فناوری

مایکروسافت با فروش 7.5 میلیارد دلاری برخی از بزرگترین بازی های جهان را به دست می آورد

0

رود برسلاو ، گزارشگر سابق ESPN ، كه هم اكنون به عنوان مشاور در ورزشها و بازی های ویدیویی پوشش خبری می دهد ، گفت: “این واقعاً بیشتر از آنچه آنها انجام می دهند همسو است.” “اگر سعی کنید مقایسه کنید که معامله TikTok با Oracle به پایان رسیده است و مایکروسافت در اینجا به پایان رسیده است ، این روش بهتر است.”

کارولینا میلانزی ، تحلیلگر فناوری برای شرکت تحقیقاتی Creative Strategies ، گفت که مردم “فکر می کردند مایکروسافت دیوانه است وقتی که آنها در Minecraft سرمایه گذاری کردند” به ارزش 2.5 میلیارد دلار در سال 2014 ، “اما این معلوم شد که هم درآمد و هم آگاهی از مارک ژنرال Zers به ​​دست می آید. “

مایکروسافت که Xbox Series X خود را در تاریخ 10 نوامبر عرضه خواهد کرد ، مدت طولانی است که فروش کل کنسول سونی را دنبال می کند – سونی سه کنسول خانگی پرفروش را در PlayStation اصلی منتشر شده در سال 1994 ، PlayStation 2 و PlayStation 4 تولید کرده است. برای رقابت بهتر ، مایکروسافت انعطاف پذیری را که به کاربران ارائه می دهد برای انجام بازی در دستگاه ها و در حال حرکت با ویژگی هایی مانند Xbox Game Pass ، سرویس اشتراک Netflix برای بازی ها و xCloud ، سرویس جدیدی که به شما امکان می دهد مردم بازی کنند ، برجسته کرده است. بازی های Xbox در تلفن های اندرویدی. گفته شده که بازی های آینده Bethesda در همان روز که در رایانه ها و کنسول های Xbox منتشر می شوند ، در Game Pass در دسترس خواهند بود.

آقای اسپنسر خرید ZeniMax را به عبارتی مشابه در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه تنظیم کرد و گفت این حرکت بخشی از یک طرح “ارائه کارآمدترین ، جذاب ترین و سازگارترین تجربه های بازی نسل بعدی و آزادی بازی های پرفروش با استفاده از دوستان ، در هر زمان و هر مکان. “

اکنون ، آقای برسلاو گفت ، مسئولیت پاسخگویی به عهده سونی است. قرار بود دو بازی جدید که اکنون متعلق به مایکروسافت هستند ، Deathloop و Ghostwire: توکیو به عنوان انحصاری PlayStation 5 آینده سونی منتشر شود. آقای اسپنسر به بلومبرگ گفت که Xbox همچنان این معامله را احترام می گذارد ، اما این مسئله نشان می دهد که مایکروسافت چقدر عمیق است مقادیر Sony را در لیست بازیها قرار دهید.

آقای برسلاو گفت: “این واقعاً تحت فشار قرار دادن سونی خواهد بود.” “پرداخت کنید ، پول خود را بیرون بیاورید ، کیف پول خود را بیرون بیاورید ، و شروع به هزینه کردن میلیاردها دلار کنید.”

2020-09-21 23:04:15

ویروس کرونا ممکن است تولدهای زودرس را افزایش دهد ، مطالعات نشان می دهد

مقاله قبلی

محقق سابق فناوری جورجیا می تواند درمورد مقامات دانشگاهی به دادخواست شکایت کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری