کسب و کار

مانچین از تصمیم خود برای پایان دادن به صندوق های فوریت های اضطراری دفاع می کند: به روزرسانی های زنده

0

اعتبار…جی اسکات اپل وایت / آسوشیتدپرس

وزیر خزانه داری استیون منوچین از تصمیم خود مبنی بر عدم تمدید تسهیلات ضروری وام اضطراری بیش از پایان سال دفاع کرد ، روز جمعه اصرار داشت که وی به دنبال هدف کنگره از درخواست فدرال رزرو برای بازگرداندن پول استفاده نشده به خزانه داری است.

آقای مانوچین در CNBC گفت: “کنگره با این پول به ما اعتماد کرد و ما می خواهیم قانون را دنبال کنیم.”

روز پنجشنبه ، آقای منوچین به بانک فدرال اطلاع داد که قصد ندارد چندین برنامه اصلی وام اضطراری را تا پایان سال تمدید کند ، این امر موجب انتقاد از بانک مرکزی شد ، که گفت: “ترجیح می دهد مجموعه کامل امکانات اضطراری ایجاد شود در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا همچنان به نقش مهم خود به عنوان پشتوانه ای برای اقتصاد آسیب پذیر و آسیب پذیر ادامه می دهند. “

سرمایه گذاران انتظار داشتند برنامه هایی که در پایان سال منقضی می شوند توسط آقای منوچین تمدید شود و این تصمیم می تواند تلاش های رئیس جمهور منتخب جوزف آر. بایدن جونیور برای حمایت از اقتصاد را در لحظه ای که ادامه آن است ، مختل کند. مبارزه با عواقب همه گیر.

آقای مانوچین انکار کرد که سیاست در تصمیم گیری او نقش داشته و مانند دیگر مقامات دولت ترامپ تصدیق نمی کند که آقای بایدن سال آینده روی کار خواهد بود و وزیر جدید خزانه داری را تعیین می کند.

آقای منوچین با اشاره به تسهیلات بانک فدرال گفت: “خواه خودم یا شخص دیگری ، اینها می توانند دوباره فعال شوند.”

وی در مورد این انتقال گفت: “وقتی این گواهی شود و وقتی انتقال مجاز باشد ، مطمئناً ما با هر كسی كه افراد مناسب برای كار هستند كار خواهیم كرد.”

کارشناسان حقوقی می گویند که دلیل آقای منوچین مبنی بر اینکه وی برای پایان دادن به برنامه ها از نظر قانونی ملزم به سال است. اگرچه آقای مانوچین ادعا می کند که هدف نمایندگان مجلس این بود که برنامه ها در سال جاری پایان یابد ، اما دموکرات ها در کنگره علناً گفته اند که خواهان تمدید برنامه ها هستند.

سناتور شرود براون از اوهایو گفت: “شکی نیست ، دولت ترامپ و پیروان کنگره آنها به طور فعال در تلاشند اقتصاد ایالات متحده را مخفی کنند.” وی گفت: “ماه ها است که آنها از انجام اقدامات لازم برای حمایت از کارگران ، مشاغل کوچک و رستوران ها خودداری کرده اند. در نتیجه ، تنها ابزاری که در اختیار داریم این امکانات بوده است. با این اقدام ، اکنون دیگر نمی توان تردیدی داشت: استیون منوچین به عنوان بدترین وزیر خزانه داری تاریخ ملت ما معرفی خواهد شد. “

علی رغم اصرار جدید آقای مانچین مبنی بر اینکه کنگره برای غروب آفتاب برنامه ها را در نظر دارد ، او خودش قبل از انتخابات پیشنهاد کرد که امکان تمدید آنها تا 31 دسامبر وجود دارد. و همین اوایل ماه ، یک مقام ارشد خزانه داری گفت که این وزارتخانه در حال بررسی برخی برنامه ها است.

آقای منوچین روز جمعه گفت که صندوق تثبیت بورس اوراق بهادار به “فدرال رزرو” به اندازه کافی “قدرت آتش” برای اجرای برنامه های وام در صورت لزوم می دهد. وی اظهار داشت: انتظار در دسترس بودن واکسن ها در هفته های آینده حاکی از آن است که اقتصاد در وضعیت بهتری نسبت به برنامه های ایجاد شده در اوایل سال جاری قرار دارد ، هرچند کارشناسان بهداشتی انتظار ندارند این واکسن ها برای چند ماه به طور گسترده در دسترس باشد.

این اقدام آقای مانوچین شکافی را بین وزارت خزانه داری و بانک فدرال نشان داد ، که با هم همکاری می کنند تا اقتصاد را در برابر همه گیری گسترش دهند. صندلی فدرال رزرو، جروم H. پاول، بر 5 نوامبر گفت که این دو سازمان تازه شروع شد به بحث در مورد اینکه آیا برنامه باید تمدید شود.

آقای منوچین در مورد هرگونه تنش بین این دو نفر حرف کمی برای گفتن داشت.

آقای مانوچین گفت: “من به صندلی پاول اجازه می دهم که خودش صحبت کند.”

اعتبار…نیک کواری برای نیویورک تایمز

همانطور که ایالات متحده با شیوع ویروس کرونا روبرو می شود و هیچ نشانه ای از کند شدن آن مشاهده نمی شود و دولت های محلی برای ایجاد کنترل مجدد بر اپیدمی ، برای محدود کردن مجدد محدودیت های تجاری اقدام می کنند ، میلیون ها آمریکایی با احتمال از دست دادن بودجه فدرال تأمین می شوند. یک حلقه نجات

بیش از 12 میلیون کارگر بیکار تا پایان سال شاهد از بین رفتن مزایای بیکاری خود خواهند بود زیرا دو برنامه فدرال ایجاد شده در مارس تحت قانون CARES منقضی می شوند مگر اینکه کنگره آنها را تمدید کند.

این تحولی است که اقتصاد بزرگتر را نیز تهدید می کند.

اقدام کنگره پیش از رئیس جمهور شدن جوزف آر. بایدن جونیور بعید به نظر می رسد که رئیس جمهور در 20 ژانویه باشد و هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی در آن زمان نیز اتفاق بیفتد: اگر جمهوریخواهان پس از دو انتخابات دور دوم در جورجیا در اوایل ژانویه کنترل سنا را حفظ کنند ، احتمال تصویب بسته محرک اصلی طولانی تر خواهد شد.

یک مطالعه جدید توسط بنیاد مترقی قرن نشان داد که 7.3 میلیون کارگر با پایان دادن به کمک بیکاری همه گیر ، مزایای خود را از دست می دهند ، که پوشش کارگران شرکت های بزرگ ، کارمندان مستقل و مستقل را فراهم می کند. 4.6 میلیون نفر دیگر از جبران خسارت اضطراری اضطراری فراگیر ، که با پایان یافتن مزایای استخدام دولت شروع می شود ، قطع می شود.

اندرو اشتتنر ، یکی از اعضای ارشد بنیاد قرن و یکی از نویسندگان مطالعه با الیزابت پانکوتی ، گفت که این برنامه ها “آخرین خطوط نجات در دسترس میلیونها آمریکایی نیازمند است.” “این یک پایان فلج کننده برای یکی از تاریک ترین سالهای ما خواهد بود.”

در همان زمان ، وزیر خزانه داری استیون منوچین گفت که وی قصد ندارد چندین برنامه اصلی وام اضطراری را تا پایان سال تمدید کند و از فدرال رزرو خواست پول مورد حمایت خود را پس دهد ، تصمیمی که می تواند مانع استفاده آقای بایدن برای استفاده شود قدرت وسیع بانک مرکزی برای مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس.

آقای منوچین روز پنجشنبه گفت که برنامه های بانک فدرال (Fed) را ادامه نمی دهد ، از جمله برنامه هایی که از بازارهای اوراق مشارکت و بدهی های شهرداری پشتیبانی می کند و برنامه ای که وام ها را برای متوسط ​​مشاغل افزایش می دهد. تلاش های اضطراری در پایان سال 2020 منقضی می شود ، اما سرمایه گذاران انتظار داشتند برخی یا همه آنها همچنان عملیاتی شوند زیرا ویروس خطرات اقتصادی خود را ادامه می دهد.

برنامه های دوره همه گیری توسط فدرال رزرو اجرا می شود اما از پول خزانه داری برای بیمه خسارت استفاده می کند. آنها یک پشتوانه مهم فراهم کرده اند که از زمان ورود ویروس کرونا در کشور در ماه مارس ، بازارهای مهم را آرام کرده است. از بین بردن آنها می تواند گوشه های قابل توجهی از دنیای مالی را در برابر نوسانات ناخواسته سیستم آسیب ببیند ، زیرا ترس ویروس در بهار افزایش می یابد.

آقای مانچین با درخواست از بانک فدرال برای بازگرداندن وجوه بلااستفاده ، می تواند مانع از این شود که وزیر خزانه داری آقای بایدن در سال 2021 اقدامات خود را به سرعت آغاز کند.

بانک مرکزی در بیانیه ای گفت: “فدرال رزرو ترجیح می دهد مجموعه کامل امکانات اضطراری ایجاد شده در طی شیوع ویروس کرونا همچنان به نقش مهم خود به عنوان یک پشتوانه برای اقتصاد هنوز متشنج و آسیب پذیر ما ادامه دهد.”

برنامه های اضطراری 454 میلیارد دلار پشتیبانی شد كه كنگره در ماه مارس به عنوان بخشی از بسته گسترده تر پاسخ همه گیر اختصاص داد. به دلیل نحوه کار قدرت وام دهی اضطراری فدرال رزرو ، جروم اچ پاول ، رئیس صندوق فدرال ، برای ایجاد تغییرات اساسی در شرایط برنامه ها ، به ثبت نام وزیر خزانه داری نیاز دارد. تمدید تاریخ پایان یکی از تغییراتی است که نیاز به تأیید دارد.

 • سهام پس از یک هفته متلاطم جمعه پایین تر بود ، در حالی که سرمایه گذاران از برنامه وزارت خزانه داری برای متوقف کردن بودجه برخی از برنامه های اداره شده توسط فدرال رزرو که برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی در اوایل سال بسیار مهم ارزیابی شده بود ، سیر نزولی داشتند.

 • اعلامیه روز پنجشنبه وزیر امور خارجه استیون منوچین – تاجر سابق اوراق قرضه وال استریت که اهمیت فدرال رزرو را برای بازارها درک می کند – “به نظر می رسد سیاست گذاری سیاست ثبات بازار است” ، تحلیلگران با Evercore ISI نوشتند.

 • S&P 500 در معاملات بعد از ظهر حدود نیم درصد افت کرد. شاخص Stoxx اروپا 600 حدود نیم درصد افزایش یافت، در حالی که 225 شاخص Nikkei در ژاپن 0.4 درصد بسته کمتر

 • در حالی که روز دوشنبه پاسخ در بازارهای مالی نادیده گرفته شد ، تحلیلگران اظهار داشتند که تصمیم آقای مانچین می تواند اعتماد برخی از سرمایه گذاران در بازارهای اوراق مشارکت و اوراق قرضه شهرداری را در میان جهش شدید انتقال Covid تضعیف کند که احتمالاً بهبود اقتصادی را کاهش می دهد.

 • چارلی مک الیگوت ، استراتژیست Nomura Securities گفت: “این در طی چند ماه آینده برای بازارهای خاصی که در بهار تحت فشار قرار گرفتند ، اگر افزایش موارد جدید Covid-19 منجر به دور دیگری از نوسانات و آشفتگی بازار شود ، خطر کمی ایجاد می کند.” .

 • روز جمعه ، تحلیلگران JPMorgan Chase چشم انداز اقتصادی خود را اصلاح کردند و گفتند که اقتصاد در سه ماهه اول سال 2020 دوباره کاهش می یابد. آنها اکنون انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول با سرعت تقریبا 1 درصد کاهش یابد ، آنها قبلا انتظار داشتند رشد با سرعت تقریبا 1.5 درصد.

 • سهام با افزایش وزن ویروس ها و قفل شدن جدید ، در برابر پیشرفت سریع به سمت واکسن ویروس کرونا ، بین سود و زیان این هفته در نوسان است. که به احتمال زیاد به ادامه به عنوان سرمایه گذاران به سهام پس از یک رالی که سهام توسط حدود 9 درصد این ماه برداشته و به رکورد به ارمغان آورد و 500 S & P.

 • کارولین سیمونز ، مدیر ارشد سرمایه گذاری انگلستان در مدیریت ثروت جهانی UBS گفت: “نوسانات هنوز مدتی با ما خواهند بود.” “بازارها به اخبار واکسن بسیار مثبت پاسخ دادند ، اما برخی از افراد اکنون حساب خود را جمع می کنند و فکر می کنند ،” بعدی چیست؟ آیا قیمت این همه قیمت است؟ “” خانم سیمونز گفت که او فکر نمی کند قفل شدن بازارها در بازار به همان اندازه سنگینی کند و شاخص S&P 500 می تواند 6 درصد دیگر افزایش یابد.

در حالیکه شرکتهای آمریکایی متعهد می شوند نابرابری نژادی را برطرف کنند ، دو اتحادیه مترقی شش بانک بزرگ را تحت فشار قرار خواهند داد تا بررسی کنند که چگونه عملکرد آنها بر جوامع اقلیت تأثیر می گذارد ، که اولین بار در خبرنامه امروز DealBook گزارش شده است.

گروه های سرمایه گذاری تحت هدایت اتحادیه خواستار “حسابرسی سهام عدالت” در بانکهای آمریکا ، سیتی گروپ ، گلدمن ساکس ، جی پی مورگان چیس ، مورگان استنلی و ولز فارگو هستند. آنها در نامه ها به م theسسات ، اعمال تبعیض آمیز ، از جمله کاهش وام های رهنی در جوامع اقلیت و رفتار با کارمندان رنگارنگ را تقبیح می کنند.

این دو گروه ، گروه سرمایه گذاری CtW و برنامه نظارت بر سرمایه SEIU ، می گویند که آنها با صندوق های بازنشستگی کار می کنند و بیش از 1.2 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کنند.

برگزاركنندگان خواستار آن هستند كه بانك ها گزارش هاي جامعي را با مشورت با گروه هاي مدني حقوقي ، كارمندان و مشتريان تهيه كنند كه پس از آن به اطلاع عموم برسد.

دیتر وایزنگر ، مدیر اجرایی گروه سرمایه گذاری CtW ، گفت: “وقت آن رسیده که بانک ها واقعاً قدم های خود را افزایش دهند.” اگرچه بسیاری از بانک ها ابتکار عمل عدالت نژادی را اعلام کرده اند – مانند JPMorgan که 30 میلیارد دلار برای مبارزه با نابرابری نژادی وعده داده است – “ما واقعاً تعهدی در مورد اینکه واقعاً نگاهی به خودشان بیندازیم نشنیدیم.”

حامیان این کمپین گفتند که بانک ها اولین قدم های خوب را برداشته اند – اما این فقط آغاز کار است. آرون آمونز ، یکی از اعضای SEIU که متولی صندوق بازنشستگی سیستم بازنشستگی دانشگاه ایالت ایلینوی است ، گفت: “من نمی خواهم اظهارات آنها را حذف كنم یا آنها را كاهش دهند كه زندگی سیاه مهم است یا آنها از عدالت نژادی حمایت می كنند.” اما وی افزود که این کمپین “آنها را در ثبت تعهدات عمومی” قرار داده است.

آقای وایزنگر گفت ، سازمان دهندگان این کمپین آماده هستند تا پیشنهاد سهامداران را برای رأی دادن به موضوع توسط سایر سرمایه گذاران ارائه دهند.

Tejal Patel ، مدیر حاکمیت شرکتی گروه سرمایه گذاری CtW ، گفت: این تهدید می تواند نتیجه دهد: آمازون توافق کرد که پس از مخالفت اولیه با درخواست گروه برای رای گیری سهامداران در این مورد ، زنان و افراد رنگین پوست را به عنوان نامزدهای افتتاح هیئت مدیره در نظر بگیرند.

اعتبار…اندرو مانگوم برای نیویورک تایمز

Roblox ، یک سایت و برنامه بازی که مورد توجه بسیاری از tweens قرار گرفته است ، روز پنجشنبه در یک اعلامیه ارائه داد که تعداد کاربران و درآمد آن در طی شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است ، اما ضررهای آن عمیق تر شده است.

روبلاکس گفت که در 9 ماه اول سال 2020 به طور متوسط ​​31.1 میلیون کاربر فعال روزانه داشته است که 82 درصد بیشتر از سال قبل است ، زیرا مردم به دلیل همه گیری به سمت بازی های ویدیویی جمع شده اند. این کمک کرد تا درآمد Roblox افزایش یابد که در 9 ماهه نخست سال 589 میلیون دلار رسید که 68 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

حتی در این صورت ، شرکت ضرر کرد. ضرر خالص آن در 9 ماه نخست سال 2020 بالغ بر 203 میلیون دلار بود که بیش از چهار برابر 46 میلیون دلار از دست رفته در مدت مشابه سال قبل بود. Roblox همچنین هشدار داد که بعید است که با کاهش همه گیری ، همان رشد را تجربه کند ، و هشدار داد که این افزایش “تقریباً به طور قطع نشان دهنده نتایج مالی و عملیاتی ما در دوره های آینده نیست”.

در نامه ای در دفترچه نامه ، دیوید باسوچکی ، بنیانگذار Roblox و اکنون مدیر اجرایی آن ، نوشت: “چشم انداز اصلی ما برای ایجاد Roblox به یک بستر برای تجارب مشترک ، هم اکنون راه را برای یک دسته جدید که ما آن را تجربه مشترک انسان می نامیم ، هدایت می کند.” وی افزود ، “چشم انداز ما برای آینده سیستم عامل ما هرگز واقعی و قابل دستیابی نبوده است.”

این شرکت 14 ساله به سیل سایر استارت آپ های فناوری پیوست که در حالی که بورس سهام ناآرام باقی مانده و با رکود اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر مخالفت می کند ، به سمت بازار عمومی حرکت می کنند. فقط در 10 روز گذشته ، شرکت تحویل DoorDash ، سایت اجاره خانه Airbnb و شرکت خدمات مالی آنلاین Affirm همه پرونده های اولیه عرضه عمومی خود را اعلام کردند. بسیاری از این شرکت ها نیز ضرر می کنند.

به گزارش Renaissance Capital ، در مجموع 41 شرکت فناوری در سال جاری تاکنون در ایالات متحده عمومی شده اند و 17.7 میلیارد دلار سرمایه جمع کرده اند.

Roblox ، مستقر در سن ماتئو ، کالیفرنیا ، در سال 2006 توسط اریک کسل و آقای باسوچکی تاسیس شد. (آقای کسل در سال 2013 بر اثر سرطان درگذشت.) این شرکت 335 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است. در آخرین تأمین مالی خود در ماه فوریه ، 150 میلیون دلار به خزانه خود اضافه کرد و ارزش آن 4 میلیارد دلار بود.

این پلتفرم که بسیار محبوب بین کودکان ، به خصوص کودکان 9 تا 12 ساله است ، قبل از همه گیری در حال رشد بود اما پس از نصب سفارشات در محل ، جهش رشد آن افزایش یافت. در داخل جهان آنلاین Roblox ، آواتارهای بازیکنان می توانند تعامل داشته باشند و میلیون ها بازی منحصر به فرد را در جهان های مختلف ، از جزایر گرمسیری گرفته تا قلعه های ارواح بازی کنید. بازیکنان پول واقعی را برای عضویت در حق بیمه و همچنین اقلام و لباس آواتار خود را پرداخت می کنند.

توسعه دهندگانی که برای Roblox بازی ایجاد می کنند ، اغلب خود نوجوانان یا جوانان هستند. کسانی که محبوب ترین بازی های Roblox را خلق می کنند می توانند شش رقم حقوق بگیرند.

اعتبار…چانگ دبلیو لی / نیویورک تایمز

هفته شکرگذاری یکی از شلوغ ترین دوره های سفر هوایی ایالات متحده بود از زمانی که همه گیری آن را در بهار تقریباً به بن بست رساند.

نیراژ چوکشی و سیلان یگینسو از نیویورک تایمز اظهار داشت: اما افزایش مجدد موارد ویروس و هشدارهای فزاینده نگران کننده از سوی مقامات بهداشت عمومی باعث خسته شدن مسافران شده و امیدهای خطوط هوایی را برای تعطیلات آخر هفته و ماه های آینده تهدید می کند.

شرکت های هواپیمایی استدلال می کنند که پرواز به طور کلی ایمن است زیرا سیاست های مختلفی برای محدود کردن سرایت ، فیلتراسیون پیشرفته هوا در هواپیماها و موارد نسبتاً کمی منتشر شده از ویروس کرونا در پرواز وجود دارد. اما این دانش هنوز حل نشده است ، مسافران در طول سفر خود همچنان در معرض خطر هستند و بسیاری از مسافران احتمالی با قفل و شیوع در مکانهایی که امیدوارند از آنها بازدید کنند دلسرد شده اند.

شرکت های هواپیمایی در حال حاضر متوجه می شوند که چشم انداز تقاضای مسافر در هفته های آینده کمرنگ است:

 • روز پنجشنبه ، یونایتد گفت که به دلیل افزایش موارد ویروس ، رزروها در روزهای اخیر کند شده و لغوها افزایش یافته است.

 • خطوط هوایی Southwest هفته گذشته گفت که به نظر می رسد حرکت بقیه در بقیه سال کند است.

 • خطوط هوایی آمریكا كه به دلیل ویروس تقاضا نیز كاهش یافته است ، پروازهای دسامبر بین ایالات متحده و اروپا را كاهش داده و فقط دو پرواز روزانه از فرودگاه بین المللی دالاس – فورت ورث را به لندن و فرانكفورت انجام می دهد.

هلان بکر ، مدیرعامل و تحلیلگر ارشد هواپیمایی در کاون گفت ، تا حدی ، ناهمواری بهبود سفر بسیار تعجب آور است.

خانم بکر در یک پنل روز پنجشنبه در مجمع هواپیمایی Skift گفت: “ما همیشه می دانستیم که این اتفاق بی نظیر خواهد بود ، اما این گفت که ما فکر می کنیم مردم می خواهند سفر کنند و آنها به دنبال راه هایی برای بیرون رفتن هستند.”

اعتبار…فابیو بوکیارلی برای نیویورک تایمز

لمباردی که توسط میلان ، پایتخت مالی و مد ایتالیا برگزار می شود ، دارای صنعت پیشرفته و امکانات پزشکی در سطح جهانی است. با این وجود موج اول شیوع همه گیر جهانی آن را تحت تأثیر قرار داد و پزشکان را مجبور به تهیه دستگاه های تهویه و تخت بیمارستان کرد ، در حالی که مجبور بودند تصمیم بگیرند چه کسی زندگی می کند و چه کسی درگذشت.

پیتر اس. گودمن و گایا پیانیگیانی از نیویورک تایمز می نویسد: فاجعه در مرفه ترین منطقه ایتالیا تا حدی به دلیل واگذاری بیشتر سیستم بهداشت عمومی به شرکت های خصوصی و سودآور در حالی که نتوانسته اند خدمات خود را هماهنگ کنند ، است.

در طی ربع قرن گذشته ، سرمایه گذاری قابل توجهی به تخصص های سودآور مانند جراحی قلب و انکولوژی سرازیر شده است. مناطقی که در خط مقدم بیماری همه گیر هستند ، مانند پزشکی خانوادگی و بهداشت عمومی ، مورد غفلت واقع شده اند و مردم بیش از حد برای مراقبت از بیمارستانها وابسته هستند.

همانطور که ایتالیا اکنون با موج دوم وحشیانه درگیر است ، لومباردی دوباره در نزدیکی نقطه شکست قرار دارد ، با سه چهارم تخت بیمارستان خود توسط بیماران Covid-19 اشغال شده است – تقریبا دو برابر سطح وزارت بهداشت ملی خطرناک است.

دکتر كیارا لپورا ، پزشك آژانس بین المللی امداد پزشكان بدون مرز كه خود را تحت فشار در لمباردی تحت فشار قرار داد ، گفت: “اگر سود را به جای سلامتی ، سرانجام مراقبت های بهداشتی می دانید ، بعضی از افراد از قلم افتاده اند.” . “همه گیری همه این نقاط ضعف را نشان می دهد.”

برخلاف ایالات متحده ، که بیش از 30 میلیون نفر فاقد بیمه درمانی هستند ، اروپا همچنان سرزمینی از مراقبت های پزشکی با دسترس جهانی و مجهز به دولت است – شامل ایتالیا. با این وجود در لمباردی ، منطقه ای که بیشترین آسیب را دیده است ، دام همه گیر فشار ضعیف اجرا شده برای باز کردن سیستم برای ارائه دهندگان خصوصی است.

میشل اوسوئلی ، متخصص مغز و اعصاب در میلان گفت: “تخصص هایی مانند بهداشت و پیشگیری ، مراقبت های بهداشتی اولیه ، کلینیک های سرپایی ، بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی نه به عنوان دارایی استراتژیک ، نه به اندازه کافی سکسی.”

دکتر Usuelli افزود: “به همین دلیل ما یک سیستم بهداشتی بسیار آماده برای درمان پیچیده ترین بیماری ها داریم ، اما کاملا آماده برای مبارزه با بیماری همه گیر نیستیم.”

اعتبار…تیلور گلاساک برای نیویورک تایمز

افزایش موارد Covid-19 در پاییز امسال گزارش هایی از چالش های جدید در آزمایش های ویروس کرونا را به ارمغان آورده است. اما به نظر می رسد مانع اصلی برای کارفرمایان هزینه آزمایش است ، نه در دسترس بودن و زمان چرخش.

نوآم شیبر ، نیویورک تایمز گزارش می دهد ، این یافته یک مطالعه توسط دانشگاه ایالتی آریزونا و مجمع جهانی اقتصاد است.

این نظرسنجی براساس پاسخ 1114 تسهیلات در بیش از 1100 شرکت در سراسر جهان از سپتامبر تا اواخر اکتبر انجام شده است. این چیزی است که نشان داد:

 • به طور کلی ، 17 درصد از امکانات مورد بررسی در سراسر جهان گفتند که آنها در حال آزمایش کارگران هستند. حداقل نیمی از این امکانات حتی برای کارگران بدون علائم نیز چنین کاری انجام می شد و تقریباً نیمی از آنها حداقل هفته ای یک بار کارگران را آزمایش می کردند.

 • در تأسیساتی که در حال آزمایش نبودند ، فقط 15 درصد اظهار داشتند که در دسترس بودن مسئله ای است ، در حالی که 28 درصد هزینه ، 22 درصد پیچیدگی و 16 درصد اظهار داشتند که دریافت نتایج بسیار طولانی خواهد بود. (کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند می توانند بیش از یک دلیل را انتخاب کنند.)

 • كمپاني هايي كه 25 كارگر يا كمتر دارند كمترين آزمايش را داشتند و فقط 8 درصد اين كار را انجام دادند. حدود 40 درصد شرکت ها با 1001 تا 5000 کارگر در حال آزمایش بودند ، همچنین تقریباً 60 درصد شرکت ها با بیش از 5000 کارگر.

 • در میان بزرگترین شرکتهایی که تست نکردند ، هزینه مانعی نبود که معمولاً ذکر شود. این شرکتها به دلیل پیچیدگی آزمایش نیروهای کاری بزرگ خود ، که یک سوم آنها استناد می کنند ، بسیار ناامید می شوند.

 • شرکت های بیوتکنولوژی و فناوری با داشتن 37٪ و 29٪ بیشترین احتمال آزمایش کارگران را داشتند ، حتی درصورتی که کارمندان از راه دور به کار نیاز داشتند.

 • تولید نیز از جمله صنایعی بود که آزمایش نسبتاً رایج بود ، با 20 درصد امکانات گفتند که این کار را انجام دادند.

 • در مقابل ، فقط 10 درصد از شرکت های خدمات حرفه ای ، مانند حسابداری و وکالت ، گفتند که آنها در حال آزمایش هستند. و بخشهایی که در آن کارگران درجه دار معمولاً دستمزد کمی دارند و نمی توانند از خانه کار کنند ، مانند رستوران ها و هتل ها و کازینوها ، حتی نرخ پایین تری داشتند.

2020-11-21 00:00:43

وقتی کوسه ها در ساحل خود ظاهر شدند ، آنها در هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفتند

مقاله قبلی

دانشمندان: همه گیری چگونه کار شما را تغییر داده است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در کسب و کار