زندگی

یک آزمایش سریع امید به غربالگری در جامعه را ارائه می دهد

0

مطالعه ای که در ماه آوریل توسط همین تیم انجام شد ، نشان داد که 11 درصد از شرکت کنندگان لاتین در ایستگاه قطار دیگری در هنگام آزمایش P.C.R از نظر ویروس مثبت بودند. مورد استفاده قرار گرفت ، در مقایسه با 2.6 درصد در شهرستان بیش از همه.

جان جاکوبو ، رئیس کمیته بهداشت و درمان برای گروه ویژه لاتین گفت: حدود 90 درصد افرادی که در آن آزمایش مثبت بودند کارگران اساسی بودند و 88 درصد آنها زیر 55 هزار دلار درآمد داشتند. وی گفت که اعضای جامعه فاقد سند نیز ممکن است به حقوق بیمار یا مزایای ایالتی و فدرال دسترسی نداشته باشند.

گروه ویژه با همکاری محققان این مطالعه را طراحی کرده و از نظر اقتصادی امکان جداسازی برای افرادی که از نظر آزمایش مثبت بودند را فراهم می کند. این سازمان دو هفته مواد غذایی به کسانی که آزمایش مثبت داشتند ، عرضه کرد و یک تیم سلامتی جامعه سایر ملزومات را نیز تحویل دادند.

از اول ژوئیه ، شهر برای هر کسی که باید منزوی شود اما توانایی انجام این کار را ندارد ، حداقل دو هفته حداقل دستمزد یا 1285 دلار را تضمین کرد. آقای جاکوبو گفت: “مهم این است که همیشه ، به طور واقعی ، با جامعه مشارکت داشته باشیم.”

این پروژه از تجربه محققان در زمینه اجرای H.I.V بهره مند شد. تحصیلات خود را در صحرای آفریقا انجام می دهد. دکتر دایان هاولیر ، متخصص بیماری های عفونی در U.C.S.F گفت: “کار در مناطق روستایی در آفریقا همه چیز در مورد صحبت با جامعه و پرسیدن این سوال است که” چه چیزی برای شما مفید است؟ ” که پروژه را رهبری کرد.

در این مورد ، وی گفت ، جامعه علاقه مند به واکسیناسیون آنفلوانزا بود ، بنابراین تیم با Walgreens همکاری کردند تا واکسن های رایگان را در سایت آزمایش ارائه دهند.

دکتر هاولیر و دیگر کارشناسان اذعان داشتند که BinaxNOW محدودیت هایی داشت.

جنیفر نوژو ، متخصص اپیدمیولوژیک دانشکده بهداشت عمومی جان هاپکینز بلومبرگ ، هر چقدر که این تست ساده باشد ، باید فقط توسط افرادی که برای تفسیر نتایج آموزش دیده اند ، استفاده شود.

2020-10-16 02:56:16

انفجار حداقل سه مصدومیت در مجله های ویرجینیا استریپ مال

مقاله قبلی

برای عروسهای جوان روهینگیا ، ازدواج به معنای یک عبور خطرناک و کشنده است

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی