فناوری

سلام آیفون 12 و آیفون 12 پرو

0

آیفون 12 ، جانشین آیفون 11 سال گذشته ، در کنار سایر پیشرفت ها با صفحه نمایش بهبود یافته و تراشه سریعتر وارد بازار شده است.

تیم کوک ، مدیر اجرایی اپل ، دستگاه جدید را در روز سه شنبه برداشته و تأکید کرد که این دستگاه قابلیت کار در شبکه های تلفن همراه نسل بعدی 5G را دارد ، برای سرعت های بسیار سریع تر.

آیفون جدید همچنین 11 درصد باریک تر ، 15 درصد کوچکتر و 16 درصد سبک تر از مدل قبلی خود است. برخلاف گوشه های گرد مدل های گذشته ، لبه های صاف و صافی دارد. این صفحه از OLED استفاده می کند ، یک فناوری نمایشگر روشن تر که جایگزین فناوری LCD قدیمی در آخرین آیفون سطح پایین می شود. اپل گفت که شیشه صفحه لمسی را نیز سفت کرده و این باعث می شود چهار برابر بیشتر از یک قطره زنده بماند.

آیفون 12 نیز در دو اندازه صفحه نمایش 5.4 اینچ و 6.1 اینچ ارائه خواهد شد. مدل کوچکتر ، آیفون 12 مینی (iPhone 12 Mini) ، ممکن است مورد توجه افرادی باشد که تلفن های کوچکتر را ترجیح می دهند.

اپل همچنین برای مدل های آیفون پرو ، یعنی گوشی های هوشمند گران قیمت خود ، بروزرسانی هایی را ارائه داده است. مدل های برتر از یک لنز دوربین اضافی برخوردار هستند و پردازنده های آنها برای گرفتن عکس های ویژه با وضوح فوق العاده بالا که اپل آنها را “همجوشی عمیق” می نامد ، کمی قدرتمندتر هستند. آنها همچنین شامل یک اسکنر Lidar ، یک سنسور عمق است که با استفاده از لیزر اشیا 3 3-D را اسکن می کند ، که می تواند برنامه های واقعیت افزوده را بهبود بخشد.

آقای کوک در مورد بهبود سرعت 5G به طور طولانی صحبت کرد ، آن را “فوق العاده سریع” خواند و “سطح جدیدی از عملکرد برای بارگیری و بارگذاری” را ارائه داد. اما به طور واضح ، توصیف وی فاقد خاصیت بود: او نگفت که سرعت 5G نسبت به تلفنهای 4G کنونی بسیار سریعتر است ، که به نظر بسیاری از آنها بسیار سریع هستند.

هانس وستبرگ ، مدیر اجرایی ورایزون ، برای برجسته سازی سرعت 5G به اپل پیوست تا درباره 5G صحبت کند. اما این اوج سرعت در اکثر کشورها در دسترس نخواهد بود. پوشش کنونی 5G در سطح کشور در حال حاضر تنها به تدریج سریعتر از آنچه که در 4G داریم ، سریعتر است.

بنابراین این نکته در اینجا آمده است: تغییرات طراحی شده در جدیدترین آیفون ها در کوتاه مدت از افزودن 5G قابل توجه تر هستند.

با این وجود ، اپل و دیگر سازندگان گوشی از جمله گوگل و سامسونگ در تلاشند تا 5G را در تلفن های جدید خود تأکید کنند تا به شرکت های مخابراتی کمک کند شیفت شبکه را به مصرف کنندگان انتقال دهند.

بعلاوه ، اپل گفت که هدفون و شارژر برق را با آیفون های خود متوقف می کند. این اقدام را به عنوان یک تصمیم زیست محیطی تنظیم کرده است ، که همچنین به احتمال زیاد باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد و مردم را به صرف هزینه بیشتر برای این لوازم جانبی تحریک می کند. اپل گفت که در عوض آیفون ها با کابل USB-C مجهز می شوند که امکان شارژ سریعتر را فراهم می کند.

2020-10-13 21:36:26

او شایعات ویروسی درباره ویروس های واقعی را شکار می کند

مقاله قبلی

برای زنان هندی که به عنوان آشپز و پرستار بچه کار می کنند ، لحظه #MeToo نیست

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری