باشد با ما تماس بگیرید و قیمت ها را با تخفیفات ویژه دریافت نمایید .

 

80%
Awesome
  • Design 80%

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.