کتابی از جنس پوست انسان

316

برای حمایت از ما پیچ زیر را فالو نمایید

هر فاله 20امتیاز برای دانلود محصولات

برای فالو کلیک نمایید

چند سال پیش دانشگاه هاروارد  ادعا کرد که درون کتابخانه انسان شناسی و علوم ماورالطبیعه خود سه کتاب از جنس  پوست انسان وجود دارد  و به تازگی این کتاب ها  مورد آزمایش قرار گرفتند و تایید شد که یکی از این کتاب ها کاملا از پوست انسان  ساخته شده است .

کتابی از پوست انسان
کتابی از پوست انسان

کتابی از جنس پوست انسان

دانشمندان تایید کرده اند که حداقل یکی از کتاب هایی که در کتابخانه هاتون در دانشگاه هاروارد قرار دارد با یک گوشت واقعی و سخت از یک انسان جلد شده است. دكتر desténé de l’ame، كتابی كه به عنوان “مدیتیشن روی روح و زندگی پس از مرگ” توصیف شده است، توسط یک دکتر فرانسوی در قرن نوزدهم با استفاده از پوست زن مرده ساخته شده است . این عمل در آن زمان غیر معمول نبود و تنها توسط پزشکان کالبد شکاف  انجام می شد ه که میزان دسترسی ناامن به بدن مرده  را دارا بودند.
فرآیند ساخت پوست پوشیده شده بر روی کتاب “کتابفروشی انسان شناسی” نامیده شد و اغلب برای ایجاد آثار اعترافاتی توسط مجرمان محکوم به اعدام محکوم استفاده می شد. خانواده ها همچنین کتاب های ویژه ای را با استفاده از پوست  عزیزشان که به عنوان خاطره ای وحشتناک در حافظه خود می پردازند، به عهده می گیرند.
هاروارد سالها ادعا کرده است که آنها یک کتاب پوشیده از پوست را از آنجایی که بیش از 20 سال پیش توسط یک  فرد گردآورنده معروف کتاب به کتابخانه اهدا کرده بودند،  اما تجزیه و تحلیل پروتئین موجود در کتاب تأیید شده است که از یک انسان ساخته شده است. ما شگفت زده شدیم که هاروارد این مدت طول کشید تا بعضی از دانشمندان را استخدام کند تا تأیید اعتبار این کتاب را تأیید کند. شاید آنها نمی خواهند دنیا بداند که آنها دارای “Necronomicon” کتاب ها جادو  ماورالطبیعه هستند.

منبع:coed

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.