فناوری

چگونه یک حمله آنلاین “توییتر را به زانوها وارد کرد”

0

تهیه کننده / کارگردان جان پاپاس
گزارشگران کیت کنگر و ناتانیل پوپر

به نظر می رسید یک کار درونی است.

برخی از مشهورترین و قدرتمندترین افراد جهان در توییتر هک شده بودند.

حساب های ایلان ماسک ، جف بزوس ، کانیه وست ، کیم کارداشیان و جو بایدن به خطر افتاده و توسط کلاهبرداران ناشناخته ای که قصد داشتند جیب دیجیتال خود را با بیت کوین تنظیم کنند ، تصاحب شد.

حمله حیرت انگیز در ماه ژوئیه ، توییتر را به محاصره انداخت و کارشناسان امنیت سایبری را که از بدترین وضعیت ترس داشتند نگران کرد.

ناتانیل پوپر ، خبرنگار امور مالی و فناوری برای نیویورک تایمز ، گفت: “این کاملاً پیچیده است که فقط یک کلاهبرداری در بیت کوین باشد.” “همه این اطلاعات شخصی در مورد مهمترین شخصیتهای فرهنگی ، تجاری و سیاسی نفوذ کرده است.”

چه کسی در پشت این نقض گستاخانه یکی از مشهورترین سیستم عامل ها در اینترنت قرار دارد و چگونه آنها این کار را انجام داده اند؟

در یک مستند جدید توسط نیویورک تایمز در FX و Hulu ، پوپر و کیت کنگر ، گزارشگر فناوری تایمز ، برخی از هکرهایی را که در این طرح آنلاین شرکت کرده اند ردیابی می کنند.

مصاحبه با این قانون شکنان ناشناس آنلاین نشان می دهد که این حمله کار یک کارمند سرکش توییتر ، یک دولت متخاصم یا یک آژانس اطلاعاتی شیطانی نبوده است. آنها گفتند ، این هک توسط نوجوانی از فلوریدا انجام شد که به نظر می رسد برای اولین بار یک کتاب پخش آنلاین برای بیرون کشیدن مردم هنگام غوطه ور شدن در بازی Minecraft ایجاد کرده است.

در مستند جدید ما ببینید که چگونه این نوجوان ناراضی در بازی های ویدیویی و شبکه های اجتماعی پرورش یافته است و گروهی از جوانان که هرگز در زندگی واقعی آنها را ملاقات نکرده بودند ، اکنون به زانو در آوردن توییتر متهم شده اند.

جمعه ، 20 نوامبر ، ساعت 10 تماشا کنید. بر FX و جریان در هولو.


سردبیر ارشد روز لیز
مدیران عکاسی جارد آلترمن و آندریاس برگس
ویراستاران ویدئو پیر تاکال و ناتان پونوار
دستیار تولید سلوا شرم


“The New York Times Presents” یک سری مستند است که روزنامه نگاری و بینش بی نظیر نیویورک تایمز را نشان می دهد و بینندگان را به داستانهای مهم زمان ما نزدیک می کند.

2020-11-20 15:30:05

عمارت های TikTok اکنون به صورت عمومی معامله می شود

مقاله قبلی

آنتی بادی خوب است. مولکول های ساخت ماشین بهتر است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری