فناوری

شادی های رفع مسائل خود را

0

این مقاله بخشی از خبرنامه On Tech است. تو می توانی اینجا ثبت نام کنید برای دریافت آن روزهای هفته

چه به ضرورت و چه با انتخاب ، بسیاری از ما اقدام به اتکا به اعتماد به نفس ناخوشایند مانند پختن نان خودمان ، آموزش فرزندان خودمان – و صفحه های آیفون شلوغ خودمان را برطرف می کنیم.

کایل وینز ، مدیر اجرایی iFixit ، گفت که افراد بیشتری به دلیل مشکلات مالی ، عدم دسترسی به تعمیرگاه ها و کسالت تمایل به تعمیر وسایل خود را ندارند. اما وی گفت که معتقد است که اینجا کار بزرگتری نیز هست.

چند سال پیش ، من یک همکار را در وال استریت ژورنال فریب دادم – به خاطر روزنامه نگاری – برای تعمیر تلویزیون عظیم من. وقتی پشت تلویزیون را در دفتر باز کرد و یک آهن لحیم کاری را شکست ، همه به او اسکله گسترده دادند. خوشحالم که می گویم تعمیر سریع ، ارزان و عاری از نقص بود. تلویزیون هنوز در اتاق نشیمن من است.

اگر کمتر خریداری کردیم و آنچه را که برای مدت طولانی دیگر زنده مانده ایم ، پس انداز می کنیم ، در این سیاره آرام تر باشید و یاد بگیرید که چقدر باهوش هستیم.

Wiens سه پیشنهاد برای کمک به جوانه زدن D.I.Y دارد. انواع اول اینکه ، مسئله ای که نگران می کنید برای رفع مشکل خود بسیار پیچیده و خطرناک است ، اینگونه نیست.

وینز گفت: “پیام ما این است ، به خودتان فرصت دهید.” (محدودیت هایی وجود دارد. وینز گفت برخی از محصولات ، مانند مجموعه های تلویزیونی قدیمی ، واقعاً برای رفع خطرناک هستند. اگر تلویزیون شما به جای صفحه نمایش مسطح یکی از صفحه های پشتی است ، آن را پرش کنید.)

دوم ، وینز گفت ، هنگامی که ما یک محصول جدید را خریداری می کنیم ، می توانیم در نظر بگیریم که چه مدت ممکن است دوام داشته باشد و تعمیر آن چقدر آسان است. وینز پیشنهاد بررسی آنلاین قطعات و دفترچه راهنمای تعمیر نسخه های قدیمی تر محصول را داده است. این نشانه ای است که تولید کنندگان از ماندگاری در ذهن دارند.

همچنین ممکن است بخواهیم در نظر بگیریم که برخی از محصولات به هدف مرگ جوان و غیرقابل حل هستند ، از جمله – متاسفم ، همه – بسیاری از هدفونهای بی سیم محبوب.

و سوم ، وینز گفت ما می توانیم قوانینی را برای “صحیح ترمیم” اعمال كنیم كه به دست آوردن اطلاعات ، ابزار و قطعات برای تصحیح چیزهای خودمان را آسان تر می كند.

این ضروری نیست بلکه به این دلیل است که برخی از محصولات ضد D.I.Y هستند. برای مثال رفع دکمه هوم در بعضی از آیفون ها به نرم افزاری نیاز دارد که فقط اپل در آن موجود است. (اپل می گوید این امر ایمنی و صداقت آیفون های ما را حفظ می کند.)

من هرگز نمی خواهم خرید کالاهای جدید را متوقف کنم. اما مانند شیدایی ناگهانی ما برای پخت ، D.I.Y. تعمیرات نشان می دهد که چقدر توانا هستیم. وینز گفت: “این فرصتی برای بهبود خود و یادگیری مهارت های جدید است.”

در اوایل ماه جاری من از شما خواسته برای ارسال سؤالات مربوط به رفع ابزار خود. بسیاری از شما در درخواست کمک برای احیای لپ تاپ های قدیمی و کند نوشتید. اندرو کانینگهام از سیم چین، یک سایت توصیه محصولات متعلق به The Times ، این توصیه را دارد:

گاهی اوقات هنگامی که یک لپ تاپ قدیمی به آرامی در حال اجرا است ، به دلیل برنامه های غیر ضروری یا دیگر خرچنگ های قدیمی است که طی سال ها استفاده ساخته شده است. شما می توانید از برنامه رایگان مانند Malwarebytes استفاده کنید تا مطمئن شوید که تبلیغ نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و ویروس ها به دلایلی نیست که لپ تاپ شما به آرامی اجرا می شود.

اما یک گزینه حتی بهتر این است که اسناد و پرونده های مورد نظر خود را ذخیره کنید و سپس مجدد ویندوز را از ابتدا نصب کنید. این هزینه ای ندارد و می تواند باعث شود رایانه شما بیشتر شبیه به زمان جدید باشد.

همچنین برخی از به روز رسانی های سخت افزاری ارزان قیمت که می توانید در نظر بگیرید وجود دارد. اگر رایانه شما از دیسک سخت استفاده می کند ، یک درایو حالت جامد (یا SSD) می تواند سرعت شما را بطور چشمگیری افزایش دهد.

بر خلاف دیسک سخت ، SSD هیچ قسمت متحرک ندارد و باعث بارگذاری سریعتر فایلها و برنامه ها می شود. همچنین آرام تر خواهد بود و احتمال شکست نیز کمتر خواهد بود. انتظار دارید حدود 60 دلار برای SSD با 500 گیگابایت پرداخت کنید که باید بیش از اندازه کافی برای ویندوز و همچنین فایل ها ، برنامه ها و بازی های شما باشد.

همچنین می توانید حافظه رایانه (RAM) خود را ارتقا دهید ، به ویژه اگر 4 گیگ یا کمتر داشته باشید. در صورت کند بودن رایانه بین چندین برنامه یا زبانه مرورگر ، RAM بیشتر به ویژه کمک می کند ، یا اگر همزمان برنامه های بیشتری را باز می کنید ، بطور قابل توجهی کند می شود.

حافظه یا حافظه بعضی از رایانه ها قابل ارتقا نیستند. حافظه و سازنده SSD Crucial دارای یک صفحه مشاوره ارتقاء جامع است که می تواند به شما بگوید آیا رایانه شما قابل ارتقا است و به چه بخش هایی نیاز دارد.

بیش از 100 یا 150 دلار برای قطعات جدید هزینه نکنید ، به ویژه اگر رایانه شما بیش از چهار یا پنج سال داشته باشد. در عوض پس انداز آن را به سمت سیستم جدید در نظر بگیرید.

  • برخورد نسل چین: همکار من لی یوان می نویسد: یک جوان تجاری چینی که از طریق اینترنت و تلویزیون دولتی پخش می شود ، واکنش جدی در سراسر کشور را برانگیخت.

  • تبلیغاتی که مجاز نیستند ، محصولاتی را که وجود ندارند بفروشند: فیس بوک به دلیل افزایش قیمت و کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی ، تبلیغات برای ماسک های پزشکی در همه گیر را ممنوع اعلام کرده است. اما یک داوطلب در یک کلیسای ویرجینیا چنین تبلیغات را دید ، روی آنها کلیک کرد و ماسک هایی را خریداری کرد. ماسک ها هرگز نرسیدند و احتمالاً هرگز وجود نداشتند ، و نشانگر محدودیت توانایی فیس بوک در پلیس آویز دیجیتالی خود است ، می نویسد: BuzzFeed News می نویسد.

  • نامزدهای ریاست جمهوری مانند بستگان شما متن می نویسند ، اساساً: پیام های تبلیغاتی رئیس جمهور ترامپ به حامیان این فرصت کوتاه و شفاف است ، در حالی که متن های تبلیغاتی جو بایدن تمایل به عذرخواهی و اجرای چندین پاراگراف دارد. نیک کوراسانییتی ، همکار من ، برای خبرنامه On Politics می نویسد: “واضح است که هر دو کارزار تمام تلاش خود را برای پیروی از سبک نامزد خود انجام می دهند.”

گله ای از بزهای فراری (؟!) محله ای را در نزدیکی سان خوزه ، کالیفرنیا گرفت.


ما می خواهیم از تو بشنویم. به ما بگویید که درباره این خبرنامه چه فکر می کنید و چه چیز دیگری را می خواهید برای کاوش در نظر بگیرید. می توانید به ما برسید [email protected]

2020-05-14 20:59:44

Paula Sutton Talks Hill House

مقاله قبلی

گروه های کودک می گویند TikTok به وعده های حفظ حریم خصوصی شکسته است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری