نوکیا به خوبی در حال بازگشت به روز های پرشکوه خود

343
80%
Awesome

موفقیت نوکیا

نوکیا توانسته است در سال 2017 موفقیت بسیاری را در اروپای غربی بدست آورد

بازار یابی
  • mobile

اگر نوکیا بتواند شبکه توزیع خود را در اروپای شرقی نیز گسترش دهد به سه شرکت بزرگ خواهد پیوست.

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

خالی
به یقین میتوانیم  بگوییم بازگشت غرور امیز نوکیا  به بازار پر رقابت گوشی های هوشمند  که در کنگره جهانی 2017 صورت گرفت  بیش از بر اوردها موفقبت آمیز بوده است.
این پیروزی و موفقیت نوکیا ناظران و کارشناسان را متعجب کرده است که چگونه   شرکت رو به مرگ نوکیا  دوباره درحال به دست آوردن و رقابت با شرکت های بزرگ چند ملیتی و  و غول های جهانی می باشد .واین پیروزی را می توان در نتیجه فعالیت و مدیریت شرکت مادر  نوکیا یعنی HMD Global  دانست.
گزارش های انتشار یافته محصولات نوکیا مانند نوکیا3310 جدید بر پایه اندروید منتشر می شود.

نوکیا موبایل  با رو نمایی کردن از  چندین گوشی تلفن همراه  جدید در کنگره جهانی موبایل2018و استقبال مشتریان  یک بار دیگر شرکت نوکیا را یک وزن سنگین در بازار تلفن همراه دانست.

نقل قول از مدیران و کارشناسان

Andrej Sorkin، مدیر HMD Global در اروپای غربی، به TechRadar Pro درسال MWC 2018 گفت: “ما واقعا بسیار خوشحال از بازخورد و استقبال مشتریانمال شده ایم

او خاطرنشان می کند که دستگاه های نوکیا در حال حاضر به 170 کشور در سراسر جهان ارسال می شود؛ منطقه ی غربی اروپا در این زمان رشد بسیار ویژه ای را تجربه می کند.
شرکت HMD Global با بهره گیری از  شبکه توزیع فوق العاده خوددر 14 ماه ابتدای سال، هنگامی که HMD Global عملیات خود را راه اندازی کرد، شبکه توزیع بسیار موفقیت آمیزی را توسعه داده و تعدادی از روابط کلیدی را ایجاد کرده است که نوکیا را به سمت  پنج سازنده  برتر گوشی در اروپای غربی تبدیل کرده است.

Sorkin می گوید: این رشد در هر دو بازار مصرف کننده و سازمانی دیده می شود، زیرا مشتریان به پیام نوکیا برای ارائه دستگاه های خالص، امن و به روز رسانی می پردازد
Sorkin می گوید: “بازخوردی که ما از شرکت ها و SMB ها داشته ایم، نیاز به انعطاف پذیری دستگاه های خود را با توجه به نیازهای خود، از دیدگاه سازمانی، به این معنی است که گزینه ی خالص آندروید واقعا در بازار موجود است و نه محدود به فقط یک قیمت تنها. “

نوکیا 8 Sirocco یکی از گوشی های جدید در MWC 2018 بود

فراگیر

چندین دستگاه نوکیا نیز اخیرا در برنامه پیشنهادی آندروید Enterprise Enterprise جدید گوگل ارائه شده است که نشان می دهد گوشی هایی که پیشنهاد می کنند بهترین استفاده برای کسب و کار هستند.
شرکین این را به عنوان “مهر و موم بزرگ تایید” توصیف می کند و یکی از آن ها باید به نوکیا کمک کند تا کار خود را در سراسر اروپا گسترش دهد. این شرکت قصد دارد در سه سال آینده یکی از سه برند برتر گوشی های هوشمند شود و از رشد چشمگیر در هر دو شرکت بهره مند شود و پایگاه های مشتری مصرف کننده برای آن مهم باشد.
Sorkin می گوید: “ما قطعا بلندپروازانه و متعهد به رسیدن به این موضوع هستیم، یادآور می شویم که دستگاه های نوکیائی که در MWC 2018 راه اندازی شده اند،” نمونه های بسیار خوبی برای نمونه ما هستند “.

“نام تجاری مارک مهم است – مجموعه ای از مشتریان crtieria انتظار از یک دستگاه نوکیا وجود دارد،” او اشاره می کند، با نام عمر باتری خوب، طراحی جذاب و تجربه کاربر صاف، و اضافه کردن دستگاه های سال گذشته دیده می شود “بازخورد مثبت بسیار عالی” از هر دو شرکت سازمانی و کاربران مصرف کننده – بازخوردی است که به ساخت آخرین دستگاه ها وارد شده است.

در نهایت، Sorkin می گوید که هدف در حال حاضر برای نوکیا و HMD جهانی ادامه موفقیت ابتدایی تشویق و ساختن بر روی آن برای آینده ای روشن است.
او می گوید: “ما بسیار متواضع و افتخار می کنیم کهاین موفقیت را به دست آورده ایم، و ما منتظر ادامه دادن به همان مسیر هستیم”.
MWC (کنگره جهانی موبایل) بزرگترین نمایشگاه در جهان برای صنعت تلفن همراه است که پر از جدیدترین گوشی ها، تبلت ها، پوشیدنی ها و موارد دیگر است.
منبعtechradar
 

80%
Awesome

موفقیت نوکیا

نوکیا توانسته است در سال 2017 موفقیت بسیاری را در اروپای غربی بدست آورد

بازار یابی
  • mobile

اگر نوکیا بتواند شبکه توزیع خود را در اروپای شرقی نیز گسترش دهد به سه شرکت بزرگ خواهد پیوست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.