مد و استایل

ما همه آن را تماشا کردیم: هفته مد در قرنطینه

0

گزارشگران دو سبک به فصل مدی که گذشته بود نگاه می کنند. اسپویلر: عجیب تر از حد معمول بود.

جسیکا تستا: ما باید با کفش، درست؟

الیزابت پاتون: منظورم این است که عجیب ترین فصلی است که تاکنون برای نمایش های بیدمشک برگزار شده است. چرا ما حتی از عجیب ترین فصل کفش تعجب می کنیم. مورد علاقه شما ، جس؟

JT: من فکر می کنم اولین کفش های عجیب و غریب که مورد توجه من قرار گرفت ، همکاری Molly Goddard Ugg بود. که شخصاً در لندن دیدید.

EP: منظورتان از جلب توجه شما این است که آرزو می کنید و می خواهید خرید کنید؟ از گفتن این حرف خجالتی نباشید

JT: آره. خوب. نه. احساسات متفاوت در مورد خرید واقعی آنها.

EP: دیدگاه من در زیر باران بد بود. ظاهراً هر روز در پاریس باران می بارد (جایی که ما نبودیم ، به دلیل همه گیری). در عوض ، ما ردیف جلوی دیجیتال (دوم و سوم) را تشکیل می دهیم زیرا بیشتر شرکت کنندگان در هفته مد معمولاً از خانه هماهنگ می شوند.

JT: بله ، و ما هنوز برای آینده قابل پیش بینی در خانه کار می کنیم ، که باعث می شود خرید کفش های نمایشی کمی بی معنی باشد. در عین حال ، یک کفش عجیب و غریب می تواند در این زمان بی سر و صدا جرقه شادی بگذارد! شما 24/7 به یک کامپیوتر متمایل هستید ، اما به پایین نگاه می کنید و قاطرهایی می پوشید که به نظر می رسد از پوست Elmo ساخته شده اند.

EP آیا فکر می کنید که اوج فروش زیاد در Crocs به این دلیل است که باعث شادی مردم می شود؟ (من می فهمم که چرا آنها در بیمارستان ها و آشپزخانه ها وجود دارند ، اما از نظر زیبایی شناسی من از Crocs متنفرم). من گرفتگی وضعیت هرمس را دوست داشتم. خوشمزه – لذیذ. کفشهای خزنده خزدار و بازیگر متیو ویلیامز در جیوانچی به راحتی گیج شدم. کاملاً از گیره های فلزی موجود در Paco Rabanne نگران است و باعث می شود که پوشنده در همان زمان زندانی و در عین حال هوابرد باشد.

JT: من فکر می کنم Crocs بیشتر مورد توجه افراد مد قرار گرفته است – بنابراین بله ، جرقه زدن یا حداقل جوش زدن اینستاگرام. اما صحبت از حبس پا: صندل های پاشنه بلند سه انگشتی در جیوانچی!

EP: مارگیلا تابیس حرکت کن

JT: من فقط از جسارت قدردانی می کنم. حتی اگر در هنگام تصور پوشیدن آنها ، منعکس و رنج می آورم.

EP: مدت هاست که صورت تاشو و کفش های زشت یک طلسم مد مورد علاقه است. گرچه روند جدیدی در این فصل وجود داشت لباس زنبوردار. کل گراز در Kenzo. Vibes در Thom Browne و Marine Serre. این نگاهی است که واقعاً یک هیاهو ایجاد می کند (ببخشید).

JT: ببخشید آیا شما یک حجاب زنبوردار می پوشید ، لیزی؟

EP: آره. شاید در یک مزرعه زنبور عسل ، یا برای سایر فعالیت های حومه ای بوکولیک. اما نه در هفته مد یا هر جای دیگر. مطمئناً در اتاق نشیمن من نیست ، جایی که در حال حاضر 92 درصد از وقتم را می گذرانم. گرچه نماد مد نظر من از بین نرفت.

JT: آنها کاملاً دارای نمای PPE هستند. (منهای P. دوم. من فکر نمی کنم که آنها به خصوص ایمن باشند.)

EP: موافق! بزرگ، پیله کردن، حوزه های محافظ حفاظتی نیز از جمله Loewe و Simone Rocha در دسترس بودند. و تعداد زیادی شلوار گشاد و آستین بادکنکی و کاپشن های دنج. همکار ما گای تربای به زیبایی در مورد چگونگی تسریع زندگی قفل شده در زندگی که باعث تار شدن جنسیت در مد شده است ، زیبا نوشت.

گرچه برای من تعداد زیادی تکان دادن نیز وجود داشت ، به دلیل افزایش غیررسمی بودن سبک زندگی و این واقعیت که ما اکنون چیزی برای پوشیدن نداریم. خیاطی بسیار کمی برای صحبت کردن ، علاوه بر چند بزرگ ، جسورانه شانه ها که می تواند چشم کسی را بیرون بکشد (من به شما Olivier Rousteing نگاه می کنم! و به شما Nicolas Ghesquière!)

JT: در همان زمان ، تعداد جلیقه های لایه لایه زیر بلیزر وجود داشت – ما به راحتی از لباس پوشیدن دست نمی کشیم – و بندهای روی لباس. تبه مگوگو و رخ از آنها استفاده کردند تا لباسهای زیبا را به چیزی خشن تر و پساکوکالیپتیک تبدیل کنند. (من آنها را دوست داشتم.) اما بدیهی است که سایه های بزرگ و بزرگ در این لحظه خاص بیشتر طنین انداز می شوند.

EP: آیا باید به شما بگویم که ظاهراً طنین انداز بود اما واقعاً با من طنین انداز نبود. تاپ های زراعی خیلی زیاد تاپ های محصول – در Miu Miu ، Versace ، Dior و Chanel ، به نام چند. ظاهراً پوست در آن قرار دارد.

JT: بله ، و من بیشتر به لباس سفید Balenciaga “هفته مد پاریس” برای بهار خم می شوم.

EP: در مورد موضوع Balenciaga ، احساس می کنم Demna Gvasalia ، که فصل گذشته بیشترین تجربه نمایش آخرالزمانی را به ما داد ، در ارائه این فصل بسیار خوشبین تر است. با مدلهایی که در تاریکی در شهر نور به رمیکس از موفقیت کوری هارت در سال 1984 “عینک آفتابی در شب” می پردازند ، هنوز کمی شوم بود.

اما جذابیت های دلچسب و جلوه ای جذاب برای لباس راحتی اتاق او که ضد همه گیری است ، وجود داشت. دوستش داشتم حواسم از وضعیت موجود بارانی جدید در خانه منحرف شده بود. اما احساس فرار هم نمی کرد. آن گترها قطعاً می فروشند.

JT می توانم بگویم بسیاری از مجموعه های این فصل سبک و درخشان ظاهر شده اند ، و فقط به این دلیل نیستند که برای بهار سال آینده ساخته شده اند. اگر طراحان مانند بقیه احساس تیره و تار و کلاستروفوبیک می کردند ، به این افسردگی نمی پرداختند. شاید گرایش آنها به شادی و خیال کمتر در گریز مصرف کنندگان باشد و بیشتر درمورد فرار دادن به خودشان.

همچنین: آیا گتر ماسک صورت زمستانی ما خواهد بود؟ من حتی به آن فکر نکرده بودم

EP: چیزی که هر دو متوجه شدیم فقدان جهانی نقاب از مجموعه بود. موتور جستجوی مد Tagwalk گزارش داد که کلمه کلیدی با بیشترین درصد جستجو از زمان بهار و تابستان مجموعه 2020 ماسک بوده است – 17.004.5 درصد افزایش.

بسیار خوب ، افرادی مانند Rick Owens و Marine Serre ماسک و بالکن نوعی پارچه ابریشمی ارائه می دهند ، اما لباس پوشیدن برای یک مکان جهنمی دیستوپی مدتهاست که مورد علاقه آنها است. فکر می کردید پاسخ بیشتری از سوی طراحان به زمانه ای که ما زندگی می کنیم ، جس باشد؟ آیا اگر بخواهد موضوعیت خود را حفظ کند ، نیازی به انتخاب واقعیت نیست؟

JT: من به ماسک های بیشتری امیدوار بودم. عملا ، آنها تنها لوازم جانبی هستند که در حال حاضر مهم هستند. دریافتم که ممکن است برخی از طراحان نسبت به ماسک زدن روی باند فرودگاه احتیاط کرده باشند. چند مارک لوکس در اوایل همه گیری به دلیل فروش ماسک های گران قیمت مورد انتقاد قرار گرفتند. اما از آن زمان ، ماسک بسیار بیشتر در زندگی و کمد لباس ما ادغام شده اند. این فرصتی برای پاسخگویی به دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم ، همان چیزی است که مد باید انجام دهد.

EP: حدس می زنم مجموعه های این فصل بیش از آنچه انتظار داشتم احساس جشن داشته باشند. تجارت به مراتب بیشتر به طور معمول.

JT: و آیا تجارت باید مثل همیشه باشد؟ بعضی از نمایش های با مخاطبان مهمانانشان تقریباً نزدیک به هم نشسته بودند. شاید نه به اندازه معمول – یعنی آرنج تا آرنج – اما مطمئناً شش فوت از هم فاصله ندارید. این به نظر من کاملاً ناشنوا بود ، به خصوص که عفونت های Covid-19 در فرانسه دوباره در حال افزایش است. اما من انگیزه پیش روی نمایش ها را درک می کنم. ما می دانیم که آنها افراد زیادی را به کار می گیرند.

EP: مطمئناً پیامی برای ارسال ثبات در صنعت وجود داشت. و درخشش ها و پولک های منحرف کننده زیادی ، روی کفش ها و لباس های غلاف و پیراهن های کت و حتی لباس تا سر تا پا. در نهایت ، فرار شدید همان چیزی است که مد مخصوصاً برای آن مناسب است و بهشت ​​می داند که در حال حاضر به برخی از آنها نیاز داریم. من یک نقطه نرم ویژه برای جواهرات صورت Schiaparelli داشتم. چه کسی از ما جذابیت عینک طلای 24 عیار با لنزهای مسدود شده و سنگ های قیمتی را در جایی که چشم شما قرار دارد نمی بیند؟

JT: لطفا گوشواره های به اندازه زیر لیوانی طلاکاری شده را فراموش نکنید. ببینید ، اینها بسیار زوم پسند هستند. فرار مربوط است!

این مکالمه برای شفافیت ویرایش شده است.

2020-10-15 19:35:33

چگونه یک کلاس 2 کلاس یک آزمایش علمی را به فضا ارسال کرده است

مقاله قبلی

بازاندیشی درباره بازنشستگی – نیویورک تایمز

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در مد و استایل