زندگی

Drug May Extend A.L.S. یافته های مطالعه: زندگی چندین ماهه بیماران

0

[[[[صفحه Science Times را در فیس بوک لایک کنید. | برای ثبت نام کنید خبرنامه Science Times.]

A.L.S انجمن از سازمان غذا و دارو می خواهد که به محض درخواست شرکت برای آن ، روند بررسی خود را تسریع کرده و مجوز را اعطا کند – اما به مطالعات پیگیری دقیق نیاز دارد ، زیرا مطالعه اصلی به جای مرحله بزرگتر و طولانی تر ، یک آزمایش فاز 2 بود 3 ، که اغلب برای تأیید مورد نیاز است. این انجمن همچنین می خواهد شرکتی که درمان می کند ، Amylyx ، یک شرکت تازه تأسیس ماساچوست که دانشجویان آن را تأسیس کرده اند ، مجوز آژانس را برای تهیه دارو برای استفاده دلسوزانه در حالی که هنوز در حال ارزیابی است ، بخواهد.

کارشناسانی که در این مطالعه مشارکت نداشتند گفتند که این داده ها دلگرم کننده است ، اما س questionsالات مهم و بی پاسخ در مورد درمان بالقوه باقی مانده است. دکتر رابرت میلر ، مدیر تحقیقات بالینی Forbes Norris MDA / A.L.S ، گفت: یکی از ناشناخته ها این است که این دارو در مقایسه با بیمارانی که هرگز آن را دریافت نکرده و فقط به مدت 30 ماه فقط دارونما دریافت کرده اند ، چه فایده ای خواهد داشت. مرکز تحقیقات در مرکز پزشکی کالیفرنیا اقیانوس آرام. هنوز هم ، او گفت كه نتایج را “یك ضربه پایه” می داند.

در این مطالعه بیمارانی شرکت کردند که در طی 18 ماه قبل از آزمایش علائمی پیدا کردند و حداقل در سه منطقه از بدن تحت تأثیر قرار گرفتند ، که به طور کلی علائم بیماری سریع در حال پیشرفت است. اکثر آنها قبلاً یکی یا هر دو مورد تأیید A.L.S را می گرفتند. داروها: ریلوزول ، که می تواند بقا را تا چندین ماه افزایش دهد و اداراون ، که می تواند پیشرفت را تا حدود 33 درصد کند کند. این می تواند حاکی از آن باشد که AMX0035 – پودری که بیماران دو بار در روز با آب مخلوط می کنند تا از طریق لوله تغذیه بنوشند یا بخورند – ممکن است در بالای درمان های موجود کار کند.

محققان گفتند که طبق یک مدل آماری شامل عواملی مانند سن بیماران و نمره آنها در 48-درجه A.L.S است. مقیاس عملکردی قبل از ورود به آزمایش ، بیمارانی که از ابتدا AMX0035 دریافت کرده بودند 44 درصد خطر مرگ کمتری در طول دوره مطالعه داشتند.

دکتر والتر کوروشتز ، مدیر انستیتوی ملی اختلالات مغز و اعصاب و سکته مغزی ، که در این آزمایش شرکت نداشت ، گفت که داده ها حاکی از “تأثیر قدرتمندی بسیار چشمگیر” در افزایش بقا برای بیمارانی است که داروی 24 ساله را دریافت کرده اند هفته های آزمایشی – زمانی که آنها زودتر از بیماری نسبت به بیمارانی که پس از آزمایش دارو را شروع کرده بودند ، داشتند.

اما ، وی گفت ، مشخص نیست افرادی که برای اولین بار 24 هفته دارونما دریافت کردند ، چه مقدار سود دریافت کردند. دکتر کوروشز گفت: “این می تواند به این معنی باشد که این دارو واقعاً م effectiveثر است و افرادی که این دارو را دیر دریافت کرده اند به جای 18 ماه در 12 ماه مرده بودند.” “یا روش دیگر تفکر در مورد آن این است که دارو م unlessثر نیست مگر اینکه به موقع آن را دریافت کنید. در اینجا هیچ سرنخی وجود ندارد که کدام یک از این موارد درست باشد. “

دکتر کوروشتز همچنین گفت که واقعیتی که در نهایت بسیاری از بیماران درگذشتند “تأکید می کند که ویرانگر A.L.S. است.”

2020-10-16 15:30:10

تعداد کسری بودجه با رکورد 3.1 تریلیون دلار: به روزرسانی های زنده

مقاله قبلی

هلند به پزشکان اجازه می دهد تا در پایان زندگی کودکان مریض م Helpثر کمک کنند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در زندگی