فناوری

‘It’s So Essential’: WeChat Ban باعث می شود ایستادگی ایالات متحده و چین شخصی شود

0

افراد دیگر گفتند که آنها در حال پیدا کردن گزینه هایی برای WeChat هستند. سیروی هوآ ، 29 ساله ، ساکن شهر جرسی سیتی ، به خانواده و دوستانش در چین گفت که برای QQ ثبت نام کنند ، یک برنامه پیام رسانی نیز متعلق به Tencent. وی همچنین قصد دارد از FaceTime اپل برای گفتگوی ویدیویی با والدینش در چین استفاده کند. وی گفت که تکرار تجربه ویچت ، جایی که وی بیش از 2000 تماس دارد ، دشوار است.

هر شنبه عصر ، والدین آقای هوآ ، که در استان جیانگ سو در حوالی شانگهای زندگی می کنند ، برای یک گفتگوی ویدیویی یک ساعته به وی – تنها فرزندشان – در WeChat پیام می دهند. اخیراً ، آنها به او هشدار داده اند که در خانه بماند و با افزایش ویروس کرونا در ایالات متحده ، همیشه ماسک خود را ببندد. او گفت ، این از اوایل امسال یک عکس معکوس است ، هنگامی که به پدر و مادرش هشدار داد که در چین بمانند زیرا نرخ عفونت در آنجا افزایش یافته است.

وی گفت ، در طی همه گیری ، WeChat به ویژه یک خط ارتباطی مهم بوده است. آقای Hua برنامه دسک تاپ WeChat خود را در طول روز باز می کند و از ده ها دوست در چین پیام می گیرد. برنامه تلفن او جایی است که می بیند برنامه Moments پیمایشی برنامه ، شبیه به Timeline فیس بوک ، که باعث می شود او در مورد وضعیت آنها به روز بماند.

سایر کاربران WeChat در ایالات متحده برای برقراری ارتباط با مشتریان یا حفظ سنتهای مهم فرهنگی به این سرویس اعتماد می کنند.

هونگ آلن 53 ساله در Usana Health Sciences ، یک شرکت مکمل های غذایی و غذایی که در سالت لیک سیتی مستقر است و در چین فعالیت دارد ، کار می کند. بیشتر مشتریان و مشتریان او در چین هستند و وی برای برقراری ارتباط با آنها از WeChat استفاده می کند. حالا ، او می ترسد که تمام تماس هایش را از دست بدهد

خانم آلن ، ساکن ونکوور ، واش گفت: “من واقعاً نمی دانم چه کاری باید انجام دهم ،” چگونه زندگی می کنم؟ “

هوآژین وانگ ، 43 ساله ، از پیتسبورگ ، از WeChat برای ارسال یک پاکت قرمز مجازی پول – یک سنت چینی برای دادن هدیه نقدی در بسته های قرمز برای موقعیت های خاص یا تعطیلات – برای دوستان و خانواده خود استفاده می کند. وی گفت ، محدودیت های ایالات متحده مانع این حرکت کوچک اما معنی دار می شود.

خانم وانگ گفت: “این فقط مقدار کمی است ، مانند 50 سنت در هر شخص ، اما این یک سنت است و ارسال آن باعث می شود من با این سنت ها ارتباط برقرار کنم.”

2020-09-19 02:31:46

دولت ترامپ از TikTok و WeChat از فروشگاه برنامه های ایالات متحده جلوگیری می کند

مقاله قبلی

درباره نژادپرستی و مد انگلیس

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری