فناوری

A.C.L.U. هشدارها در برابر ابزارهای غربالگری تب برای Coronavirus

0

فرودگاه ها ، ساختمان های اداری ، انبارها و زنجیره های رستوران در تلاش هستند اقدامات جدید ایمنی مانند دوربین های اسکن تب و اسلحه های سنجش دما مادون قرمز را نصب کنند. اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا روز سه شنبه هشدار داد که از ابزارهایی برای غربالگری افراد درمورد علائم احتمالی عروق کروناویروس استفاده کرد و گفت این دستگاه ها غالباً نادرست ، ناکارآمد و مزاحم بودند.

A.C.L.U در گزارشی جدید با عنوان “غربالگری دما و آزادی های مدنی در طی یک بیماری همه گیر” گفت که چنین فناوری هایی می توانند احساس نادرستی از امنیت به مردم ایجاد کنند ، به طور بالقوه باعث می شود نسبت به اقدامات بهداشتی مانند پوشیدن ماسک یا مسافت اجتماعی هوشیاری کمتری داشته باشند. این گروه همچنین هشدار دادند كه فشار برای اسكنهای گسترده دما در طول بیماری همه گیر می تواند در اشکال جدید دائمی نظارت و كنترل اجتماعی مؤثر باشد.

مشاوره این سازمان بیانگر تنش گسترده ای در ایالات متحده در مورد نگرانی درباره بازگشایی اقتصاد در زمانی است که ویروس هنوز در مناطق مختلف کشور کشف نشده است.

به ویژه ، در این گزارش آمده است که اسلحه های سنجش دما مادون قرمز تا حدی غیرقابل اطمینان هستند زیرا بر خلاف دماسنجهای دهانی ، دمای هسته بدن را محاسبه می کنند ، درجه حرارت پوست را اندازه می گیرند. در این گزارش ، اسلحه ها یک اندازه گیری سطحی را ارائه می دهند که در صورت آفتاب سوختگی فرد ، عرق می کند یا به تازگی از خارج وارد می شود ، می تواند متفاوت باشد.

به طور مشابه ، در این گزارش آمده است که بسیاری از دوربین های حرارتی ایستاده ، که دمای فرد را از راه دور می کند ، می توانند نادرست ، ریز و درشت باشند و ممکن است نیاز به مجدداً مجددا ارزیابی شوند.

حتی اگر ابزارهای اسکن دما بیشتر بودند با این حال دقیق ، A.C.L.U. گفتند که آنها می توانند بسیاری از افرادی را که به koronavirus آلوده شده اند اما تب ندارند ، از دست دهند.

جی استنلی ، یک تحلیلگر ارشد سیاستگذاری ACLU ، در این گزارش نوشت: “هیچ کس تصور نمی کند که پوشاندن فضاهای عمومی ما با سنسورهای حرارتی به عنوان هر نوع” خودکار شناسایی Covid “مؤثر عمل کند.” به احتمال زیاد در جلوگیری از شیوع ویروس نقش بسزایی خواهد داشت. “

برای تولید نیازهای کارخانه ها ، انبارها و ساختمانهای اداری ، تولیدکنندگان فناوری در تلاش بودند تا طیف وسیعی از دوربینهای حرارتی را به عنوان ابزار غربالگری تب کروناویروس به بازار عرضه کنند. شرکتها به این کار توسط سازمان غذا و دارو تشویق شده اند. آژانس در ماه آوریل اعلام كرد كه به طور موقت به سازندگان دستگاه اجازه می دهد كه دوربین های حرارتی را كه توسط تنظیم كنندگان بهداشت فدرال مورد آزمایش قرار نگرفته اند ، به منظور بررسی دما در مکان هایی مانند انبارها و كارخانه ها ، به بازار عرضه كنند.

اما IPVM ، یک سایت مستقل که دوربین های مداربسته را آزمایش می کند ، امسال گزارش داد که سازندگان بی شماری از اسکنر دما دقت خود را بیش از حد کرده اند یا ادعاهای دروغین کرده اند. در میان چیزهای دیگر ، سایت سیستمهایی را شناسایی کرد که دمای هوا را به طور خودکار تنظیم می کرد تا آنها را در محدوده طبیعی قرار دهد یا عدم شناسایی تب بالا. این سایت همچنین شرکتهایی را یافت که در حال بازاریابی ابزارهای سنجش گرما هستند که به سادگی برای شناسایی حضور انسانها یا برای شناسایی آتش سوزی به عنوان وسایل غربالگری تب طراحی شده اند.

IPVM در بررسی اجمالی اخیر این فناوری گفت: “مسئله اصلی این است که هیچ تست مستقل از عملکرد دوربین حرارتی وجود ندارد.” “این به تولید کنندگان این امکان را داده است تا از محصولات در نظر گرفته شده برای تشخیص بدن و آتش سوزی به عنوان محلول تب استفاده کنند ، یا به طرز دروغین ادعای دقت در مسافت های طولانی کنند.”

در گزارش خود ، A.C.L.U. توصیه می شود كه كارشناسان بهداشت عمومی ، تأثیر فن آوری های پویش دما را مطالعه كنند “تا معامله آنها ارزش آن را داشته باشد یا خیر.” در غیر این صورت ، این گروه گفت ، سیستم های غربالگری تب نباید مستقر شوند.

2020-05-19 14:11:26

به روزرسانی های Coronavirus World – New York Times

مقاله قبلی

آیا Pandemic Sparking Suicide است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری