مد و استایل

مارک جیکوبز یک دستیار شخصی بسیار شلوغ دارد

0

آقای نیوبولد ، که صبح سه شنبه اخیر در لابی خلوت هتل مرسر نشسته بود ، گفت: “اگر به مسیر من نگاه کنید ، من همیشه به نوعی گفته ام ، مانند:” بله ، چرا که نه؟ ” او با یک ژاکت ارتش ، یک ژاکت که روی آن نوشته شده بود “وقتی همه ما رأی می دهیم” (همکاری آقای جیکوبز و بازار خیابان دوور) ، شلوار جین و ون ، بولداگ فرانسوی خود را به همراه چارلی و همچنین دو قهوه اضافی به همراه داشت. شخص دیگری یکی را می خواست.

مسیر او از غیرنظامی در New Hope ، Pa ، بدون هیچ ارتباط و قصد زندگی در مد ، تا پیوند قدرت و نفوذ ستاره ای آن ، تقریباً پوچ و بی هدف بود. آقای نیوبولد که خود را به عنوان خودتکلیف خود معرفی می کند و دارای مزایای زیادی است ، “آموزش های YouTube را تماشا می کند و دو روز را با فهمیدن اینکه چگونه کاری انجام می دهد تلف می کند.”

او از طریق کریستی تورلینگتون برنز و همسرش ادوارد برنز ، که به توصیه پرستار بچه سابق خود ، دوست خانوادگی آقای نیوبولد ، وی را به عنوان دستیار شخصی خود استخدام کردند ، به آقای جاکوبز آمد.

او در پایان با خانم تورلینگتون برنز به جهان سفر کرد ، در امور خیریه او ، “هر مادر حساب می کند” کمک کرد و او را در ماراتن ها و شوت ها هنگام مدل سازی همراهی کرد. وی در یک مصاحبه تلفنی گفت: “او به سختی یک محافظ است ، اما احساس می کند کسی پشت شماست.” “نه به روش دروازه بان ، به ملایم ترین و محترمانه ترین روش. او به نوعی فقط لحن را تعیین می کند. “

قبل از این ، آقای نیوبولد مجموعه ای از مشاغل عجیب و غریب را برگزار کرد: برخی از روابط عمومی ، یک نمایش کودک ، طراحی یک خط گردن ، کاشی کاری Dunkin ‘Donuts بر روی یک سازه ساختمانی. او از دبیرستان متنفر بود اما گفت که حضوری کامل دارد. او نمی خواست به کالج برود اما سه سال را در کالج بیتس گذراند و سپس برای یک زن به دانشگاه جورج واشنگتن منتقل شد.

او هرگز نمی خواست در یک شهر زندگی کند ، اما اینجاست – 15 سال در نیویورک. وی گفت: “من یک شخص فوق العاده انفرادی هستم.” “من همیشه تنها هستم. من بیرون رفتن را دوست ندارم هرگز نداشتم.”

2020-10-17 17:38:53

حزب Jacinda Ardern در انتخابات نیوزیلند یک پیروزی چشمگیر به دست آورد

مقاله قبلی

انفجار حداقل سه مصدومیت در مجله های ویرجینیا استریپ مال

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل