فناوری

عمارت های TikTok اکنون به صورت عمومی معامله می شود

0

مشاغلی که سعی در کسب درآمد از عمارت های پر از نفوذ TikTok دارد با معامله ای غیرمعمول در بورس اوراق بهادار به بازار عرضه شده است. این یک شرکت بهداشتی درمانی سابق چینی را شامل می شود و اگر به نظر گیج کننده می آید ، می توانیم توضیح دهیم.

کارآفرینان شبکه های اجتماعی برای یافتن راه هایی برای کسب درآمد از ستاره ها در سیستم عامل های معروف مانند TikTok عجله کرده اند. گروه West of Hudson Group ، شبکه ای از خانه های محتوایی را اداره می کند که بسیاری از جوانان تأثیرگذار در آن زندگی می کنند.

خانه هایی مانند این ها به عنوان شرکت های مدیریتی فعالیت می کنند و درصدی از درآمد سازندگان ساکن آنها را می گیرند. تأثیرگذارها اغلب اجاره پرداخت نمی کنند ، اما برای مارک ها محتوا تولید می کنند و محصولات را به عنوان نوعی اجاره در نوع خود تبلیغ می کنند.

طی سال گذشته ده ها خانه تأثیرگذار وارد منطقه لس آنجلس شده اند و شرکت هایی که آنها را اداره می کنند به دنبال مدل های تجاری پایدار بوده اند. علنی شدن اما یک استراتژی جدید است.

West of Hudson این هفته توسط Tongji Healthcare Group خریداری شد ، نهادی در لاس وگاس که در سال 2006 توسط یک بیمارستان چین تأسیس شد اما در پایان سال 2019 هیچ دارایی نداشت.

این معامله تصاحب معکوس بود که در آن یک شرکت خصوصی (در این مورد West of Hudson) توسط یک شرکت دولتی (Tongji Healthcare) خریداری می شود اما در نهایت کنترل می شود. این معامله روز چهارشنبه بسته شد.

در پشت صحنه مانور بیشتری وجود داشت. قبل از ادغام معکوس ، Tongji خود توسط سرمایه گذاران خریداری شد که غرب هادسون ، یک اپراتور املاک و مستغلات نیوجرسی را به نام امیر بن یوهانان و شرکای تجاری خود کنترل می کنند.

آنچه که همه اینها را اضافه می کند این است که شرکت ترکیبی ، که درخواست تغییر نام آن را داده است ، به نام Clubhouse Media Group ، اکنون در بازار اصطلاحاً ورق صورتی ، جایی که شرکتهای کوچک و عمومی و غالباً سوداگرانه تجارت می کنند ، ذکر شده است. روز جمعه ، سهام Tongji با 2.30 دلار بسته شد ، 38 درصد پایین تر از بالاترین میزان خود در ماه آگوست.

سهام بسیار ارزان قیمت – معروف به سهام پنی – بسیار بی ثبات هستند. در حالی که سرمایه گذاران پیچیده ممکن است چنین سرمایه گذاری خطرناکی را کنار بگذارند ، سرمایه گذاران بی تجربه ، که بسیاری از آنها در سیستم عامل های تجارت آنلاین مانند Robinhood فعال هستند ، اشتیاق زیادی به آنها و شرکت هایی دارند که در رسانه های اجتماعی متمرکز هستند.

خانه های محتوای اینفلوئنسر اغلب حول درام می چرخند. دوام آنها تنها چند ماه قبل از درگیری داخلی است یا اختلاف بین استعداد و مدیریت منجر به از هم پاشیدگی آنها می شود. (در ماه ژوئیه ، نیویورک تایمز گزارش داد که چندین خانه محتوایی ، از جمله خانه های متعلق به West Hudson ، در حال خرید در اطراف نمایش های واقعیت هستند ، از درام به عنوان نقطه فروش استفاده می کنند. هیچ کدام فروخته نشده است.)

کلاب هاوس ، خانه تأثیرگذار اصلی در شبکه غرب هادسون ، در ماه مارس توسط آقای بن یوهانان ، کریستین جیانگ و دیزی کیچ ، یک تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی تأسیس شد. اولین مکان آن ، در بورلی هیلز ، به شبکه ای از عمارت های تأثیرگذار از جمله Clubhouse Next ، Clubhouse for the Boys ، Clubhouse Malta و Not a Content House گسترش یافته است.

ممکن است جذب سرمایه گذار در بازارهای عمومی دشوار باشد.

در شش ماه اول سال ، وست هادسون نزدیک به 96000 دلار درآمد داشت اما 983،000 دلار ضرر کرد. آقای بن یوهانان ، مدیر اجرایی شرکت که 62 درصد سهام را کنترل می کند ، بر اساس گزارش اخیر اوراق بهادار ، وام کمی بیش از 1 میلیون دلار به آن ارائه کرده است. طبق این پرونده ، که می گوید ممکن است برای تأمین مالی عملیات و رشد نیاز به تأمین پول در بازارها باشد ، این شرکت می تواند نزدیک به 4 میلیون دلار بیشتر از او بگیرد.

در یك مصاحبه ، آقای جوان گفت كه این شركت به دنبال گزینه هایی برای افزایش سرمایه در بازار بدهی و سهام است اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری كرد.

طبق پرونده تشکیل پرونده Tongji ، آقای بن یوهانان West of Hudson Properties را تاسیس کرد ، یک شرکت املاک و مستغلات در نیوجرسی که بیش از 300 میلیون دلار املاک چند خانواده را مالک یا اداره می کند. با توجه به پرونده ، وی به عنوان مستاجر در دو مورد از کلوب هاوس اصلی ذکر شده است ، که اضافه می کند: “در حالی که آقای بن یوهانان قصد دارد در آینده این اجاره ها را به شرکت واگذار کند ، این احتمال وجود دارد که آقای بن- یوهانان ممکن است در کوتاه مدت یا اصلاً این اجاره ها را اختصاص ندهد. “

تماس با West of Hudson Properties برای جلب نظر آقای بن یوهانان برگشت داده نشد. وی علاوه بر مدیر اجرایی ، به عنوان مدیر مالی و حسابداری Tongji ذکر شده است.

از نظر مالی ، شرکتهای مرتبط با روند رسانه های اجتماعی در بین سرمایه گذاران جدید و جوان جذاب هستند. زاک ، یک سرمایه گذار 12 ساله که طرفداران خود را در YouTube و Twitter تأسیس کرده است ، یکی از جوانان بسیاری است که عمدتا با تماشای فیلم های YouTube وارد معاملات سهام شده است. وی گفت: “در بورس سهام جوانان بسیار بیشتری از آنچه مردم فکر می کنند وجود دارد.”

او سهام خود را به نام پدر و مادرش معامله می کند (آنها میزان استفاده او را کنترل می کنند) با استفاده از یک سیستم سرمایه گذاری در انگلستان به نام تجارت 212. وی گفت که قبل از تعیین اینکه آیا یک سرمایه گذاری صحیح است ، لازم است به منابع مالی شرکت نگاه کند ، اما می تواند دیگران را ببیند علاقه داشتن به سن

زاک گفت: “برای اکثر بچه هایی که در بازار سهام سرمایه گذاری می کنند ، علاقه مند به انواع جدید گرایش های رسانه های اجتماعی و شرکت هایی مانند TikTok هستند و می خواهند در مواردی از این دست سرمایه گذاری کنند.” وی گفت ، شرکتی که به ستارگان مشهور رسانه های اجتماعی وابسته است “100 درصد چیزی است که آنها به آن علاقه مند هستند.”

معاملات سهام پنی امسال افزایش یافته است. پس از بسته شدن همه گیر کوید در لیگ های ورزشی در اوایل سال جاری ، بسیاری از شرط بندی های ورزشی ناامید به بازارهای سهام نقل مکان کردند. این تغییر همزمان با یک حرکت گسترده بود – در ابتدا با برنامه تجارت Robinhood آغاز شد – به سمت کاهش هزینه های معاملات ، که بیشتر تشویق به سفته بازی در سهام با قیمت پایین تر است.

با این حال ، چنین سهام هایی اغلب چشم انداز تجاری ضعیف و تیم های مدیریتی ضعیفی دارند. و با کمی فعالیت تجاری یا تجزیه و تحلیل ، قیمت سهام پنی بی ثبات است و تحت تأثیر شایعات و گمانه زنی ها در تابلوهای پیام آنلاین ، و نگرانی کمی در مورد احتمال اساسی کسب درآمد کسب و کار دارد.

بر اساس بورس اوراق بهادار نیویورک ، از ماه اکتبر ، حدود 23 درصد از سهام معامله شده در بازارهای سهام آمریکا زیر 5 دلار قیمت داشتند. در مدت مشابه در سال 2019 ، آنها حدود 14 درصد از معاملات را به خود اختصاص داده اند.

2020-11-21 01:24:30

سناتور ریک اسکات از فلوریدا آخرین عضو کنگره است که آزمایش مثبت دارد.

مقاله قبلی

چگونه یک حمله آنلاین “توییتر را به زانوها وارد کرد”

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری