اخبار

چگونه همه گیر شدن یک شرکت هواپیمایی به درد همه می رسد

0

عملیات سوئیس اسپورت در انگلیس توانست کارمندان خود را از طریق برنامه پیشرو کشور شاغل نگه دارد ، که به پرداخت 80 درصد دستمزد شرکت های آسیب دیده از همه گیری کمک می کند. اما قرار بود این یارانه دولت در تاریخ 31 اکتبر منقضی شود و همین امر باعث شد سوئیس اسپورت بسته های اخراج خود را ارائه دهد. حدود 950 کارگر آنها را پذیرفتند ، از جمله تریسی مور. (در ماه نوامبر ، دولت فعالیت خود را تا مارس تمدید کرد.)

“مشکل این است که ، همه ما می دانیم که بهبود تجارت سالها به طول می انجامد. این 12 ماه دیگر به پایان نخواهد رسید ، “آقای ویرث گفت. درآمد سوئیس اسپورت بازتاب مستقیم میزان سفرهای هوایی است. شرکت های هواپیمایی با حداقل سطح هزینه با شرکت موافقت نمی کنند. انعطاف پذیری که این شرکت به شرکت های هواپیمایی ارائه داد ناگهان به یک نفرین تبدیل شد – با ناپدید شدن پروازها از برنامه ، درآمد سوئیچ اسپورت نیز کاهش یافت. آقای ویرث گفت ، تا زمانی که تقاضا برای پروازها از سر گرفته شود ، سوییس اسپورت یک شرکت بسیار کوچکتر خواهد بود. این کشور در حال حاضر حدود 3250 کارمند را در انگلیس اخراج کرده است که 40 درصد نیروی کار آن است.

رقبای سوئیس اسپورت نیز مجبور شده اند به شدت پرسنل خود را کاهش دهند ، از جمله برخی از کارگران که دهه ها در پشت صحنه در فرودگاه ها صرف کرده اند.

لئوناردو آکواریو یکی از تلفات جانی است. در سال 2003 ، در سن 23 سالگی ، او در فرودگاه هیترو لندن در یک چک لیست هواپیما و میز بلیط کار کرد. اخیراً آقای Aquaro یک کنترل کننده عملیات برای شرکت هواپیمایی Menzies بود ، و توزیع کنندگان پروازهایی را کنترل می کرد که هواپیماها را به سرعت در فرودگاه چرخاندند. در ماه مارس ، او را خشمگین کردند ، سپس در سپتامبر ، اخراج شد. او فکر نمی کند که هرگز به صنعت بازگردد.

وی گفت: “در حال حاضر چیزهای زیادی وجود ندارد ، حتی اگر تجربه زیادی داشته باشید.” و او می گوید صنعت تغییر کرده است: تقاضا برای کاهش هزینه ها باعث طولانی شدن کارمندان و بدتر شدن قرارداد شده است. در عوض ، او در حال مطالعه آنلاین بازاریابی و طراحی وب است و وقت بیشتری را با پسر ، 7 ساله و دختر نوزاد خود سپری می کند.

چهار سال پیش ، ایگل پیک ، یک سرویس تحویل شرکتی مستقر در اسکاتلند ، تصمیم گرفت تا در کار بازگشت چمدان گمشده به مسافران ، معروف به بازگشت چمدان ، تنوع یابد. این شرکت THS Couriers ، طلبکار شرکت Virgin Atlantic را به دست آورد.

2020-11-21 13:30:17

آنتی بادی خوب است. مولکول های ساخت ماشین بهتر است؟

مقاله قبلی

آدری پنس ، دختر معاون رئیس جمهور ، ازدواج می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار