فناوری

YouTube با استناد به خشونت آفلاین ، تئوری توطئه QAnon را شکست می دهد

0

این شرکت می گوید این تغییرات بیش از 70 درصد از تعداد بازدیدهایی که محتوای مرزی از توصیه ها می گیرد کاهش یافته است ، اگرچه این رقم به طور مستقل قابل تأیید نیست. یوتیوب همچنین می گوید که در میان مجموعه ای از کانال های طرفدار QAnon ، تعداد بازدیدهای دریافت شده از توصیه ها پس از تغییر سیاست 2019 بیش از 80 درصد کاهش یافته است.

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر تحت تصمیمات سیاسی خود مورد بررسی قرار گرفته اند ، زیرا دموکرات ها آنها را متهم می کنند که برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست جناح راست اقدامات بسیار کمی انجام داده اند و جمهوری خواهان ، از جمله آقای ترامپ ، آنها را به عنوان تهدیدهای سانسور برای آزادی بیان معرفی می کنند.

یوتیوب ، متعلق به گوگل ، با وجود محبوبیت بسیار زیاد پلتفرم – کاربران هر روز بیش از یک میلیارد ساعت فیلم YouTube را تماشا می کنند – و وجود تئوری های اطلاعات غلط و توطئه در سرویس ، تاکنون عمدتا از منازعات سیاسی دور مانده است. رئیس اجرایی آن ، سوزان ووچیچی ، شخصاً مورد حمله آقای ترامپ قرار نگرفته است و مجبور نبوده است که به کنگره شهادت دهد ، برخلاف جک دورسی از توئیتر و مارک زاکربرگ از فیس بوک.

وانیتا گوپتا ، مدیر اجرایی کنفرانس رهبری حقوق مدنی و انسانی ، ائتلافی از گروه های حقوق مدنی ، اقدام یوتیوب را برای سرکوب محتوای QAnon ستود.

خانم گوپتا گفت: “ما YouTube را تحریم می کنیم که این محتوای مضر و نفرت انگیز را هدف قرار می دهد و افرادی را هدف قرار می دهد که از تئوری های توطئه برای توجیه خشونت در حالت آفلاین استفاده می کنند ، به ویژه از طریق تلاش هایی مانند QAnon.” “این محتوای آنلاین می تواند منجر به خشونت در دنیای واقعی شود ، و باعث نفرت می شود که به کل جوامع آسیب می رساند.”

آقای روچیلد ، محقق QAnon ، پیش بینی کرد که معتقدان QAnon که YouTube را لگد کرده اند ، روش هایی برای توزیع فیلم های خود از طریق سیستم عامل های کوچکتر پیدا می کنند. وی همچنین هشدار داد که پیروان این جنبش به تلاش برای جلوگیری از ممنوعیت های بسترهای نرم افزاری معروف هستند و YouTube باید هوشیار باشد تا آنها را از راه اندازی مجدد کانال های خود و تلاش مجدد باز دارد.

وی گفت: “YouTube ممنوعیت فیلم Q را به حالت تعلیق درآورد و تعلیق مروجین Q را گام خوبی است ،” اما این پایان Q نیست. هیچ چیز تاکنون نبوده است. “

2020-10-15 21:56:42

غصه نخور سرک بکش.

مقاله قبلی

در هند ، پزشکان هشدار می دهند که کاهش کیفیت هوا می تواند Covid-19 را حتی بدتر کند.

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در فناوری