زندگی

نوشیدن قهوه ای که برای نتایج بهتر در بیماران سرطانی روده بزرگ متصل است

0

یک مطالعه جدید نشان می دهد که نوشیدن قهوه ممکن است زمان بقا را در افراد مبتلا به سرطان روده بزرگ افزایش دهد.

محققان 1171 بیمار مبتلا به سرطان روده بزرگ یا رکتوم پیشرفته یا متاستاتیک را تشخیص دادند که با جراحی قابل درمان نیستند. بیماران در آغاز مطالعه پرسشنامه های رژیم غذایی و سبک زندگی ، از جمله اطلاعاتی راجع به مصرف قهوه خود ، تکمیل کردند.

در مقایسه با افرادی که هیچ مشروب نمی نوشیدند ، کسانی که یک فنجان در روز می نوشیدند 11 درصد بقای کلی و 5 درصد نرخ زندگی بدون پیشرفت زندگی را افزایش دادند. هرچه قهوه بیشتری بنوشند ، بهتر است. کسانی که روزانه چهار فنجان یا بیشتر می نوشند ، 36 درصد افزایش بقای کلی و 22 درصد افزایش میزان زنده ماندن را دارند بدون اینکه بیماری آنها بدتر شود. این که قهوه بدون دکمه باشد یا به طور منظم تفاوت کمی ایجاد می کند.

این مطالعه ، در JAMA Oncology ، از نظر نژاد ، سیگار کشیدن ، مصرف الکل ، استفاده از آسپرین ، دیابت و افزودن شیر ، کرم های شیرین کننده و شیرین کننده به قهوه کنترل می شود.

نویسنده اصلی کتاب ، کریستوفر مکینتوش ، دانشجوی سال چهارم پزشکی دانشکده پزشکی Mayo Clinic Alix ، تأکید کرد که نوشیدن قهوه درمانی یا درمانی برای سرطان نیست. وی گفت: “اگر بیمار قبلا قهوه می نوشد ، باید احساس خوبی نسبت به آن داشته باشند. آنها به خود آسیب نمی رسانند. اما من پیشنهاد نمی کنم که مردم برای درمان یا جلوگیری از سرطان شروع به نوشیدن قهوه کنند. “

2020-09-23 15:40:00

تسلا ‘Battery Day’ و تغییر نام عمو بن: به روزرسانی های زنده

مقاله قبلی

هورا (بیشتر) برای دولت!

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی