زندگی

کارهایی که باید این هفته انجام شود

0

در اینجا نمونه ای از رویدادهای هفته و نحوه تنظیم (همه اوقات شرقی است) آورده شده است. توجه داشته باشید که وقایع پس از انتشار قابل تغییر هستند.


رمان نویس را ببینید مارلون جیمز درباره رمان خود “پلنگ سیاه ، گرگ سرخ” بحث کرد یک اثر علمی تخیلی ، با Tananarive Due ، استاد دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس ، و متخصص ترس و وحشت سیاه و فوتوفوریسم ، به عنوان بخشی از جشنواره کتابهای لس آنجلس تایمز – اکنون 25 سال است. آقای جیمز همچنین نویسنده کتاب 2014 مختصر تاریخ هفت قتل است که جایزه من بوکر را از آن خود کرد.

چه زمانی ساعت 9 شب
جایی که events.latimes.com/festivofbooks


طعم های پاییزی را با آغوش بگیرید کلاس رایگان “The New Stew” آموزشگاه آشپزی خیابان شیر. وقتی یاد می گیرید چگونه هشت خورشت درست کنید ، فیلم ها سفر آشپزی شما را راهنمایی می کنند.

چه زمانی هر زمان
جایی که شیر-خیابان-آشپزی-مدرسه

در رابطه بین مد ، سیاست و قدرت با رابین گیوهان ، روزنامه نگار و منتقد برنده جایزه پولیتزر در واشنگتن پست. مکالمه رایگان ، بخشی از مجموعه بحث فرهنگ مد در موزه در موسسه فناوری مد ، موضوعات انتخاباتی مانند پوشیدن P.P.E را لمس می کند. و یقه های معروف روت بدر گینسبورگ. والری استیل ، مدیر و مسئول اصلی موزه در FIT ، به خانم گیوهان می پیوندد. ثبت نام توصیه می شود.

چه زمانی ساعت 6 عصر
جایی که museumatfit.secure.force.com


قدردانی بیشتر از دو کفه مورد علاقه شهر نیویورک ، صدف شرقی به میزبانی پروژه رودخانه هادسون ریور پارک. صدف خوراکی های فیلتر کننده هستند و بنابراین قسمت مهمی از اکوسیستم را تمیز می کنند چون آب را تمیز می کنند و باعث زیستن آن برای سایر گونه ها می شود. رویداد “صدف صدف پوسته” به تاریخچه نرم تنان در سواحل شهر می پردازد – قبل از وجود جایگاه های هات داگ و چرخ دستی های غذایی ، شهر پر از جایگاه صدف بود – و نحوه نظارت بر رشد دانشمندان در 400 جریب پارک توسط دانشمندان پناهگاه مصب.

چه زمانی ساعت 2 بعد از ظهر
جایی که hudsonriverpark.org

اولین نمایش جهانی را بگیرید اثری جدید از طراح رقص پام تانوویتز در جشنواره مجازی رقص جدید باله در نیویورک. فیلم “Solo for Russell: Sites 1-5” که در مرکز لینکلن فیلمبرداری شده است ، راسل جانزن با رقصنده اصلی بازی می کند و دومین کمیسیون خانم Tanowitz برای باله شهر است. این جشنواره در طول هفته ادامه دارد و همچنین آثار جدیدی از جمار رابرتز ، طراح رقص و جاستین پک ، رقصنده مقیم شرکت ارائه می شود.

چه زمانی ساعت 8 شب
جایی که nycballet.com


روحیه شبح وار را بدست آورید و در یک مسابقه هالووین برای پسران بسیار خوب شرکت کنید: PUPkin بزرگ، بیست و دومین مسابقه سالانه (و اولین مجازی) لباس سگ از Fort Greene PUPS ، یک انجمن مستقر در بروکلین برای صاحبان سگ های محلی. به دنبال رأی دادن مخاطبان در 22 و 26 اکتبر ، ببینید چه کسی از بین 10 سگ خوش لباس بهترین جایزه را به دست می آورد.

چه زمانی ساعت 7 عصر
جایی که fortgreenepups.org


جم به کنسرت توسط سام اسمیت برای جشن آلبوم آینده ، “Love Goes” ، انتظار می رود 30 اکتبر باشد. اسمیت در مورد انتشار جدید به تایمز گفت ، “من فقط می خواستم چیزی بسازم که به نظرم سبک تر شود.” اسمیت که از استودیوی ابی رود لندن اجرا می شود ، علاقه مندان به علاقه مندی ها مانند “Stay With Me” و “Lay Me Down” را دوست داشته و کارهای جدیدی مانند “Kids Again” را اجرا می کند. قیمت بلیط ها از 13 دلار شروع می شود.

چه زمانی ساعت 8 شب
جایی که shop.ticketmasterpartners.com

ادای احترام به ابرماه این شب با بحث طالع بینی و حمام صدا توسط سلسله الکتریک ، دو نفره موسیقی و معنوی جنی دیوو و ست میسترکا. آنها برای هدایت مراقبه از صداهای ارتعاشی ، زنگ های زنگ ، ضبط های محیط و طبیعت استفاده می کنند. کمک 20 دلاری توصیه می شود و ثبت نام الزامی است.

چه زمانی 10:30 شب.
جایی که dynastyelectrik.com/ حوادث

برای اولین بار در دهه ها ، “این کدو تنبل عالی است ، چارلی براون” از تلویزیون پخش نخواهد شد. اما از طرفداران بادام زمینی نترسید! می توانید کلاسیک 25 دقیقه ای را بصورت رایگان در Apple TV + پخش جریانی کنید.

چه زمانی تا اول نوامبر
جایی که apple.com/tv


لباس فضانورد خود را به سطح بعدی برسانید صندلی بارانی خود را ایجاد کنید ، که معمولاً در آموزش فیزیولوژی هوافضا برای آموزش گمراهی فضایی به خلبانان و فضانوردان استفاده می شود. موسسه فرانکلین ، در فیلادلفیا ، نحوه کارکرد دستگاه را توضیح می دهد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک صندلی چرخشی است.

چه زمانی هر زمان
جایی که fi.edu

اعتبار…کا یانگ لی

با کتابخانه هانتینگتون ، موزه هنر و باغ های گیاه شناسی از هالووین لذت ببرید “علم عجیب: قصه هایی از خرک” سریال های ویدئویی. کارمندان جنون ماه ، نقاشی های جادوگری و گیاهان گوشتخوار و همچنین موضوعات اشتها آور بیشتری مانند دستور تهیه “نیش دراکولا” ، کیک های مخملی قرمز خونین را کشف می کنند.

چه زمانی هر زمان
جایی که huntington.org/strange-science


مشاهده هنرمند فرانسوی آثار هنری “تصویر ذهنی” پیر هیوگه در نمایش آنلاین “ایده آل” در گالری هاوزر و ویرث. برای تولید این قطعات ، آقای Huyghe از یک شبکه عصبی برای ساخت تصاویر M.R.I استفاده کرد. اسکن از افرادی که به آنها آموزش داده شده است که در مورد موقعیت های گذشته خود فکر کنند. نتایج ارائه شده از حافظه انسان غیر عادی و دگرگونی است. این نمایشگاه تا پایان سال بصورت آنلاین باقی خواهد ماند.

چه زمانی هر زمان
جایی که vip-hauserwirth.com/online-exhibitions/ پیر-هویگه-ایده آل

2020-10-25 07:29:06

مارک های Dunkin ’در حال گفتگو برای فروش خود و خصوصی شدن است

مقاله قبلی

موج دوم عفونت های اسپانیا باعث بازگشت به وضعیت اضطراری می شود.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی