فناوری

چگونه زنبور عسل بابل ، سایت طنز راست بال ، از سردرگمی سود می برد

0

من تعجب می کنم که سایت هجو بودن – که باعث می شود آنها از برنامه بررسی واقعیت فیس بوک معاف شوند – تا چه اندازه به آنها اجازه داده است در اطلاعات غلط تحت عنوان کمدی به ترافیک بپردازند. فکر می کنید این یک استراتژی عمدی است؟

خوب ، این یک سوال عالی است ، زیرا آنها منبع بزرگی برای جنجال بوده اند. آنها چند مقاله داشته اند که توسط Snopes بررسی شده و “نادرست” ارزیابی شده اند. چیزی که نویسندگان و ویراستاران The Bee ادعا کردند فیس بوک را وادار کرد تا آنها را تهدید کند که از سیاست زدائی می شوند (فیس بوک این را رد می کند). بنیانگذار Bee ، آدام فورد ، ادعا کرده است که اسنپس در واقع آنها را با روش هایی “فاحش” ، با استانداردهایی که برای مثال پیاز اعمال نمی شود ، بررسی کرد.

زنبور عسل احساس می کند که به طور ناعادلانه مورد هدف قرار گرفته است. اما اسنپس این واقعیت را مطرح کرده است که بعضی اوقات می توان به راحتی اخبار واقعی را اشتباه گرفت – که ممکن است به دست خود خوانندگانشان نرسد.

از کنار سیاست ، نوعی صحبت از ماهیت غیرممکن بودن سایت طنز بودن در عصر این پلت فرم بزرگ است. زیرا از یک طرف ، شما باید مواردی را بنویسید که کاملاً واضح ساخته شده اند و به همین دلیل نمی توان آنها را با اخبار واقعی اشتباه گرفت ، بلکه به واقعیت نیز خنده دار هستند.

صد در صد. این روزها حقیقت خنده دارتر از داستان است.

یک چیزی که من تعجب کرده ام این است که کل مجموعه صنعتی رسانه “صاحب لیبل” (که من زنبورها را متعلق به آن دسته بندی می کنم ، حتی اگر اینگونه نباشد) در صورت از دست دادن ترامپ در ماه نوامبر ، چه خواهد کرد. آیا این تصور را دارید که زنبورعسل از نظر پتانسیل کمدی به پیروزی در انتخابات اهمیت می دهد؟

جالب این است که چون آنها وفادار به ترامپ نیستند ، از هر جهت می توانند مزیتی برای کمدی خود ببینند. از بعضی جهات ، وقتی حزب قدرت نیستید ، کمدی بسیار راحت تر می آید. اما از طرف دیگر ، ترامپ چنان شخصیت پوچی است که می تواند خود را به برخی کاریکاتورهای وحشی وام دهد. سردبیر The Bee به من گفت ترامپ برای کمدی عالی است ، بنابراین او از دیدن پیروزی او خوشحال می شود – کمی بعد ، او اضافه کرد که شاید آنها از شوخ طبعی ترامپ مریض هستند و آماده تغییر هستند. آنها همچنین فرصت طنز زیادی را در اردوگاه بایدن می بینند ، به ویژه بازی در نقش “Sleepy Joe”.

چیزی که من از این گفتگو می گیرم این است: زنبور عسل بابیلون یک عملیات مخفی پنهان سازی نیست که به عنوان یک سایت طنز جناح راست مبدل شده باشد ، و در واقع سعی در انجام کمدی دارد ، اما ممکن است به طور ناخواسته در هنگام انتشار داستان های بد ، اطلاعات بدی را منتشر کند خیلی جدی؟

در اکثر موارد اما همچنین به نظر می رسد که آنها بسیار خنده دار به نظر می رسند وقتی که محتوای آنها به عنوان اخبار واقعی اشتباه گرفته می شود – و دقیقاً برای جلوگیری از این کار زیاده روی نمی کنند.

2020-10-16 22:37:44

هلند به پزشکان اجازه می دهد تا در پایان زندگی کودکان مریض م Helpثر کمک کنند

مقاله قبلی

آنچه این هفته ویروسی شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری