زندگی

5 راهی که خانواده ها می توانند با افزایش موج ویروس کرونا ویرایش کنند

0

دکتر اریک تونر ، محقق ارشد مرکز امنیت سلامت جان هاپکینز و متخصص آمادگی مراقبت های بهداشتی ، گفت: “ما می خواهیم این اثر غلتکی را ببینیم.” “پرونده ها بالا می رود ، پرونده ها کاهش می یابد.”

دکتر تونر گفت ، در نتیجه ، برنامه ریزی برای همه سناریوهای ممکن برای والدین مفید است.

به عنوان مثال اگر کودک شما بیمار شد ، اطمینان حاصل کنید که مراقبت های روزانه یا سیاست های مدرسه خود را از قبل درک کرده اید. در چه مرحله ای فرزند شما نیاز به آزمایش Covid-19 دارد؟ چه موقع بازگشت به مدرسه مشکلی ندارد؟ قوانین می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد ، اما هرچه بیشتر از قبل بدانید ، می توانید برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

اگر گزینه های دیگری برای مراقبت از کودک دارید – شاید چند بچه پرستار یا پدربزرگ و مادربزرگ قابل اعتماد که در این نزدیکی زندگی می کنند – به جای اینکه فرض کنید رایگان به طور خودکار آزاد می شوند ، با آنها در مورد تمایل و در دسترس بودن آنها برای کمک به قبل از تعطیلی صحبت کنید. آیا آنها می توانند هر روز کمک کنند؟ دو بار در هفته؟ همه چیز ممکن است در آخرین لحظه تغییر کند ، اما اگر به طور ناگهانی به پشتیبان گیری نیاز داشته باشید ، داشتن یک برنامه اطمینان بخش خواهد بود.

اگر فرزندان شما شخصاً به مدرسه یا مراقبت روزانه می روند و در معرض فردی با Covid-19 قرار می گیرند ، ممکن است خانواده شما مجبور شوند 14 روز قرنطینه کنند. در آن زمان ، شما گزینه پشتیبان گیری از کودک را ندارید زیرا باید از افرادی که در خانواده نزدیک شما نیستند دور شوید. مدتی را به فکر گذراندن این 14 روز بگذرانید. اگر شما و شریک زندگی خود کار می کنید ، می توانید یک برنامه متغیر ایجاد کنید که به شما امکان مراقبت از بچه ها را بدهد؟ از کارفرمای خود در مورد گزینه های کار انعطاف پذیر ، مانند مرخصی پزشکی خانوادگی یا زمان انعطاف پذیری ، س Askال کنید. اگر محل کار شما زمان بیماری را ارائه می دهد ، چه زمانی استفاده از آن مجاز است؟

همانطور که در بهار دیدیم ، یافتن راه حل های مراقبت از کودکان دشوار است.

دکتر تونر گفت: “این پیچیده است ، و گاهی اوقات هیچ پاسخ خوبی وجود ندارد.”

کمی لقی بردار. موسسه Child Mind ، یک سازمان غیرانتفاعی است که به کودکان و خانواده های دارای سلامت روان و اختلالات یادگیری خدمات درمانی و سایر خدمات را ارائه می دهد ، در وب سایت خود برای والدین مجرد توصیه هایی در مورد نحوه مدیریت سه گانه مراقبت از کودک ، اشتغال و بیماری همه گیر دارد ، اما این نکات می تواند تقریباً برای همه مفید باشد.

یکی از توصیه ها: “نوار والدین را پایین تر تنظیم کنید.”

اگر کودک شما بیشتر از حد معمول وقت نمایش می گذارد یا ناهار رفتن شما به سadال تبدیل شده ، مشکلی ندارد.

2020-10-21 21:35:37

Purdue Pharma به اتهام کیفری فروش مواد افیونی مقصر شناخته شده است

مقاله قبلی

پاپ فرانسیس ، در Shift for Church ، از اتحادیه های مدنی همجنسگرایان پشتیبانی می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی