اخبار

سناتور ریک اسکات از فلوریدا آخرین عضو کنگره است که آزمایش مثبت دارد.

0

سناتور ریک اسکات ، جمهوری خواه فلوریدا ، روز جمعه اعلام کرد که آزمایش ویروس کرونا ، آخرین قانونگذار برجسته ای که با ویروس به سرعت در حال شیوع که حداقل هشت عضو کنگره را در طی هفته گذشته آلوده کرده است ، مثبت شده است.

آقای اسکات 67 ساله گفت که پس از تماس با شخصی در فلوریدا که بعداً آزمایش ویروس مثبت داشت ، از جمعه گذشته در خانه اش در ناپل قرنطینه شده است. وی گفت که اوایل هفته آزمایش های سریع متعددی انجام داد که منفی بود ، اما یک PCC آزمون او سه شنبه جمعه مثبت بازگشت.

آزمایش های مبتنی بر P.C.R کندتر است ، اما بسیار دقیق تر از آزمایش های سریع است ، که در صورت وجود ویروس فقط در سطوح پایین در بدن ، مستعد از دست دادن ویروس هستند. همچنین ممکن است چندین روز پس از قرار گرفتن در معرض فرد بتواند آزمایش ویروس کرونا را مثبت کند ، حتی اگر قبلاً آلوده شده باشد.

در بیانیه ای ، آقای اسکات گفت که “احساس خوبی دارد” و فقط “علائم بسیار خفیف” را تجربه کرده است. وی گفت تا زمانی که بازگشت به واشنگتن امن نباشد از خانه کار خواهد کرد. انتظار نمی رود که سنا کار خود را تا پایان ماه از سر بگیرد.

وی آمریکایی ها را به استفاده از ماسک ، فاصله گرفتن از دیگران و قرنطینه در صورت مواجهه با شخصی که از نظر ویروس مثبت است تشویق کرد.

وی گفت: “با نزدیک شدن به روز شکرگذاری ، می دانیم که امسال تعطیلات متفاوت خواهد بود.” “اما ، به مقامات بهداشت عمومی گوش دهید و از راهنمایی های آنها پیروی کنید. ما این را با هم خواهیم شکست ، اما همه باید مسئولیت پذیر باشیم. “

چند ماه پیش ، آقای اسکات با صدور حکم ماسک مخالفت کرد اما استدلال کرد که همه باید پوشیدن آنها را انتخاب کنند. او مانند اکثر قانونگذاران هنگام صحبت با میکروفون نقاب خود را برداشته است. در یک ماه گذشته ، خبرنگاران در کنفرانس های خبری اصرار داشتند که نمایندگان مجلس ماسک خود را روشن نگه دارند.

از 12 نوامبر ، هشت عضو کنگره – از جمله دو سناتور ، آقای اسکات و چاک گراسلی از آیووا – گزارش داده اند که آزمایش ویروس مثبت است.

آقای گراسلی ، 87 ساله ، جمهوری خواه که اعلام کرد از سه شنبه مثبت شده است ، روز چهارشنبه در توییتر نوشت که “بدون علامت و در انزوا” باقی مانده است.

اعضای مجلس که در هفته گذشته آزمایش مثبت داشتند شامل شش جمهوریخواه هستند: دون یانگ ، 87 ساله ، از آلاسکا. تیم والبرگ ، 69 ساله ، از میشیگان ؛ دن نیوهاوس ، 65 ساله ، از واشنگتن ؛ و داگ لامبورن ، 66 ساله ، از کلرادو ؛ و دو دموکرات ، چری بوستوس ، 59 ساله ، از ایلینوی. Ed Perlmutter ، 67 ساله ، از کلرادو.

2020-11-21 00:02:08

دانشمندان: همه گیری چگونه کار شما را تغییر داده است؟

مقاله قبلی

عمارت های TikTok اکنون به صورت عمومی معامله می شود

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار