مشخصات کامل و قیمت فورد موستانگ بولیت 2019

145

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

زمانی که موستانگ بولیت چند ماه پیش در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی شد فورد اعلام کرد پیشرانه این خودرو حداقل 475 اسب بخار قدرت خواهد داشت؛ اما امروز مشخصات نهایی این خودرو اعلام شده و فورد مفتخر است بگوید موستانگ بولیت قدرت 480 اسب بخاری را از دل پیشرانه 5 لیتری تنفس طبیعی بیرون می‌کشد. این خودرو که بر پایه موستانگ GT پریمیوم بنا شده و پکیج پرفورمنس به همراه دارد نسبت به مدل استاندارد 20 اسب بخار قدرت بیشتر داشته درحالی‌که گشتاور آن همان 570 نیوتون متر مدل معمولی است.
فورد موستانگ بولیت
موستانگ بولیت نه تنها قدرت بیشتری نسبت به نسخه استاندارد داشته بلکه سقف سرعت آن نیز افزایش یافته و به 262 کیلومتر در ساعت رسیده که 13 کیلومتر در ساعت بیشتر از سقف سرعت موستانگ GT 2019 است.
فورد موستانگ بولیت
فورد همچنین اعلام کرده بهای این خودرو 46595 دلار بوده و 900 دلار نیز هزینه تحویل در مقصد می‌باشد. خب این قیمت برای موستانگ زیاد به نظر می‌رسد اما فراموش نکنید یک موستانگ استاندارد با برخی آپشن ها به راحتی مرز 50 هزار دلاری را رد می‌کند.

اگر در اروپا زندگی می‌کنید و به این خودرو علاقه‌مند هستید باید ناامید شوید زیرا نسخه اروپایی این خودرو که در ژنو معرفی شد از نظر قدرت پیشرانه با برادر آمریکایی همسنگ نخواهد بود. در واقع نسخه اروپایی قدرت 457 اسب بخاری و گشتاور 529 نیوتون متری داشته که اگرچه کم نیست اما نسبت به مدل آمریکایی افت قدرت قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.

فورد هم‌اکنون پیش‌فروش بولیت سفارشی را آغاز کرده اما برای خرید اولین نسخه از این خودرو خیلی دیر شده زیرا اولین مدل بولیت با آغاز سال حراج شده و به قیمت 300 هزار دلار فروخته شده است. بولیت دارای برخی جزئیات سفارشی و بهبودها بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به منیفولد برگرفته از شلبی GT350، ورودی هوای پرفورمنس، مدول کنترل منحصربه‌فرد قوای محرکه و… اشاره کرد.

تحویل اولین نسخه‌های موستانگ بولیت 2019 از تابستان سال جاری آغاز خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.